Gazete İlanı Vermek

Gazete İlanı Vermek

 

gazete-ilani-vermek

Gazeteye ilan vermek eskiden daha zordu. Formaliteleri çoktu, zaman alıyordu. Şimdi internet ve bilgi teknolojileri çağındayız. Elektronik gazete ilanı vermek hem daha az masraflı ve kolay, hem zamandan kazandırıyor ve en iyi yöntemleri sunuyor hem de e-gazetelere rağbet daha fazla olduğundan ilanlar hedefe daha çabuk ulaşıyor. E-gazeteilan.com gibi adresler üzerinden saniyeler içinde dilediğiniz ilanı verebiliyorsunuz. İlan sitesinden ilanınızın yayınlanmasını istediğiniz gazete ya da birden fazla gazeteleri seçin. İlanın verildiği il ve ilçeyi, ilan kategorisini (eleman, emlak, vasıta, kayıp ya da devir), alt kategorilerini, ilan tarihini ve ilan metnini girin. Kampanyasız ilanlar X fiyattan, kampanyalı fiyatlar bu fiyatı 2 katı bir fiyattan verilmektedir.

İlanınız ilgili gazetede ortalama 6-7 gün süreyle kalacaktır. Bu süreyi uzatabilir ve karşılığında daha fazla ödeyerek süreyi siz belirleyebilirsiniz. Hemen bir örnek veriyoruz. İstanbul Arnavutköy’de boğazda satılık bir villanız var. 3.5 milyon lira değerindeki villanızı satılığa çıkardınız ve gazeteye ilan veriyorsunuz. İlan metni şu ‘Boğazda villa 3.5 milyon’. İlanınız 7 gün gazetede görünecek. Kampanyasız düşük fiyattan ilan veriyorsunuz.

Bu kısa ilan için Posta gazetesine 20 TL, Hürriyet gazetesine 22 TL, Sabah gazetesine 21 TL ödemeniz olacaktır. İlanınızda başlık olsun isterseniz fiyatlar 65 TL, 72 TL, 68 TL olarak artacaktır. Fiyatlara KDV de dahildir. İlan formunu doldurup fiyat tablosunu ve ilan yayınlanma seçeneklerini geçtikten sonra ödeme formuna geçebilirsiniz. Toplam fiyat gösterilecektir. Adınız soyadınız, telefon numaranız, e-mail adresiniz, kredi kartı bilgilerinizi buradan doldurun. Ödeme yap butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İlanınızı ertesi gün gazetede görebilirsiniz. Elektronik gazete ilan sayfalarında güncel ilanları da takip edebilirsiniz. Sizin ilanlarınız da onların arasında olabilir. Ancak kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan önce web sitesinin Rapid SSL 256 Bit şifreleme sistemi ile korunduğundan ve güvenilir bir platform olduğundan emin olmalısınız. Gazetelerin ilan sayfalarında belirtilen 444 ile başlayan telefonu da arayarak bilgi alabilir ve ilanlarınızı verebilirsiniz. Seri ilanlar, çerçeveli çizgili başlıklı ilanlar gibi kategorilerden fiyatlar değişmektedir.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir