Metin2 Portal Bakmadan Geçme

Metin2 Portal Bakmadan Geçme

 

metin-2-portal-bakmadan-gecme

Doğaya has bir krallık macerası oyunu olan Metin 2 Portal’a bakmadan geçme! Oyunda Metin taşlarına karşılık Ejderha kral ve savaş müttefiklerinin akıl almaz mücadelesi veriliyor. Macera, savaş, bol aksiyon ve zekaya dayalı taktikler stratejinizi belirliyor. Tüm dünyada yankılanan ve büyük ilgi gören Metin 2 Portal oyununu online web sitesinden oynayabilirsiniz. Ağzından ateş püsküren Ejderha Tanrısı, doğuya has maceranın lideridir. Shinsoo, Jinno ve Chunjo karakterlerine bir süredir nefesiyle hayat vermektedir. Ancak artık dayanılmaz tehditler krallığı zorlamaya başlar.

Oyunu daha doğrusu krallığı ve iyileri zora sokan ise Metin Taşları olmuştur. Harika büyüler dünyasını tehdit etmekle kalmamış kıta ya büyük hasar vermiştir. Metin2’nin verdiği hasarlar, kıta sakinlerini adeta yıkıma uğratmıştır. Krallıklar arasında geri dönüşü olmayan büyük savaşlar başlar. Sessiz ve barış içindeki doğu yakası doğal ortamındaki yırtıcı hayvanlar birdenbire vahşi canavarlara dönüşmüştür. Ölüler varlık avcısı mahluklara dönüşmüştür. Metin taşlarına karşı Ejderha Tanrısı müttefikleri ile birlikte savaşa hazırlanır.

Oyuncu olarak size düşen görev, kılıcınızı ve zırhınızı kuşanıp bu savaşa bir son vermektir. Krallığı yıkımdan kurtarmak sizin elinizdedir. Metin2 Portal, bu muhteşem oyunu ile yüz binlerce oyuncuyu online bir platformda buluşturuyor. Oyun, gayet zevkli ve sürükleyici. 3 boyutlu online portala girip oyuna başlayabilirsiniz. Uzakdoğu’nun köylerinden geçin, Asyalı savaşçıların arasına katılın. Kılıç, yayın, çanlar ve yelpazeler ile savaşın. Kendine has gerçekçi karakterler ve muhteşem 3 boyutlu bir mimari sizi bekliyor. Metin Taşlarının çevresinde dikkatli olun. Çünkü canavarları yok ettiğinizde yenileri peşinizi bırakmayacak.

Krallığın tüm kontrolünü ele geçirmeniz gerekiyor. Bu nedenle güçlü bir loncanın üyesi olmalısınız. Sığnağınız da ki karakterleri oyuncu olarak eğitip onlara gerekli donanımları kazandırabilir ve savaşta yanınızda olmalarını sağlayabilirsiniz. Askeri rütbenizi yükseltebilir, gerçek savaşlara liderlik etmek için Ün ve Onur sahibi olabilirsiniz. Yer altına hükmeden Karanlık Ejderha’nın öfkesini Sürgün Mağrası’nda göreceksiniz. Oyunda Kurt Yaratıklar Lycan, Savaşçı, Ninja, Şaman ve Sura karakterleri bulunuyor. Her birinin ayrı özellikleri var. Portala girip oyunu indirip bilgisayarınızdan da rahatça oynayabilirsiniz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir