Rüyada At Görmek Nasıl Yorumlanır

Rüyada At Görmek Nasıl Yorumlanır

 

ruyada-at-gormek-nasil-yorumlanir

Rüyada at görmek hakkında, rüya tabircileri özellikle atın rengini ve şeklini dikkate alarak, farklı yorumlarda bulunmuşlardır. Rüyada görülen siyah bir at ise; büyüklüğe ve zenginliğe yorulurken, iyi cinsten bir at görülmesi; gücün çoğalacağına ve rızkın artacağına, beyaza dönük bir at görülmüşse; kazancı olan işlerin peşin düşüleceğine yorulur. Eğer boz renkli bir at görülmüş ve ata binilmiş ise; düşmanlara karşı zafer kazanılacağına işaret eder. Siyah bir at görülüp o ata binilmiş ise; kişinin şerefinde ve saygınlığında bir artış olacağına delalettir.

Bir kişinin rüyasında ata bindiğini görmesi; o kişinin kısa süre içinde yuva kuracağına işarettir. Eğer bir at yavrusuna bindiğini görmüşse; bekar biriyse zengin bir kadınla yuva kuracağına ve ev sahibi olacağına, rüyasında ata binen kişi gerçekte de ata binen biriyse; yüksek ve önemli bir makama yükseleceğine ya da bir yolculuğa çıkacağına, rüyada bindiği at gemsiz ise; istemediği birinin emri altında çalışmaya başlayacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bindiği at huysuz bir at ise; o kimsenin hilekar ve yalancı biri ile karşılaşıp, onun tarafından zarara uğrayacağına, rüyasında bindiğini gördüğü at eğersiz ise; işlerinden olumlu bir sonuç alamayacağına ve işlerinin tersine gideceğine delalet etmektedir. Yorumculara göre bir kişinin rüyasında at öldürdüğünü görmesi; paraya ve mal varlığına kavuşacağına, bir atın onu ısırdığını görmesi; çevresindeki herkesin saygısını göreceğine işarettir. Kişi rüyasında at eti yediğini görmüşse; iyiye yorumlanmaz. Bu durum attan düştüğünü gören kişi içinde geçerlidir. Attan düştüğü gören kişinin, para kaybetmesi olasıdır.

Ayrıca attan düştüğünü görmek, sağlık sorunları yaşanacağı ve kişinin sağlığının bozulacağı anlamına da gelir. Bir kimsenin rüyasında at sattığını görmesi de, iyi yorumlan mamaktadır. Bu kişi ya biriyle kavga edecektir ya da ailesinde geçimsizlik ortaya çıkacaktır. Rüyayı gören kişi pazarda bir at satın almışsa; eğer bir görevli olarak çalışıyorsa yakında terfi alacağına delalet olduğu söylenir. Bir kişinin rüyasında gördüğü at erkek ise; güç, kudret ve iktidar sahibi olacağı anlamına gelir. Eğer binilen at dişi ise; şeref kazanılacağına ve saygıdeğer bir kadın ile evlenileceğine, rüyayı gören kişi evliyse büyük bir arazi satın alacağı anlamına gelir.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir