Evlere El İşi Veren Firmalar

Evlere El İşi Veren Firmalar

Evlere El İşi Veren Firmalar

Evlere El İşi Veren Firmalar

Merhaba Değerli iş adayları, Eğer el işinden uzmansanız ve kendinize güveniniz varsa ve yapacağınız el işini tam zamanında saatinde teslim edebiliyorsanız sizlere vereceğimiz firmaların adresleri ile iletişim kurarak sizlere ek iş sağlayacak hemen kendinize para kazan bilirsiniz.

Sizlere el işi verecek firmalar genelde çeyiz veya oya şeklinde iş vermektedirler. Yeni evlenecek çiftler için yapacağınız parça parça ürünleri parça parça başına bir miktar para alacaksınız. Firmanın az kazandığı için bu sayede kendinize ek gelir elde edebileceksiniz ve aynı zamanda verdiğiniz emeğin karşılığını kesinle ve kesinlikle alacaksınız. Ev kadınları bu işleri bulmakta genelde çok zorluk çekmektedir. Eğer hangi tür iş veya ne tür bir iş arıyorsanız firmalar sizlere yazacaktır. Eğer Firmaların sizlere ulaşmasını istiyorsanız Altta yorum bölümünden hangi işte iyi olduğunuzu ve nasıl bir iş istediğinizi firma sahipleri anlamış olacaktır. Aynı zamanda geçmişte hangi tür konularda veya işlerde iyi olduğunuzu da kısa bir şekilde özetlemeniz sizler için çok iyi olacaktır. Bunu bilmenizi isterim sonradan işsiz kalmazsınız.

Bu işi yapmak istiyorsanız yani el işi ürünleri aynı zamanda kendinize bir ekip kurabilirsiniz. Hatta bu el işi ile ilgili bir dükkan bile açabilirsiniz. Bu sayede sizlerin ek geliri yüksek bir şekilde artmış olacaktır. Sizlere verilen görevleri düzgün ve zamanında hatta saatinde teslim edebiliyorsanız bu işte çok iyi bir para kazanacağınızı söyleyebilirim. Aynı zamanda bu iş sürekli devam edebilmektedir. 5-6 saatinizi ayırarak asgari bir ücret her ay alabilirsiniz. Aynı zamanda asgari ücretten de daha iyi kazanbilirsiniz.

Not: Altta yorum bölümünde Geçmişinizde nasıl bir iş yaptığınızı veya nasıl bir iş te çok iyi olduğunuzu, ve sizlere ait bir e-posta adresinizi yazmalısınız. Bu sayede iş verecek firmalar sizlere daha iyi ulaşacaktır.

Etiketler: , ,

1 comment

  1. arzu Şubat 21, 2016 at 7:10 pm Reply

    dantel işinden anlarım çok iyi her türlü örneği çıkartırım çok ihtiyacım var buna lütfen geri dönün bana tesekurler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir