Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Uzun zamanlardır biz kızlar erkekleri etkilemenin yollarını araştırdık. Eninde sonunda elimizde birçok taktik birikti. İşte bu taktiklerden bazıları;

Samimi Olmalısınız

Duygularınızdan korkmayın. Ondan bir duygunuzu gizlemek aranızı soğutacaktır. Ve onu sevmediğinizi hissettirecektir. Rahat olun ona karşı. Hep bakışıyorsunuz ama konuşan mı yok? İlk adımı atmanız karşı tarafı şok edecektir ve özgüveniniz sizi 20-0 öne atacaktır.

Pozitif Olmayı Unutmayın

Hiçbir erkek yanlarında sürekli ağlayan üzgün duran bir kız istemeyecektir. Her şey de kusur aramayı unutun bile. Birçok erkek böyle kızlardan hoşlanmayacaktır. Soğuyacaktır. Her zaman içinde bulunduğunuz ortamdan keyif almaya bakın. Sizin durumunuza bile gelemeyenler var. Güler yüzünüzü asla yüzünüzden düşürmeyin.

Özgüveninizi Bir Yerde Bırakmayın

Özgüveni çok fazla olan bir kadın altın değerindedir. Ne kadar güzel takılar aksesuarlar taksanızda eğer özgüveniniz yok denecek kadar az ise bir hiç olacaksınız. Sadece kendinize güvenin ve “Merhaba” deyin. Bu erkeklerde şok etkisi yaratıp size karşı bir ilgi biriktirmeye başlayacaklardır. Tabii ki de bu sizin istediğiniz şey.

Doğallık Önemli

Doğal olmalısınız. Erkeklerin neredeyse hepsi zamanı geldiğinde yumruğunu masaya vuran kadınları çok fazla çekici görmektedirler. Ancak bunu sürekli yapmanız sizin özenti olduğunuza inandırabilir. Bu davranış zamanında yapıldığında çok etkilidir. Dozajınızı aşmayın.

Kişisel Bakımınızı Yapmayı Unutmayın

Saç, el, tırnak ve yüz bakımınıza dikkat etmelisiniz. Hiçbir erkek bıyıklı bir kızdan hoşlanmayacaktır. Ya da tırnakları pis bir kadından. Bu size karşı soğumasına sebep olacaktır. O yüzden hijyeninize ve temizliğinize dikkat etmelisiniz. Bundan dolayı makyaj çantanızda mutlaka parlatıcınız ve nemlendiriciniz olmasına dikkat etmelisiniz.

Ortamlara Ayak Uydurmalısınız

Bir kütüphanede kahkaha atmanız sizi yerin dibine gömecektir. Karşınızdaki erkeğin gözünden düşeceksiniz ve onu utandıracaksınız. Bunu kimse istemez. Gereksiz argo sözcüklerden kaçının. Hiçbir erkek ağzı bozuk bir kız istemeyecektir. Bunları yapmanız sizi sadece bir arkadaş olarak görmenize sebep olacaktır. Onu utandırmayın.

Onu Kısıtlamayın

Hiçbir erkek her yaptığı şeyi bir kıza haber vermekten hoşlanmaz. O yüzden karşınızdakini “Neredesin? Kimlerlesin?” gibi sorularla sıkmayın. Onun yerine “Bu akşam ne yapmayı düşünüyorsun?” gibi sorular bütün cevapların cevabını verecektir. Onun üzerinde baskı kurmanız bir hatadan ibarettir. Onu sizden soğutup uzaklaştırmaktan başka bir yararı olmayacaktır.

Prensiplerinize Sahip Çıkın

Kıskanın ama çaktırmayın. Saygı duyun ama kendinize olan saygınızı kaybetmeyin. Sürekli tartışmayın ama gerektiği zaman da tartışmayı unutmayın. Sensiz yaşamam imkânsız duygusunu ona hissettirmeyin. Bu ona sizin garantide olduğunuzu hissettirip başka kızlara yönelme ihtimalini artıracaktır.

Kalitenizi Korumalısınız

Gevşekliği hayatınızdan çıkartın. Çıkarmadığınız takdirde ilişkiniz kötü bir sonla bitecektir. Samimiyet önemli tabii ki de. Ancak kaçanın kovalandığı bu dünyada samimiyet ile gevşeklik arasındaki o ince çizgiyi görmeniz gerek. Eğer gördüyseniz çok güzel bir ilişkiye sahip olacaksınız.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir