Saç Sakal Modelleri 2015

Saç Sakal Modelleri 2015

Günümüzde şuan kullanılan sakal modelleri Kısadan uzuna doğru akan Enseye yapılan natürel saç kesimleri gibidir. Şimdi yanaktan aşağıya doğru süzülüp aşağıya gelen uzayan bir sakal tercih edilmektedir. Favoride’de aynı zaman’da kısadan aşağıya doğru’da aşağıya inmektedir. Altta’da kısadan aşağıya doğru çıkmaktadır. Koyu sakal veya açık sakal açık tonda veya kapalı tonda olması sakalın üst kısımları düzgün kesilmelidir. Erkekler için sakal, bıyık erkeğin makyajdır. Sakal ve bıyık modaları her yıl yeni şekillerle en popüler haline gelmektedir. Saç ve Sakal ve bıyık bırakılırken dikkat edilmesi bazı kısımlar vardır. bunların en önemlisi sakalın çene yapısı ve özelliği ona göre belirlenmesidir. çeneniz genişse sakalın aşağıya doğru ince bırakılır. çene içe doğru ve kapalı ise içe doğrudan gür bir şekilde bırakılır.

Sakal Modelleri 2015 1

Sakal Modelleri 2015 1

Sakal Modelleri 2015 2

Sakal Modelleri 2015 2

Sakal Modelleri 2015 4

Sakal Modelleri 2015 4

Sakal Modelleri 2015 5

Sakal Modelleri 2015 5

Sakal Modelleri 2015 8

Sakal Modelleri 2015 6

Sakal Modelleri 2015 9

Sakal Modelleri 2015 7

Hipster Sakalı Nasıl Bir Sakal Modelidir?

Hipster 1900 yıllarda daha çok kullanılan ve günümüzde’de moda olarak insanların tercih ettiği bir sakaldır. Aslında bu çok şekil verilen değil şekilsizliğin kabul ettiği bir sakaldır. Saçın sakalın birbirine karışması demek anlamında kullanılan bir şey. Ama bu yanakların ve bıyıkların daha temiz saçını daha temiz kullanan bir sakaldır. Saçının daha çok kullanan bakımı sakalın uzunluğu çok uzadığı zaman uçları temiz olmalıdır. Hipster sakalı uzun olması gerekmektedir. Bıyıklar uzun bırakılmalıdır. Dudak mesafesinden daha kısa olabilir. Uzunların arasında kısa olmayacaktır. Çünkü onlar temiz olmuyor. Sakala bakım yapıldığı zaman yüze bakım yapılmış olmaktadır.

Hipster Sakal Modelleri 2015

Hipster Sakal Modelleri 2015

Hipster Sakal Modelleri 2015

Hipster Sakal Modelleri 2015

Hipster Sakal Modelleri 2015

Hipster Sakal Modelleri 2015

Hipster Sakal Modelleri 2015

Hipster Sakal Modelleri 2015

Kaba Sakal Nasıl Bir Saç Modelidir?

Kaba sakal daha dağınık daha salaş olabilir. Kaba sakalı düzeltmek toparlamak Daha iyi bir hale getirmek için farklı bir kesim tekniği olmalıdır. Düzeltilmesi için daha rahat kullanılması için Ama bu kendi haline bırakılmış sakal çeşitlerindendir. Herkes’de eşit derece’de olacak diye bir anlam yoktur. Bazılarının daha yoğun bazılarının daha az bölümleri var yani sakalın daha çok olduğu veya daha az olduğu bölümler vardır. Bu bölgelere dikkat ederek kuaförün veya berberin kesmesidir. İnsan elinde yapılması zor bir iştir. Yani kişi bir berber eğitimi alması lazımdır.

Kaba Sakal Modelleri 2015

Kaba Sakal Modelleri 2015

Bıyık Bırakırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Erkekler bıyık modellerini tercih ederken dikkat Etmeleri gereken şey alnın genişliği Yüz hatları, burnun yapısı tabi’ki yaptığı iş bununla orantılıdır. Kaşın inceliği ve uzunluğu olarak kaç santimetre olduğu ile orantılıdır. Bıyık ile kaşın aynı orantıda olması gerekmektedir. Örnek olarak siyah ayakkabı ve siyah kemerin uyumu olması gereken şeydir. Bıyığın boyu kaş ile aynı olmak zorundadır. Yani genel görsel olarak yakışması anlamında insanların gözünde ani patik değil sempatik görünmesi için Kaş ile bıyık birbiriyle orantılı olmak zorundadır. Bıyığın uzun kısa veya duruşu yatay veya dik olması ile üst dudağın alt kalınlığı ile ince Ağzın genişliği ile alakalıdır.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir