Siyah Saçlılar için Makyaj Önerileri

Siyah Saçlılar için Makyaj Önerileri

Siyah Saçlılar için Makyaj Önerileri

Siyah Saçlılar için Makyaj Önerileri

Göz Makyajı Önerileri

Çarpıcı bir çekikliğe sahip olan göz makyajları seçmeniz daha iyi olacaktır. Eğer diğer kadınların yanı sıra gözlerinizin öne vurmasını ve dikkat çekmesini istiyorsanız güzel bir ışıltı size yardımcı olacaktır. Ama ben dudaklarım ile dikkatleri üzerime çekmek istiyorum derseniz, gözlerinize uyguladığınız makyajı daha mat tonlarda seçmeniz mantıklı olacaktır.

Kullanılan renk çoğunlukla siyah ve doğal tonlar ile kullanıldığı zaman esmer tenliler için göz makyajı seçimleri daha iyi görünmektedir. Ancak bunun yanında yeşil ve mor bazı tonlarının da güzel gözüktüğünü söylemek doğru olacaktır.

Özel bir gece için hazırlanırken bir miktar daha dikkat çekicilik istiyorsanız, bordo kahverengi ve pembe tonlarında küçük ve özenli bir dokunuş ile karışık karamelayı denemek faydalı olacaktır.

Ruj Seçimi ve Öneriler

Esmer tenli ve siyah saçlı bayanlar ruj seçiminde kırmızı tonları veya meyve tonlarını seçerken daha şanslı olacaklar. Esmerler de daha iyi görünmesi gözden kaçırılmamalıdır. Gerçek ve doğal pembe renk sarışın saçlı bayanlar için en doğru seçimdir.

Kahverengi tonları ve mercan tonları ise kızıl saçlı bayanlar için iyi bir seçim olacaktır. Kırmızı ve dut rengine sahip rujlar gerçekten esmerleri dikkat çektiren hatta ve hatta gözleri kamaştıran tonlardandır. Eğer bu ruj çeşitlerini denemek istiyorsanız özel bir gün sizi bekleyecektir.

Kaş Şekli ve Öneriler

Kaşlarınızın aralıklarının üzerlerine güzel bir vurgulayıcı uygulamanız güzel bir sonuç verecektir. Kaşlarınızda küçük bir aralığa sahip olan boşluklar var ise kalemler yardımınıza koşacaktır. Kaşlarınızı vurgulamanız kaşlarınızın etrafında eğer bir kusurunuz var ise bu kusuru kapatmada yeterli olacaktır.

Eyeliner Seçimi ve Öneriler

Kızıl saçlı ve sarışın saçlı bayanlar güzel maskaralara önem verirken, esmer tenliler için bu hiçte sorun olmaz. Ama unutmayın tabii ki güzel kaliteli bir maskara sürerek daha dolgun ve büyük kirpiklere sahip olmak elinizde.

Bu yüzden kendiniz için sihirli olanın eyeliner olduğunu asla unutmayın. Bu uygulama ile hem kaşlarınız hemde yüzünüzün çevre kısımları daha da çok dikkat çekmeyi başaracaktır.

Unutmayın eğer gözlerinizin gizemli bir görünüm almasını istiyor ve dikkatleri üzerine çekmesini istiyorsanız güzel eyelinerlar siyah saçlar için gerçekten harika bir uyum sağlamaktadır. Ama siz ben daha da güçlü bir bakış istiyorum diyorsanız, likit eyeliner kullanmanız mantıklı olacaktır. Bu uygulama daha çarpıcı ve dramatik bir etki vermekte gecikmeyecektir.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir