2016 Sonbahar/Kış Takı Modası

 2016 Sonbahar/Kış Takı Modası

 

İyi bir trend yakalamak için her zaman ihtiyaç duyulan takılar, gün geçmiyor ki yeni modelleri ile karşımıza çıksın. An be an değişen trendler nedeniyle hızına yetişmekte zorlandığınız moda dünyası içerisinde takılarda çok önemli bir yere sahip. Yaz mevsiminin sona ermesiyle, rahatça kullanabileceğiniz 2016 Sonbahar/Kış Takı Modası’nda neler var, hep birlikte göz atalım. Yuvarlak ve Boğazlı Kolyeler Sonbahar/Kış sezonunda fazlasıyla sükse yapacak takıların başında, gotik tarzda tasma kolyeler geliyor. Yıllar önce trendler arasına giren gotik tasma kolyeler, bu sezonda biraz daha fark yaratacak. Geçmişte siyah boncuk ve sivri uçlu zımbalarla bezenmiş olan kolyeler, şimdi gümüş ve dore renklerde ve daha büyük boyutlarıyla karşımıza çıkıyor.

Ayrıca taşlı tasarımlarıyla da göz alacak olan tasma kolyeler, altın püskülleriyle ise futuristik bir havaya bürünmenize neden olacak. Soyut Gerdanlıklar Kış mevsiminde giyeceğiniz gömleklerin ve boğazlı detayları olan kazakların üzerinde kullanabileceğiniz gold kolyeler, sizi mevsimin soğuğundan kurtaracak. Kıyafetlerinizin üzerine yepyeni bir renk getirecek olan gerdanlıklar, ilgi çekici boyutları ile çevrenizde farkedilmenizi sağlayacak. Kaplama ve Diğer Küpe Trendleri Kaplama küpeler geçmişten günümüze küpe trendleri arasında iyi bir yere sahiptir. Ancak bu sezon küpeler daha da dikkat çekici olacak. Özellikle kristal kaplama küpeler ve kış koleksiyonlarında muhteşem bir etki yaratacak asılı kılıç formda küpeler 2016 Sonbahar/Kış Takı Modası’nın trendleri arasında.

Bunun yanında tek kullanılan altın küpeler ve damla küpeler de bu sezon göreceğimiz takı seçenekleri arasında yer alıyor. Bilezik Trendleri Bilezik modelleri genelde ilkbahar sezonunda çıksa da, bu kış trendleri arasında kullanabileceğiniz bilezik modelleri de bulunuyor. Özellikle bauble bilezikler, yeşil arka planın üzerinde çığlık atan inci ve üzüm baskılarıyla iddialı bilezik modelleri arasında yerini alıyor. Kalın bilezikler de 2016 sezonunda fazlasıyla görebileceğiniz takılar arasında. Birden Fazla Halkaya Sahip Yüzükler 2016 Sonbahar/Kış sezonunda, çift bantlı yüzükler iddiasını korumaya devam ediyor. Ayrıca moda haftalarında öne çıkan bir diğer yüzük modeli ise, gümüş formda iri yapraklara sahip elin üzerini kaplayan yüzükler olacak. 2016 Sonbahar/Kış sezonunda takı bereketi yaşayacak olan moda dünyası, kadınların kurtarıcısı olan birçok takı modelini, yepyeni halleriyle kadınların beğenisine sunuyor. http://www.makalevitrini.com/uploads/makale/cats1.jpg

 2016 Sonbahar/Kış Takı Modası Resimleri

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir