Sonbahar Renkleri

Sonbahar Renkleri

 

Gelin birde sonbahar renkleri bu yıl neler olduğuna bakalım. Sonbahar yaklaşıyor artık yaz bitti. Sonbahar geliyor ve modaya daha yakın olan trend renklerini sizler için yazacağız. Zengin olan renk tonlarını ve son zamanlarda daha çok mutlu eden renkleri de paylaşacağız. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Yazacağımız renkler soğuk aylarda kullanışlı ve sonbahar ayları için tasarlanmıştır.

Sonbahar renklerinden biri kırmızıdır. Ama dinamik kırmızı renktir. Dinamik kırmızı canlı kırmızıdır. Kendine güvenen, cesaretli hırslı ve başarılı kadınların kullanıldığı renk olmaktadır. Dinamik kırmızı rujlarda ve kıyafetlerde bu sene sonbahar aylarında çok tercih edilen renklerden olacağı söylenmektedir. Dikkat çekmek isteyen bayanlarda bu rengi kullanabilirler. Bu renk çok göz alıcı ve seksi bir renktir. Aynı zaman da New York ülkesinde de sonbahar moda defilelerinde göreceksiniz.

Sonbahar aylarında hava soğumaya başlayınca kıyafetlerde daha çok koyu tonlu renkler tercih edilir. Bu yüzden de bu sene koyu tonlu renkler trenddir. Sonbahar mevsimlerinde özel günlerde özellikle gideceğiniz zaman sade modelde koyu renk tonlarında elbiseleri rahatlıkla giyebilirsiniz. Sonbahar mevsimlerinde desenli yerine düz kıyafetler vardır. Düz kıyafetler tercih edildiği için soğuk mevsimlerinde her bayan koyu ve desensiz kazaklar daha çok sevmektedir.

Sonbaharın renkleri nelerdir merak ediyorsanız bu sitedeki yazıyı okuyun. Sonbahar renklerini anlatmaya devam edelim. Soğuk mevsimlerde canlı ve parlak renk seçilmez. Onun yerine açık pembe renk seçilir. Sonbahar mevsiminde koyu renkten bıktıysanız ve daha değişik ve canlı renkler giymek isterseniz açık pembe rengi tercih edebilirsiniz. Kesinlikle çok göz alıcı ve gittiğiniz ortamlarda da şıklık katacaktır. Bunu sakın unutmayınız. Pembe her bayanın rengi olmakta ve her senenin sonbahar aylarında giyilmesi uygun görülür. Açık pembe yumuşak ve tatlı bir renk olduğu için hem uyumlu hem de trend rengi olmaya devam ediyor. Kahverengi bildiğiniz gibi her sonbahar aylarında vazgeçilmezdir. Öyle de olmaya devam ediyor. Kahverenginin tonları da kullanılmaktadır.

Özellikle bu yılın modası açık kahve tonlarıdır. Bir pardesünün üzerinde bu renkler ve kabanlara da bu açık ton kahverenginin tonları bu yıl beğenileri arttıracaktır. Soğuk mevsimlerde özellikle siyah renkten sıkıldıysanız o zaman lacivert rengi bu yıl sonbahar aylarında sizlere tavsiye ediyorum. Lacivert rengini özel günlerde de giyerek çok zarif bir bayan olduğunuzu gösterebilirsiniz. Sizlere özel bir stil kazandıracak ve üzerinizde canlandıracaktır. Soğuk havalarda lacivert canlılık katar ve sizi şık gösterir.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir