Adnan Oktar Kimdir? Adnan Oktar Mason mu?

Adnan Oktar Kimdir? Adnan Oktar Mason mu?

Aslen Ankaralı olan Adnan oktar 1956 yılında ankarada doğmuştur. ilk okul ve lise eğitimini ankarada tamamlamıştır. İslam dinine olan bağımlılığı ise lise dönemlerinde okuduğu din kitapları sayesinde çok güçlendi. Hemen, hemen tüm islam dini alimlerinin kitaplarını okumuştur. Lise dönemlerinde bile islamı yayma çabasında bulunmuştur. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra 1979 ylında Mimar Sinan Üniversitesi’nde üçüncüllükle girip İstanbul’a taşınmıştır. Adnan oktar ayrıca resim yapma beceriside vardır ve lise yıllarında çok güzel tablolar yapmıştır. Şuan bir çok arkadaşına hediye ettiği tabloları bulunmaktadır. Bunların dışında pek çok becerisi olan Oktar iç mimari, dekorasyon ve bahçe bakımı gibi becerileride vardır. Adnan Oktar Harun Yahya ve Müstear adlı çok güzel kitaplar yazmıştır. En önemlisi ise Darwinizm’i bilimsel yaparak çürüten eserler, bilim Dünyasında çok ses getirmiştir.

Adnan Oktar Mason mu?

Adnan Oktar’ın sunduğu programa katılan mason konukları Psikopos Mancini ve konukları önerilerde bulundu. Pilloni,  Adnan Oktar’ın önerileri ve fikirlerine çok önem verdiğini belirterek fikirlerini gerçekleştireceklerini dile getirdi. Adnan Oktar ise Suriye’deki çatışmalar hakkında fikirler ve öneriler vermiştir.

Pilloni “Sayın Adnan Oktar, tamamen sizin emrinizdeyim. İstediğiniz her konuda size destek olacağız” dedi.

Adnan Oktar Mason mu

Adnan Oktar Mason mu

Görülen resimde ise tapınak şövalyeleri olarak bilinen kişiler Adnan Oktar’a Masonluk simgesini takdim ediyorlar.

Adnan Oktar Mason mu

Adnan Oktar Mason mu

Adnan Oktar kendi kanalında yaptığı program sırasında canlı yayında mosunluğunu tüm millete duyurmuştur. Masonlar hakkında övgü dolu sözler yapan Adnan Oktar onlara bağlı kalcağını da dile getirdir.

Adnan Oktar Mason mu

Adnan Oktar Mason mu

Gördüğünüz gibi masonluk diplomasını alan Adnan Oktar elinde tutarak kameraların karşısında durmuştur. Adnan oktar diplomasını alırken masonlar da mehdinin gelişini beklediğini dile getirdi. Son olarak Adnan Oktar masonluk hakkında her şeyi tebliğ yapacağını dile getirdi.

Adnan Oktar Mason mu

Adnan Oktar Mason mu

Şimdi ise masonlarla programının önemli bir kısmı:

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir