2016 Sonbahar/Kış Bayan Modasına 10 Etkileyici Bakış

2016 Sonbahar/Kış Bayan Modasına 10 Etkileyici Bakış

 

Bu senenin trendleri hızlıca güncellenmeye devam ederken, yeni gelen haberler içinizi ısıtacak cinsten. Yeni sezona yepyeni girişler yapan muhteşem kazaklar, sonbaharın serin atmosferinde giyilmesi cesaret isteyen giysiler! Göz alıcı renkler ve yaratıcı modeller, olabildiğince özgür ve etkileyici kesimler! Bu yılın Sonbahar/Kış sezonu hem renkli, hem cüretkar hem de seveceğiniz türden. Gelin hep birlikte senenin Sonbahar/Kış trendlerine, ufak bir yolculuğa çıkalım; Grafik Desenler ve Siyah-Beyaz Renkler Grafik desenlerin ön planda olacağı 2016 Sonbahar/Kış sezonunda, desenlere iki önemli renk eşlik ediyor. Siyah ve beyazın muhteşem uyumunu, grafik desenli elbiselerde göreceğiz. İlüzyonik bir etki yaratacak olan bu kumaşları, sezonun en iddialı parçaları olarak göstermek mümkün. Kruvaze Kaban ve Ceketler Maskülen tavrı fazlasıyla göreceğimiz bugünlerde, militer etki yaratmayı başaran kruvaze ceket ve kabanlarda, kış aylarının vazgeçilmezleri arasında yer almayı başarıyor.

Kalın kumaşları göz dolduran ve maskülen tavırlarıyla rahat görünmenizi sağlayan bu parçaları, feminen kıyafetlerinizle kombin ederek, iddialı bir görüntü yaratmanız işten bile değil. Kürkler Kış aylarının vazgeçilmez parçaları olan kürkler 2016 Kış sezonunun, olmazsa olmaz parçalarından biri. Ancak şıklığa kavuşmak için, hayvan kürkleri yerine suni kürkleri tercih etmekte yarar var. Sadece kürklerin değil, kürk detaylı manto, mont ve yeleklerin de, kış sezonuna damga vuracağını belirtelim. Kadife Asil duruşu, göz alıcı parıltısı ve çevrenizdekilerin içini ısıtacak yumuşak dokusu ile , kadife kumaşlarda bu sezonun vazgeçilmezlerinden. Kadifenin son hızda giriş yaptığı 2016 Sonbahar/Kış sezonu, stil kadınları sokakta fazlasıyla görmemizi sağlayacak.

Kapitone Yeni sezonda her yerde göreceğimiz, iddialı ve aklı zorlayan kapitone kumaşlar bilindiği üzere sadece montlarda yer almayacak. Etek ve ceketlerde de sıkça göreceğimiz kapitone kumaşlar, yılın en iddialı trendleri arasında yer alıyor. Militer Akım Geçtiğimiz sezonun trendi olan militer kıyafetler, bu sezonda popülaritesinden bir şey kaybetmedi. Askeri yeşilin sıkça görüleceği 2016 Sonbahar/Kış sezonunda, kamuflaj kumaşları da görmek mümkün olacak. Punk Akımı Asi ruhlu kişilerin, ruhunu yansıttığı Punk akımı 2016 kışını da avucuna almış durumda. Punk akımına bir göz atın! Siyah deri ve zımbaların büyüsü, bu trendi sevenler için başka bir yorumla gelecek.

Triko Elbiseler Trikolar her kışın starı olduğu gibi, bu sezonda aynı tempoda ilerliyor. Özellikle elbiselerde göreceğimiz şaşırtıcı ve akılcı tasarımlar, hem göze hem de soğuk günlere inat sizi stil ikonu yapmaya hazırlanıyor. Leopar Her sezonun klasiği haline gelen ve hiçbir zaman modası yok olmayan leopar, bu kış farklı geliyor. Klasik deseni, renkten renge geçerken göreceğiz. Özellikle üst parçalarda ve dış giyimde iddianızı konuşturabileceğiniz bir şey arıyorsanız, leopar ile aradığınızı bulacaksınız. Süet Naif, soğuk ve toprak tonlarında! Tıpkı sonbahar mevsimi gibi. Süet kumaşın zerafetini ve toprak tonlarının asaletini, 2016 Sonbahar/Kış sezonunda sıkça göreceğimizi belirtelim.

2016 Sonbahar/Kış Bayan Modasına 10 Etkileyici Bakış Resimleri

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir