2016 Sonbahar/Kış Sezonu Kısa Saç Modelleri

2016 Sonbahar/Kış Sezonu Kısa Saç Modelleri

 

Birçok kadın uzun saçın kendine yakıştığını düşünerek, farklı modeller denemek için adım atmaz. Bu durumda da, uzun saçın meşakkatli bakımı ve temizliği ile uğraşmak zorunda kalırlar. Uzun saç her zaman tercih edilebilecek, birçok farklı modelin uygulanabileceği saç modelidir. Ancak saç kesiminde günün trendlerine önem verilmesi gerekir. Ayrıca saç kesiminin, kişiyi rahat hissettirecek modelde olmasına da dikkat edilmelidir. Öncelikle senenin saç modeli trendlerinden bahsedelim. 2016 yılı saç modelleri ile ilgili trendler, yaz aylarında güncellenmeye başlamıştı. Birçok saç modeli yerini, yeni modelleri bırakmıştı. Saç modellerinde ilgi çekici nokta ise, kadınlarda radikal bir karara sebep olacak modeller oluşuydu. Bu modellerin başında ise, kısa saç modelleri geliyor.

Yaz sıcaklarında deneyenleri rahat ettiren, temizliği kolay bir model olan kısa kesim saçlar yaz mevsimi ile birlikte bizi terk etmedi. Aksine sonbahar sezonunda en çok kullanılacak modellerden biri haline geldi. Şık boğazlı kazaklar, el örgüsü atkılar bu sezon kısa saç modelleri ile tamamlanacak. Kısa saç denildiğinde birçok kadının korkuyla baktığını biliyoruz. Ancak korkmanıza gerek yok. Çünkü kısa saç modelleri arasında da, akla hayale gelmeyecek derecede farklı saç modelleri, ve birçok saç kesimi mevcut. Saçlarınızı kısa kestirdiğiniz de, öncelikle 2016 sonbahar sezonu stil kadınlarından biri olacağınızı belirtelim.

Kazakların üzerine dökülen saçlar yerine, boyundaki detayları ortaya koyacak, kazakların boğazındaki muhteşem detayları gözlere sokacak olan kısa saçlar ile, birçok model yapmanız mümkün. Örneğin kısa saç modeli denildiğinde, şakak bölümünde biten saçlar göz önüne gelir. Bu hayali aklınızdan çıkarın ve omuz hizasına denk gelen veya birkaç santim daha üstten kesilen saç modellerini düşünün. Bu saç stillerine maşa, perma gibi birçok uygulamayı yaptırmak mümkün oluyor.

Bunun yanı sıra, doğru saç renginizi bulduğunuzda çevrenizde hayranlık ile karşılanmanız işten bile değil. Kısa saç modelleri günümüz trendleri arasında, üst sıralardan giriş yaptı. Birçok model imkanı da olan kısa saçlar hakkında, heyecanlı düşüncelere kapılmanın vakti geldi! Katalogları fazlasıyla süsleyecek olan bu modellerden, yüzünüze yakışacak modeli seçmek için, kuaförünüz ile iş birliği yapabilirsiniz. Durmayın, cesaretiniz toplayın ve kendinizi kuaförünüzün ellerine teslim edin. Sonbahar/Kış sezonu, sizin saçlarınızın da star havasında olacağı bir sezon olsun!

2016 Sonbahar/Kış Sezonu Kısa Saç Modelleri Resimleri

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir