Hangi Renkler Huzur Verir?

Hangi Renkler Huzur Verir?

Hangi Renkler Huzur Verir?

Hangi Renkler Huzur Verir?

Herkesin Kendine Özel Ve Sevdiği Bir Renk Vardır. Dengi Bulduğu Renk Yeşildir. İnsanı Dengeler. Kalp Çapkısı Rengi Olduğu İçin Huzur Buldurur. Yaratıcılıklar Teşvik Eder. Sakinlik Verir Doğanın Rengi Yeşil Olduğu İçin Tamamen En denge biyomen En çok yönler ile ve kişi boyutudur. Ve insanlar tarafından Deniz ile orman yan yana geldiyse orman görünür, mavi görünmez bunun sebebi dalga boylarından’dır. İnsanlar stresten uzak durmak isterler. Dengeli huzur ve mutlu olmak istiyorlarsa dekorasyonların’da Evlerini Boyamaların’da giysilerinde ilk iç çamaşırların’da yeşil veya istedikler renk olmalıdır.

Hangi Renklerle Kendimizi Mutlu Hissederiz?

Mutluluk Rengi Sarı Renktir. Moral Dengidir. İnsana Moral Enjek’te eder.

Sarı: Mutluluk Ve Moral Verir.

Kırmızı: Cesaret Ve Ataklık Kazandırır.

Turuncu: Yapıcıdır. Mutluluk Verir.

Lacivert: İnsana Yüksek Düşünceler aşılar.

Mor: Pozitif enerji verir. İnsanı Rahatlatır.

Mavi: Kendinizi İyi İfade Etmenizi Sağlar.

İnsanların Mutlu Ve Huzurlu Biri Olması için vücudun ihtiyacı oldukları renkleri muakak kullanmaları gerekir. Herkese İhtiyacı olan renk farklıdır. bunu belirlemesi lazımdır. ve ona göre giysisinde yaşam şeklinde yaşaması gerekmektedir. Renkler bir enerji olayı oldukları için sizi çeken renk sadece kendi renginizdir. giysinize dikkat edici renkler kullandığınızda dikkat çekersiniz. Herkesin dengi huzur bulduğu renk yeşildir. İnsanı dengeler kalp çapkısı rengi olduğu içinde huzur verir. Yaratıcılığa teşvik eder. Sakinlik verir doğanın rengi olduğu içindir.

Kişi Kendine Uygun Renkler Nasıl Seçebilir?

Herkesin sevdiği ya da sevmediği renkler vardır. Kişinin sevdiği renkler, vücudunun ihtiyaç duyduğu renkleri belirler.Kullanılan eşyalarla, mumlarla, müzik ya da renk albümleri ile insanın ihtiyacı olan renkler kişiye yüklenebilir.İhtiyaç duyulan rengin eksikliği ev dekorasyonunda veya kıyafette kullanılarak tamamlanabilir.
Kişinin kullandığı tüm objeler kişiyi renk olarak destekler ve enerji verir. Kişiye özel renk analizlerinde kişinin ihtiyacı olan renkler hemen belli olur. Renk analizlerinde kişinin daha çok ve daha az kullanması gereken renkler belirlenir.

Renklerin kişiye etkisi

Doğru renk seçimi kişiyi daha dingin, mutlu ve huzurlu kılar.Kırmızı renk kişiye canlılık ve enerji verir. Turuncu renkler ise kişinin daha yapıcı ve olumlu olmasını sağlar.Sarı renk hem zekayı harekete geçirir, hem de mutluluk verir. Çivit mavisi de bilinçaltını desteklediği için, yaratıcılığı artıran bir renktir.
Mor, insanı rahatlatan bir renk olduğu için olayları doğru analiz etmenizi sağlar.

 

Etiketler: , ,

Comments: 2

  1. büşra Ağustos 26, 2015 at 2:50 pm Reply

    benim en sevdiğim renk mor acaba bunlar doğru mu bence yanlış çünkü ben çok mutsuz ve yanlızım offfff nasıl mutlu olabilirim lütfen allah aşkına yardım edin yoksa…..

  2. şevval uygul Aralık 3, 2016 at 9:49 am Reply

    Bana ne senden

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir