Rüyada Kıyafet Satın Almak

Rüyada Kıyafet Satın Almak

 

ruyada-kiyafet-satin-almak

Rüyalarımızın anlamını hep merak ederiz. Peki, rüyada kıyafet satın almak ne anlama gelir? İşte, o sorunun cevabı rüya tabirlerinde. Rüyada kıyafet/giysi satın aldığınızı görürseniz, dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü ileride büyük çaplı yatırım ve harcamalar yapacak ancak karşılığında çok az kazancınız olacak. İş ve maddi hayatınızda atılımlar yapacaksınız. Mutlaka önlem alın ve dikkatli davranın. Kazancın düşük olmasının yanında zarar etmek, iflas etmek, bozguna uğramak ve pişman olmak ihtimalleri de var. Bu bir ders olacak. Sonraki atılımlarınız da bu dersten yola çıkarak olası zararları önleyecek ve aynı durum ile karşılaşmayacaksınız.

Bu rüyayı gören kişiler uzun bir süredir sıkıntılı günler yaşamaktadır. Rüyada kıyafet satın almak demek borçlu duruma düşmek ve içinde bulunulan sıkıntılı durumdan kurtulamamak demektir. Ne yazık ki rüya tabirlerince bu rüyanın anlamı olumsuzdur. Bu sıkıntılı dönemde büyük dersler alacak ve hayatınızda bir dönüm noktası yaşayacaksınız. Eğer kıyafet satın almıyor sadece kıyafet giysi görüyorsanız, bunun anlamı da şudur. Siz, iş ve sosyal yaşamınızda çok sevilen ve takdir gören birisiniz. Herkes sizi seviyor ve size yardım etmek için hazırda bekliyor. Size değer veriliyor. Siz de huzurlu, mutlu bir kişisiniz demektir.

Gördüğünüz gibi rüya tabirlerinde gördüğünüz her şeyi birleştirmek gerek. Sadece kıyafet görmenin anlamı iyiyken, kıyafeti satın almayı görmek kötü anlamlıdır. Sadece kıyafet görmek, paraya, onura, nimete kavuşulacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda kıyafet görmek, hayatınızda yabancı birinin girip kafanızı karıştırabileceği anlamını da taşır. Bu kişi hayatınızı temelden sarsabilir.

Rüyada kıyafet görmek, hayat boyu bolluk, zenginlik, neşe ve mutluluk anlamlarına geliyor. Eğer kıyafet değiştirdiğinizi rüyanızda görürseniz bu da, yeni iş aradığınızı ve yeni işinizde başarıya ulaşıp kısmetinizin açılacağına delalettir. Bu tip bir rüyada giysinin / kıyafetin ne türde ya da renkte olduğunun çok önemi yoktur. Ancak yine de eğer hatırlıyorsanız kıyafet türünü ve rengini de rüya tabirlerinden araştırıp yorumları birleştirmeniz de fayda var. Çünkü rüya tabirleri tek başına bir nesne ya da eylemle sonuçlandırılamaz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir