Bayan Dövme Modelleri

Bayan Dövme Modelleri

Bayan Dövmeleri;

Dövmeler kişilerin zevkine göre değişim gösterebilmektedir. Bayan bireylerin en sık tercih ettikleri dövme çeşitleri arasında kedi desenleri veya kedi çizimleri gelmektedir.
Fakat geçen zaman içerisinde bu durum değişik tribal modellere uzanmış ve günümüzde en yaygın olarak kullanılan model de tribal dövme modelleridir.
Dövme yaptırmak isteyen kişiler ayrıca bazı durumlara da dikkat etmelidir. Zayıf bir bireyin yapacağı dövme zaman içerisinde kişinin alacağı kilo ile dövmenin çizimi bozulabilmektedir.
Kol veya sırt, karın, baldır bölgelerinde tercih edilen dövmeler aslında oraların pek kilo alamayacakları ve bu nedenden ötürü dövmede bozukluk olamayacağını taşımaktadır.
Ayrıca şunu da belirtmeliyiz ki dövmeler zevke göre değişmektedir. Her bireyin zevki ayrı olduğu için seçeceği dövme modeli de ayrı oluyor.
Dövme yapmak kişi üzerinde görsel bir durum izah etmekte olup dış görünüşe ayrı bir renk vermektedir. Fakat dövme yaptıktan sonra kişilerin pişmanlık duygusu da oluşabilmektedir. Bazen ise yaptırdıkları dövme güzel karşılanmamakta olup dövmeyi değiştirme isteğinde uyanabilirler.
Dövmelerin silinebilmesi için lazer teknikleri ile bu işlem gerçekleştirilebilmektedir.
Biz de bu konu altında birbirinden farklı çeşitli bayan dövme modellerini paylaştık.

Bayan Dövme Modell


Bayan Dövme Modeller

Bayan Dövme Modelleri

2014 Dövme Modelleri

2014 Dövme Modelleri

Bayan Dövme Modelle

bayan

Bayan Dövme Modelleri3

Bayan Dövme Modelleri5

Bayan Dövme Modelleri2Bayan Dövme Modelleri1

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir