2016 Spor Elbise Modelleri

2016 Spor Elbise Modelleri

Etiketler:2016 Spor Elbise Modelleri, Spor Elbise Modelleri, Spor Elbise Modeli, Elbise Model, Spor Elbisesi, Spor Elbise Kombinleri

Çoğu bayan spor takılmayı oldukça severler. Sadece pantolon ve eşofmanda değil. 2016 Spor Elbise Modelleri sizlere sunmaktayız. Ayakkabı, çanta aksesuar, bluz ve tişörtler ve elbiselerde bile sadece spor olsun isterler. Klasik giyinmekten hoşlanmayan spor kıyafetler ile yaşam stillerini beyinlerinde empoze eden ve bu tutkularını uzun yıllar sürdürün birçok bayan var. Bizlerde bunun bilincine varıp spor kıyafetlerini ele aldık. Tasarımcıların kalemi ile güzel projelere sunum hazırlayan özellikle yaz modası spor elbiseler 2016 yılında da rağbet görmeye devam etmektedir. Kadın kendini nasıl utlu hissediyor ise öyle giyinmeyi de tercih ediyor. Kadının algı dünyası tamamen yaşam stili ile ilgilidir. Evli bekâr, kapalı açık, fark etmez onların doğasında var kıyafet tutkunluğu. Bu yüzden modacılar kadın giyim üzerine çalışmalarını daha fazla yoğunlaştırmış durumda ilerliyorlar.

Desenli-spor-elbise
Spor elbise günümüzde rahatlık açısında ilgi uyandıran günün fenomeni haline gelmiştir. Özellikle bayanlar yaza en renkli desenler ile girecek kıyafet keyfini doyasıya yaşayarak yaşam kalitesini çok güzel bir seviyeye çıkartacaktır. Siz hayata nasıl güzel bakar nasıl canlı yaşarsanız giyim kaliteniz de sizin belirlediğiniz seviyeye ulaşarak güzelliğini korumaya devam edecektir. Kısacası spor giyim her yeni sezonda farklılık yaratmaya devam ediyor.

Kemerli-spor-elbise-modeli
Spor elbiselerin desenlerin arasına konulan dantel detaylı gipürler oldukça şık duruyor. Kruvaze yakalı ya da arkadan tokalı önden yuvarlak yakalı modeller çok dikkat çekmektedir. Sırt dekoltesi açık spor elbiselerin yaka kısımları enseden bağlamalı olunca değişik bir stil ortaya çıkıyor. Özellikle kot kumaştan yapılan elbise modelleri adeta bir bahçıvanı hatırlatıyor. Cepler önden belirgin duruyor. Çiçekli ve çizgili desenler spor elbiselere oldukça yakışmaktadır. Saç renginiz eğer sarı ise mavi ve yeşil tonları 2016 yeni sezon modellerinde ilkler arasında yer alıyor. Eğer siyah ve kızılımsı saç rengine sahip iseniz sarı tonları ve kırmızı elbise tonları size oldukça yakışacaktır. Yaz modası elbiselerinde tarzınız eğer spor ise ona uygun takı ve aksesuarları kullanabilir muhteşem bir kombin oluşturarak sokak modası trenlerine uygun bir şekilde gezmiş olacaksınız. Siz bu yılın en dikkat çekici bayanı olacak 2016 yılının kaliteli markalarına sahip olacaksınız.

2016 Spor Elbise Modelleri Resimleri

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir