2016 Sonbahar Kış Kombinleri

2016 Sonbahar Kış Kombinleri

Etiketler:2016 Sonbahar Kış Kombinleri, Sonbahar Kış Kombinleri, Sonbahar Kombinleri, Kış Kombinleri, Kombinler

Kışa girmeden önce sert havalar yerine oldukça serin havaları sonbahar mevsiminde yaşarız. Bu yüzden daha kaban, mont gibi sıcak tutan kıyafetleri giyme istemeyiz. 2016 Sonbahar Kış Kombinleri sizlere sunmaktayız. Çünkü hava daha yeni soğumaya başlamış, ayaz soğuklar henüz başlamamıştır. Ayaz bir diğer deyişi ile kuru soğuklar yavaşça tesirini göstermeye başlar sonbahar mevsiminde. Bu yüzden kış gelmeden üzerimize ceket hırka, gibi ince kumaştan dokunmuş giysileri giymeyi tercih ederiz. Özellikle tesettürlü ve kapalılar için birçok değişik hırka modelleri hatta ince kaban ve ceket modelleri sonbahar sezonuna özel tasarlanmıştır. Son bahar sezonlarında en çok kot ceketler tercih edilmektedir. Spor bayanların tutkusu haline gelen kot ceket ve gömlekler son bahar sezonunda pantolonların modellerine göre tercih edilmektedir.

Kış-kombin
2016 yılında sonbahar sezonunda acaba hangi sokak modeller bu sene yeni trendler arasına girecek diye sürekli merak ederiz. Artık eski sezondan oldukça sıkılmış görünüyorsunuz. Hayatınızın yeni trendlerine sahip olmayı yeğliyorsunuz. Sıkı bir moda takipçisi olmanıza rağmen karar vermekte güçlük çekiyor,2016 sonbahar sezonu hakkında daha detaylı geniş bilgiye sahip olmak istiyorsunuz. Böyle düşünmekte son derece haklısınız. Merak insanın içindeki güzellikleri dışa çıkartarak karşı tarafa en güzel objeyi vermeye yarar. Sizinde merak duygunuzun kabarması bir kadın olarak oldukça doğaldır. Çünkü kadınlar çok sabırsız ve sürekli merak içinde yaşamayı seçerler. Kadınlar hakkında bilmediğimiz o kadar çok şey var ki şimdi hangisinden bahsetsek hadi ya sesini duyacağız. İşte bu bile bir merak konusunu oluşturuyor.

Kış-kombini
Kalın kumaşlar ile kruvaze yakalı ceketler oldukça dikkat çekici haline geldi. Özellikle onların altına kombin edilen İspanyol paça pantolonlar oldukça şık durmaktadır. Aynı şekil de ekru bluzlar son bahar modasında en çok tercih edilen üstlerden birisidir. Önemli olan seçimleriniz de hangisinin size daha çok yakışacağını bilmektir. Renk desenleri ve modelleri, kesim modelleri, yaka kısımları yuvarlak ya da V yaka kumaş dokumalı mevsime özel dikilmiş kalın ya da ince olmalıdır. 2016 Sonbahar sezonunda yeni trend elbise ve bluz modelleri, Ayakkabı çanta modelleri ve daha fazlası kaliteli bir şekilde tasarlanmaya ve satılmaya devam ediyor.

2016 Sonbahar Kış Kombinleri Resimleri

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir