Yaz Modasına Özel En Yeni Trend Bluzlar

Yaz Modasına Özel  En Yeni Trend Bluzlar

Etiketler:Yaz Modasına Özel  En Yeni Trend Bluzlar, Trend Bluz Modelleri, Bluz Modelleri, Bluz Kombinleri, Bluz Kombini, Bluz

Her yaz olduğu gibi bu yazda kendinizi yeni tarzlar karşısında şımartmaya devam edeceksiniz. Yaz Modasına Özel  En Yeni Trend Bluzlar sizlere sunmaktayız. Aynaların karşısından çekilmeyecek, kendinizi izlemeye doyamayacaksınız. Bir kadının en güzel günlü, yaşadığı günler içinde onu içten yaşayarak yaza bilmesidir. Bu yüzden kadının günlüğünde en çok kullandığı sosyal eşyaları yer almaktadır. Bir restoranda gittiği zaman partnerinin yanında şık görünmek ister. Bu yüzden her aldığı kıyafet aslında onun yaşam kalitesini anlatır. Bu sene trenlerde en çok konuşulan giysilerden birisi olan bluzlardan size bahsedeceğim. Bluz bir kadına yakışabilecek en doğal üst giysidir. Kadın gündelik hayatında hiç düşünmeden spor amaçlı pantolon eteğin üstüne bluzu rahatlıkla uydurabilir. Çünkü çok amaçlı kadın ruhunda estetik ve güzel duran doğal görünümlü aynı zamanda kumaş dokuması ve baskı tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor.

Renkli-bluz-modeli
Sevgili moda tutkunları, size bugün bilgi vereceğimiz en şık gözde bluzlardan bahsedeceğim. Hangi kıyafete hangi bluz gider? Öncelikle bayanların tarz ve yaşama şekilleri farklıdır. Özellikle mini etek ve şortların üstüne kolsuz ya da kollu bluzlar çok yakışacak, Bluzların boyu kısa, kolları yarım ve İspanyol olunca bayanlar bir farklı görünüyor yine tarzlarında işte bu benim tarzım demeyi başarıyorlar. Bluzların yaka kesimlerine göre kolye geniş kalınlıkta bileklikler, yüzükler, dikkat çekecek moda trendlerine uygun küpeler takabilirsiniz. Kıyafet konusunda her bayanın mutlaka aklında belirlediği bir model vardır. Çünkü kadın ne giyeceğini iyi bilmelidir ki alacağı bluzda diğer kıyafetlerine uymalıdır.. Özenle seçilen, vitrinlerde yerini alan 2016 bayan koleksiyonunda moda da büyü rağbet gösteren bluzlar can alıcı güzelliği ile görenleri hayrete düşürüyor.

Trend-bluzlar
Kalite kumaşı yüzde yüz polyester ve pamuk olan dokuması işleme minyatür sanat gibi detaylı olan, her tasarımı kaliteden ödün vermeyen, aynı zamanda fırsat ürünleri olan, cebinizi yakmayan, çoğu mağazada benzer kalite modellerine sahip olacaksınız. Özellikle gömlek şeklindeki spor bluzlar değişik bir hava veriyor diğer kot etek ve pantolonlar arasında çok harika bir duruşu ele alıyor. Dökümlü bluz modelleri, ekru bluzlar, arkadan toka kilitli bluzlar, dekoratif ve baskı tasarımlı bluzlar ile yazın en seçkin insanı olmayı başaracaksınız.

Yaz Modasına Özel  En Yeni Trend Bluzlar Resimleri

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir