Deniz Akalın Kimdir?

Deniz Akalın Kimdir?

Deniz Akalın Kimdir

Deniz Akalın Kimdir

Andrea Agnelli’yle durumda olan beraberliğiyle dikkatleri üst kısmına çeken Deniz Akalın , Türkiye’de sırasıyla Notre Dame de Sion ve Üsküdar Amerikan Lisesi’ni tamamlandı . Üniversite amaçlı yurt dışını seçim eden Akalın , öncesinde Princeton Üniversitesi’nde zanaat tarihi okudu , üst kısmına Bocconi Üniversitesi’nde master inşa etti . Tek aşama Londra’daki dünyaca populer müzayede hanesi Christie’s’de personel 32 yaşlarındaki Deniz Akalın , devamında tek zaman de Four Seasons Otelleri’nde vazife inşa etti . Akalın’ın eskiyen eşinden 2 yaşında tek kızı var .
Eski tek manken meydana geldiği anlatılan Deniz Akalın’ın ise , Andrea Agnelli’nin yakın arkadaşı durumda olan ve Geçen sezona civarı Juventus’un Pazarlama Müdürlüğü’nü yürüten Francesco Calvo ile evli meydana geldiği , cak Agnelli ile yakınlaşmalarının sonrasında onların da evliliklerinin çatırdadığı meydana çıktı .
İddiaya göre , kara beyazlı kulübe mühim sponsorlar kazandırmış durumda olan Francesco Calvo , ihaneti öğrendikten ardından kulüpten 2 milyon Avro tazminat alarak ayrıldı ve FC Barcelona ile anlaştı . FIAT’IN VARİSİ ELKANN İLE ARASI AÇILDI Tek Takım magazin sitelerine yansıyanlara göre , otomotiv devi FIAT’ın kurucusu Agnelli Ailesi’nin varislerinden John Elkann ile kuzeni Andrea Agnelli’nin arası da , özel hayatındaki bu çalkantılar sebebiyle açıldı .Elkann’ın , yasak ilişkisinin meydana çıkmasının sonrasında , Calvo’ya takım kasasından 2 milyon Avro ödemiş durumda olan kuzenine , ” Hatalarının bedelini , Juventus’un paydaşlarına ödetemezsin ” dediği de söylemler içinde Bu aşk hikayesini , ” Uydurma Rüzgarı ” dizisine benzeten İtalyan medyası , bunun ardındaki ihaneti haberleştirdi . ” İşte önce öpücük . Saklı aşk meydana çıktı ” ifadelerinin kullanıldığı haberlere göre , Andrea Agnelli’nin 10 senedir evli meydana geldiği , 2 çocuğunun annesi 38 yaşlarındaki İngiliz eşi Emma Winter , ihaneti yardım talep etti tek zaman öncesinde hanesi terk etti . Manken Eva Herzigova’nın araya girmesi de , Londra’ya taşınan Winter’ı İtalya’ya eşine geriye dönmeye inandırma etmedi .

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir