Wolfteam Kaydol, Wolfteam Hesap Aç

Wolfteam Kaydol, Wolfteam Hesap Aç

Wolfteam Kaydol

Wolfteam Kaydol

Merhabalar, Bugün Sizlere Wolfteam kaydol, Wolfteam Nasıl Kayıt Olunur Hakkında Bilgi Vereceğiz. Wolfteam Bir aksiyon oyunudur. Wolfteam Çok oynanan bir oyundur. Bu nedenle’de çok üyesi olduğu kayıt olamadıkları için bu eğlence’de geri kalmaktadır. Bu nedenle’de bizde bu wolfteam kaydol göstermeye yardımcı oluruz. Wolfteam çok kolay bir şekilde üye olunmaktadır. Bazı arkadaşlarımız Kayıt olamamaktadır. Bu nedenle’de Üzülmektedirler. Bizde birazdan sizlere Wolfteam Nasıl Kayıt Olunur? Göstereceğiz. Şimdi Aşağıda sizlere açıklayacağım. Sizlere tavsiyemiz burayı çok iyi dinlemeniz gerekmektedir. eğer üye olamıyorsanız bizlere danışabilirsiniz. Sizlere izah etmekteyiz. aklınız’da kalan sorular veya bu konu ile alakalı olmasa’da sizlere yinede yardımcı olacağız. Şimdi Wolfteam Kaydol açıklayacağız.

#Adım 1 Olarak Üye Olma Formu vardır. Bu forma bakıyoruz. Şimdi aşağıda sizlere Sırayla Madde Madde Açıklayacağız. Alt kısmı Sizlere Önerimiz çok iyi dinleyin.

 1. İlk Olarak Kullanıcı Adınız Olmalıdır. Kullanıcı Adı sizin oyuna girmeniz için önemlidir. Wolfteam oyuna giriş sayfasına girdiğiniz zaman sizlere bu Kullanıcı adınızı soracaktır. Sizlerde Kutucuğa yaptığınız kullanıcı adınızı gireceksiniz. Örnek: Bilginkadin Gibi yapabilirsiniz.
 2. İkinci olarak’da Şifre Yapmanızı İstemektedir. Şifre Sizin İçin Çok önemlidir. Eğer şifrenizi tahmin edilecek yaparsanız hesabınıza el koymaktadır. Eğer şifrenizi düzgün sağlam veya Küçük Ve Büyük, Rakam İle Yaparsanız Tahmin zor olur ve hesabınız güvende kalır.
 3. Üçüncü Olarak’da Gördüğünüz gibi E-Posta Adresi İstemektedir. E-posta adresi sizin için çok önemlidir. Eğer E-posta adresinizi yanlış verirseniz şifrenizi unuttuğunuz’da hesabınızı geri alma şansınız olamayacaktır. Bu nedenle’de Hesabınızı düzgün ile E-posta adresi sizlere ait bir E-posta Olmalıdır.
 4. Dördüncü Olarak’da Sizlerden Güvenlik Kodu İstemektedir. Güvenlik Kodu sizi neden sorulduğu için merak ediyorsanız’sa açıklayalım: Güvenlik kodu sizlerin Robot veya normal bir kişi olduğunuzu onaylamalısınız. Gördüğünüz gibi resimde verdiği gibi  Hemen Üye Ol Yerine Tıklayıp Hemen Oyuna Giriş Yapıp Oyunun Tadını Çıkartabilirsiniz.
Wolfteam Kaydol 1 Anlatım

Wolfteam Kaydol 1 Anlatım

Şimdi Altta Birazdan Göstereceğimiz Resim Çok önemlidir. Bu resim sizlere yukarıda gösterdiğim Wolfteam kaydolmayı kolaylık tek girişte yapabilirsiniz. Şimdi Resmi Dikkatlice Dinleyiniz. Şimdi Bu resim Facebook hesabınız gerekmektedir. Facebook hesabınız varsa kolaylıkla wolfteam’a kayıt olacaksınız. İyi Günler Wolfteam Oyuncuları.

Wolfteam Kaydol 2 Anlatım

Wolfteam Kaydol 2 Anlatım

Videolu Anlatım:

Etiketler: , , , ,

Comments: 7

 1. Murat Nisan 4, 2015 at 2:32 pm Reply

  Kayıt OLdum Teşekürler 🙂

 2. panzehir021 Nisan 4, 2015 at 2:32 pm Reply

  sağol teşekürler

 3. panzehir021 Nisan 4, 2015 at 2:38 pm Reply

  jerrr

 4. panzehir021 Nisan 4, 2015 at 2:39 pm Reply

  kayıtoldum sağol kardeşşşş

 5. murat Mayıs 14, 2015 at 1:37 pm Reply

  çok teşekür harika anlatım

 6. emre Ocak 15, 2016 at 6:48 pm Reply

  canım istiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir