Ünlü Kardeşler Kim

Ünlü Kardeşler Kim

Ünlüler dünyasında her yaptıklarıyla yakından takip edilen ünlüler arasında birçok kardeş de var. Kimisi beraber çalışan kimisi ise çok farklı kariyerlerde devam eden ünlü kardeşler magazin dünyasında büyük yer kaplıyor. İşte kardeş olduklarını belki bildiğiniz belki de çok şaşıracağınız ünlü kardeşler..
Magazin dünyasında en bilinen kardeşler olan Kim Kardashian ve Kendall Jenner gündemden düşmemeleri ile ünlü. Aynı anneden olan ancak babaları farklı olan Kim ve Kendall kardeşler farklı kariyerlere sahip olsalar da sürekli birlikte takıldıkları da gözlerden kaçmıyor. Özellikle Kendall Jenner’in modelliğe başlamasıyla daha popüler olan aile her yaptıklarıyla olay olmaya devam ediyorlar.
Daha 9 aylıkken oyunculuğa başlayan ve insanlar tarafından çokça sevilen Olsen ikizleri de ünlü kardeşler listesinde olmayı hak ediyor. Oyunculuk kariyerlerinin yanı sıra stilleriyle moda dünyasında bir kapı aralayan Ashley ve Elizabeth Olsen ikizleri, kariyerlerine moda dünyasında devam ediyor.
Henüz 23 yaşında olmasına rağmen Victoria’s Secret mankeni olan ve son zamanlarda oyunculuğa adım atan Cara Delevingne, birçok markanın yüzü olan başarılı model Poppy Delevingne’nin kız kardeşi.
Thor filmiyle oyunculuk kariyerinde yükselişe geçen ve geniş bir hayran kitlesi kazanan Chris Hemsworth’un ona çok benzeyen kardeşi Liam Hemsworth ise Açlık Oyunları filmiyle ekranlarda yer almıştı.
Gossip Girl adlı diziyle oyunculuk kariyerine başlayan ve başarılı oyunculuğunun yanı sıra stiliyle de moda ikonu olarak anılan Blake Lively ile Kelebek Etkisi 2 adlı filmde gördüğümüz Eric Lively kardeş. Eric Lively aynı zamanda Miley Cyrus ile yaşadığı birliktelikle de magazin dünyasında çok konuşulmuştu.
Yeni genç oyunculardan biri olan ve yaz döneminde yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile oyunculuk kariyerine merhaba diyen Bensu Soral, Komedi Dükkanı adı programa seyirci olarak katıldıktan sonra keşfedilen ve Küçük Kadınlar adlı diziyle oyunculuğunu kanıtlayan Hande Soral kardeş.
İngiliz Kraliyer Ailesi’ne gelin olarak giden ve çok konuşulan Kate Middleton ve Pippa Middleton da kardeş.
Türkiye’de müzik dünyasının başarılı müzisyenlerinden biri olan Kenan Doğulu ve Ozan Doğulu da kardeşler ve uzun bir süredir beraber çalışıyorlar.
Ünlü Kardeşler Kim Resimleri

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir