Subliminal Mesaj Nedir? (Bilinç Altı Mesaj)

Subliminal Mesaj Nedir? (Bilinç Altı Mesaj)

Subliminal mesaj o anda insanın fark edemediği, başka bir öğrenin içine gizlenen ve bilinç altı tarafından algılanan mesajlardır. İnsan gözü doğası gereği saniyede en fazla 24 kareyi algılayabilmektedir. bu kareleri birbirine benzeterek akıcı ve doğal alan görüntüleri beyninde oluşturur. İşte bu noktada film yada reklam tasarlarken 25 kareyi kullanan kişiler bu kareyi görüntüye esas esas fikirler koyarak bunun bilinç altı tarafından algılanması sağlanır. İzlediğimiz Filmler, programlar, çizgi filmler belgeseller vs belgeseller ise ne kadar masum? çocuklara sevgiyi kardeşliği öğütleyen masum zannettiğimiz çizgi filmlerde Subliminal mesaj vardır. çocukların bilinç altına neler asılıyor ne kadar farkındayız? Şimdiye kadar izlettiğiniz bütün çizgi filmler’de Subliminal mesaj vardır.

Bakalım masum Sandığınız Çizgi Filmler Çocuklarınıza Neler Öğretiyor?

Resim (1): Bu Resimde Takvimde Gördüğünüz Çıplak Kadın Resmini işte bu Subliminal mesajdır. Çocukların bilinç altına hemen asılı kalmaktadır. Çünkü en çok çizgi filmlerde filmlerde Subliminal mesaj bulunmaktadır.

Subliminal mesaj Nedir?

Subliminal mesaj Nedir?

Resim (2): Bu resimde ise gördüğünüz ok işareti göstermektedir. Bu yazılar Çocuklarınızın bilinç altına yerleşmektedir. Çizgi filmleri masum sanmayın! onlar çocuklarınızın vazgeçemediğimizdir.

Subliminal mesaj nedir

Subliminal mesaj Nedir?

Şimdiki Görüntüle Korkutmayı veya paranoyaklaştırmayı amaçlamamaktadır. sadece, düşmanınızı tanıtmayı amaçlanmaktadır. Bunları Çocuklarınız izlediğinde düşünürsek bir yetişkin olarak sizi etkilememesi gerekir.

Resim (3): Bu resimde ise Korkuya bağlı subliminal mesajlar vardır. Resimde gördüğünüz gibi ilk karede aslan vb kaplan resmi vardır. ama ikinci kareye baktığımız zaman yarı çıplak kadın aslanın burnunu görevini almaktadır. bu nedenle çocuklarınızın bilinç altına kolaylıkla girer ve çocuğun bilinç altına yerleşmiş olmaktadır. Sizlere önerim. En çok çizgi filmlerde subliminal mesaj bulunmaktadır. çizgi filmler masum değildir. eğitici sandığımız gibi eğitici değillerdir. Ben olsaydım çocuklarınızın izlememsi gerektiğini açıkladım zaten bu konumuzun sonuna’da gelmekteyiz. Umarım sizlere bu bilinç altı özellikle film, programlar, çizgi filmlerde en çok bulunduğunu’da söylemekteyiz. Subliminal mesaj Nedir açıkladık umarım anlamışsınızdır.  sizlerin o kadar güvendiği eğitici cizgi filmler pek’de masum değilmiş 🙂 Bu nedenlede çocuklarına normal diziler seyrettirebilirsiniz.

Subliminal mesaj Nedir?

Subliminal mesaj Nedir?

Bilinç Altı Temizleme Müziği

Bilinç Altı Temizlemek İçin Birebir Olan bu fon müzik Çocuklarına vb Kendiniz Dinleyiniz. İnsanı Rahatlatır Ve Öz güven Vermektedir. Aynı Zamanda’da Subliminal Mesajlarıda Az’da olsa Unutmanıza Yardımcı Olacaktır. 

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir