Beren saat kimdir? kaç yaşındadır?

Beren saat kimdir? kaç yaşındadır?

Beren saat kimdir? kaç yaşındadır?

Beren saat kimdir? kaç yaşındadır?

beren saat nerelidir, beren saat ne iş yapar
Bu yazımızda sizlere ünlü genç ve güzel başarılı oyuncu beren saat hakkında bilgi aktaracağım.

Beren saat kaç yaşındadır ?

Beren saat 26 şubat 1984 doğumludur. Genç oyuncumuz 31 yaşında olup balık burcudur. Ankara da dünyaya gelmiştir. B abası Hüseyin Avni saattir. Annesi emekli öğretmen ayla saattir kendisinden aralarında pek yaş farkı olmayan cem adında bir abisi vardır. ortaokul ve ilk okunu Ankara da TED kolejinde sağlamıştır üniversite eğitimini ise başkent üniversitesi işletme bölümünde bitirmiştir. Eski yıllarda yani şöyle söyleyelim üniversite okuduğu yıllarda başvurduğu Türkiye’nin yıldızları adında TV programıyla genç oyunculuk hayatına adım attı. Katıldığı programda olumlu cevap alarak programa katılan beren saat 2. Likle büyük bir başarı elde etti .asıl oyunculuk hayatı beren saat için bundan sonra başlamaktadır. Katıldığı programın Tomris Giritlioğlu’nun kardeşi beren saatin yeteneklerinden bahsetti ve beren saat için oyunculuk hayatı böylelikle başlamış oldu. yöneticisi olan dizi ve sinema oyuncusudur. Çok dizi ve sinema filmlerinde rol alıp başarı üstüne başarı sağlamıştır. Beren saatin oyunculuk ve başarı alanlarına bakalım:
*2004 yılında aşkımız da ölüm var
*2005 yılında aşka sürgün adlı dizilerde rol aldı. bu dizilerden sonra aslında kendisinin tanınması ve ünlü olmasında başarı sağlayan film hatırla sevgili oldu.
*2008 yılında güz sancısı ilk sinema filminde rol aldı. Aynı yılda rol aldığı aşkı memnu dizisiyle de inanılmaz başarı sağladı. Bu filmde rol aldığı kıvanç tatlıtuğ ile oynadığı sevişme sahneleri haberler de dahi bültene geldi. Beren saat oyunculuk dışında tenis oynamak sinemaya gitmeyi çok sevmektedir . ayrıca İspanyolca ve İngilizceyi ileri derece de kullanabilmektedir.  Tekrar rol aldığı sinema filmi 2010 yılında gecenin kanatlarıdır. Ayrıca çok getiri sağlayan oyuncak hikayesi 3 filminde Barbie oyuncusunu seslendirmiştir. 2010 yılında da fatmagülün suçu ne dizisinde engin Akyürek ile sahne almıştır. 2012 yılında gergedan mevsimi filmini Monica belluccinin kızı buse karakterini canlandırmıştır. Ve 12 kasım 2015 te başlayacak olan kösem sultan dizisinde de kösem sultanı canlandırmaktadır. Ve beren saat bu başarıları ile oyunculuk hayatına devam etmektedir.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir