Erkan Kolçak Köstendil Kimdir?

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir?

Erkan Kolçak Köstendil

Erkan Kolçak Köstendil

Erkan kolçak köstendil bursa 1 ocak 1983 doğumludur. Yakışıklı oyuncumuz ilkokul ve ortaokul eğitimini bursa da tamamladı . okumuş olduğu bursa Atatürk lisesinden sonra üniversite için sınavlara hazırlandı. Ve hazırlanmış olduğu sınavı kazanarak mimar İstanbul Sinan üniversitesini okuyarak tiyatro bölümünü bitirdi. Yakışıklı oyuncumuz ilk tiyatro deneyimine Tuncay Özinal tiyatrosunda başladı. Bu başlangıcından sonra çeşitli dizilerde sinema film ve tiyatro oyunlarında rol aldı . ilk film deneyimi TRT 1 de yayına giren Sakarya Fırat dizisinde başlayarak büyük beğenileri toplamayı başardı. Bununla kalmayıp bir de film senaryosu yazdığı gibi aynı zamanda çekimlerini de kendisi Amsterdam ve İstanbul da da gerçekleştirerek filmi tamamladı.
Hem yazdığı hem yönettiği ve hem de oynadığı tiyatro oyunu olan ‘karşı cinsle tanışma fırsatı adlı oyunu Isparta da nezih bir kafe olan sanat kafe de sahnelendi.
2014 yılında ‘ulan İstanbul ‘ dizisinde karlos karakterini canlandıran yakışıklı oyuncumuz inanılmaz derece de başarılı olup kendisini tekrar dan kanıtlamayı başarmıştır. kanal d nin izlenme rekorları kıran ve tüm Türkiye’ce izlenen dizisi Ulan İstanbulin sevilen karakteri Karlos Yani Erkan Kolçak Köstendil güzel oyunculuğuyla ve tatlı sempatik hareketleriyle kendini izleyenlere sevdirmeyi başarmıştır. film de oyunculuğunun yanı sıra dizi de ses canlandırması dahi yapmıştır. Çok sayıda ödül alan yakışıklı oyuncumuz için oyunculuk hala da devam etmekle beraber ayrıca birbirinde başarılı senaryolar yazmaya da devam etmektedir.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir