Sexsi Görünmek İçin Makyaj Önerileri

Seksi Görünmek İçin Makyaj Önerileri:

Sexsi Görünmek İçin Makyaj Önerileri Tüm Her şeyde olduğu gibi makyajda’da kural vardır. Kadın makyajlarında bazı makyajlar kadını masum bazıları ise seksi bir durumda gösterir. Kendinizi nasıl görmek isterseniz o makyajı yapabilirsiniz.
Yüzünüze güzel bir sekksi makyaj yapmak istiyorsanız yüz hatlarınızı iyi bir şekilde bilmeniz lazımdır.

Likit Ve Ruj Kullanımı:

Makyaj Önerileri

Makyaj Önerileri

Eğer çok harika ve dolgun dudaklara sahipseniz genellikle koyu renkli rujları tecih etmelisiniz. Koyu renkli rujlar dudakları ön plana çıkarmada harikadır. Dolgun dudaklarınıza koyu renk ruj kullandıktan sonra geriye sadece göz makyajı yeterli olacaktır. kahve tonlarında faru baz olarak kullanıp ve siyah likit ile gözlerinizi harika bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz.

Gözlerinizi Doğal Bırakın:

Makyaj 2

Makyaj 2

Gözleriniz eğer iri veya renkli ise onları doğal haline bırakabilirsiniz. dudaklarınızada açık tonlarda ruj sürebilirsiniz. Bu makyajdan sonra doğal ve seksi bir görünüme sahip olacaksınız.

Çekik Gözler için:

Makyaj 3

Makyaj 3

Tüm herkes tarafından çekik gözler seksi olarak kabul edilir. Eğer gözlerinize doğru makyajı uygularsanız çok seksi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Dudak ile gözlerinizin çekiciliği bir birine uyum sağlaalıdır. Bu tür bir göz makyaji için renkli rujları tercih edebilirsiniz.

Mutlaka Allık Sürün:

Makyaj 4

Makyaj 4

Eğer doğal madde düşkünü iseniz kesinlikle allık ile yüzünüze canllılık katın. Özellikle açık reng saça ve açık renk tene sahipseniz allık sürmeniz şarttır. Allık insanların yüzüne doğal canlılığından fazla canllıklık ortaya koyar.

Siyah Göz Makyajı:

Makyaj 5

Makyaj 5

Kadınları siyah gözler genellikle seksi gösterir. Kirpi diplerine ve göz kapaklarına siyah uygulama yaoın. Bu makyajı uygularken siyah far kullanmak yeterli olacaktır. Sürülen farı parmakla ile düüzgün bir şekilde dağıtın ve göz pınarlarına simli bir far sürün. Ten renginize göre ruj tercih edin. Esmerler için açık tonlar idealdir, açık tenli bayanlar ise uçuk pembe, fuşya veya bordo rengi tercih edebilir.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir