Messenger Uygulamasını Kullanmak İçin Hesap Şart Değil

Messenger Uygulamasını Kullanmak İçin Hesap Şart Değil!

Günümüzde Facebook’un en çok başarmak istediği hedeflerinden birisi oldukça yüksek sayılarda Facebook kullanıcısına ulaşmaktadır. Her geçen gün kendini farklı alanlarda sürekli olarak geliştiren Facebook, istediği sayıya ulaşabilmek amacı ile daha farklı yenilikler getirmeye de sürekli olarak devam ediyor. Zaten Zuckberg de Facebook için yapmış olduğu konuşmalarda sıkça “Daha fazla kullanıcı rakamlarına ulaşabilmek adına..” sözlerini kullanmaktadır. Şirketin bu güne kadar sergilemiş olduğu çoğu adımlar bu amaç üzerinedir.

Rehberinizdeki Kişilere Mesaj Atabileceksiniz!

Bu amacını gerçekleştirmek için atmış oldukları adımlardan bir tanesi de Facebook Messenger uygulamasını kullanıyorken bir hesaba gerek duyulmasını ortadan kaldırmalarıdır. Bu saye de artık insanlar uygulamayı açarak giriş yapmadan diledikleri kişilere mesaj atabilmekteler. Telefonunuzdan uygulamaya girip bir dostunuza mesaj yollamak istediğiniz zaman sizlerde karşılaşmışınızdır ki arkadaşını messeangere davet et sözcüğü vardır. Bu işleme tıkladığınızda dilediğiniz arkadaşınıza bu mesajı yollayabiliyorsunuz.

Facebook’tan Bağımsız Çalışıyor!Messenger-Uygulaması-Hesap-Acmak

Bu anlamda Facebook’tan son gelen adım ise oldukça güzel. Bu günlerden itibaren uygulama üzerinde Facebook hesabı bulunmayan kişilerde rahatlıkla kullanabilecekler. Facebook Messenger profil girişi istiyor mu? Facebook’tan bağımsız bir düzende, kendi adına uygulaması olan Messenger, giriş için hiçbir şekilde profil girişi istemiyor. Bunun yerine ise telefon no girerek dilediğiniz gibi uygulamaya giriş yapabiliyorsunuz. Ardından da telefon rehberinizde olan numaralardan Facebook Messenger uygulamasını kullanan kişileri size liste olarak sunuyor ve sizlerde bu kişilere dilediğiniz gibi mesaj atabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir