Kadınlar Neden Aldatır?

Kadınlar Neden Aldatır?

Kadınlar Neden Aldatır.

Kadınlar Neden Aldatır.

Kadınların aldatması için bazı duygu eksikliklerine gerek vardır. Yani bir kadın birlikte olduğu erkekten ilgi, şefkat, aşk, sevgi gibi konularda eksik kalırsa o zaman o duyguları tamamlamak için başkalarına ihtiyaç duyar. Yani kadınlar aslında erkekler gibi sadece cinsellik olsun diye değil, duygusal tatminsizliğini tatmin etmek için aldatmaya yeltenir. Aslında bir çok kadın aldatmayı kafasında geçirse’de bunu hayata geçirme konusunda problem yaşar. Çünkü kadının aldatması Türkiye’de namussuzluk ve iffetsizlik kavramlarıyla eş tutulduğu için göze aldığı risk çok büyük olur. Doğal olarak kadının aldatması aslında birlikte olduğu erkeğin davranışlarıyla orantılıdır. Erkek karısıyla yada sevgilisiyle ilgili duygusal eksiklikleri giderdiği noktada hiç bir kadın aldatmaya kalkışmaz. Ama bu duygular eksik kaldığında kapının önünde geçen dolmuş şoförü olsa bile bir kadın için cazip hale geliyor. Kadın duygusal anlamda tatmin olmayacağını anladığı noktada her hangi bir cinsel arayış içerisine girmez. Eğer kadınların ruhsal problemleri yoksa, eğer çok derin akıl hastalığı yoksa cinsellik arayışında değil, duygusal tatmin arayışına geçer. Bu duygusal tatminini yerine getirecek kişide kadınlar için her zaman bir alternatif oluşturur. Eşleri veya sevgilileri ile problem yaşadıkları anda alternatif olarak tuttukları kişiye doğru yönlenmeye başlarlar.

Bir erkek aldatıldığını nasıl anlayabilir?

 Kadınların beyni erkeklerin beyninden farklı çalışır. Kadınlar detaycıdır ve neden sonuç ilişkilerine çok önem verir. Bu yüzden aldatan bir kadın kolay iz bırakmaz. Aslında bir erkek de aldatıldığını kendine konduramadığı için karısının ya da sevgilisinin kendini aldattığı konusunda şüpheye kapılmaz. Şüphelenmesi için kadının çok bariz izler bırakması gerekir. Yine de bazı işaretler vardır.

Örneğin bir kadın son zamanlarda ani bir şekilde tarzında belirgin bir değişikliğe gitmişse, yani sıçının rengini ve modelirini tamamen değiştirdiyse, giyiminde farklı bir tarz edindiyse bu bir belirti olabilir. Elbette bunlar tek başına asla ve asla kesin belirtiler değildir. Bunu yaptığı için eşinize gereksiz yakıştırmalar yapmayın ve hemen şüpheye kapılmayın. Çok şüpheleniyorsanız başka işaretler de arayın. Mutlaka çok iyi araştırın ve soruşturun. Durup dururken eşinize sizi aldattığından şüphelendiğinizi söylemeyin.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir