Cumartesi Gecesi İçin Makyaj Stili

Cumartesi Gecesi İçin Makyaj Stili

 

Cumartesi geceleri, bayanların kız kıza eğlenerek geçirdiği vazgeçilmez gezme günlerinden biridir. Bunun yanı sıra, aktivitelerin de yoğun olduğu önemli bir gündür. Her bayanın cumartesi geceleri için bir B planı olduğu gibi, birde cumartesi gecesi makyaj alternatifleri olmalıdır. Çünkü hafta içinin yoğun iş temposu, ofis yorgunluğu falan derken, cumartesi geceleri kızların kendilerine vakit ayırarak kendilerini daha özgür hissettiği günlerden biridir.

Cumartesi günlerinin, makyajsız ve bakımsız geçeceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Özellikle ev partileri ile meşhur olan ve bir bayan için haftanın en mühim günlerinden biri olan cumartesi günlerini alımlı ve çekici bir stille geçirmeden olmaz. Ve işte sizlere o çok beklenen cumartesi gecesi makyaj stilleri adlı yazı dizimiz… Cumartesi gecelerinin en tutulan göz makyajı önerisi, buğulu ve dumanlı bakışlardır. Elinize gümüş rengi ve gri tonlarında bir far alarak, bu buğulu bakışı yakalamanız mümkün. Kaş kemiğinize kadar bu iki farı koyudan açığa doğru yayın. Göz üzerine siyah bir eyeliner çekerek, siyah rimelle bakışlarınızı belirginleştirin. Bu göz makyajı kirpik diplerin de dolgun bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Kırmızı dudaklar cumartesi gecelerinin vazgeçilmez makyaj detayları arasındadır. Kırmızı dudaklar ile ev partilerinde seksi bir görünüm sağlayıp, bayanlar arasında iddialı bir tarz yakalayabilirsiniz.

Pastel tonlu makyajlar da sezonun en çok beğenilen makyajları arasında. Cumartesi günleri için pastel tonlarında bir makyaj yaparak, uçuk pembe bir ruj ile de 60′ ların esintisini yaşatabilirsiniz. Bu sezon koyu parlak lacivert maskaralar da, en çok tercih edilen makyaj ürünleri arasında. Sade bir makyajla bugünü geçirmek istiyorsanız, lacivert’in büyüsü ile şeftali tonlarında bir allığın doğallığını birleştirerek, çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Cumartesi Gecesi İçin Makyaj Stili Resimleri

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir