Kısa Saç Topuz Şekli Modelleri

Kısa Saç Topuz Şekli Modelleri

Saçlarınızı kısa kestirmek istiyor ama özel günlere yani davetlere ,nişanlara, kınalara veya şık mekanlara giderken saçınıza şekil vermekte zorlanıyorsanız o zaman kısa saç topuz modeli yaparak harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Saçınız kısa ise kesinlikle güzel saç şekli olmuyor diye kendinizi beğenmemezlik yapmayın sizde özel davetlere giderken şık ve büyüleyici bir topuz istiyorsanız, saçınızın kısalığı hiç önemli değildir. Saçları kısa olanlar her zaman kendi saçlarına uygun bir model bulamadıkları için şikayet ederler ama artık etmeyecekler. Kısa saçlarda tercih edilen topuzlarda sizi abartıdan uzaklaştıracak modeller ya da biraz daha abartı modeller yer almaktadır. Nasıl bir topuz modeli tercih ederseniz edin kısa saçların o feminen görüntüsü ile gittiğiniz yerlerde beğeni toplayacaksınızdır.

Yandan Ayrılan Saç Şekli Modeli

Bu saç şeklini yapmak oldukça pratik ve bir o kadar da şık ve sportif duran bir modeldir özellikle genç bayanların kullandığı bu model straplez veya sırtı açık bir elbise ile giyildiğinde oldukça büyüleyici bir görünüm elde etmiş olursunuz. Gittiğiniz mekandaki herkes sizin saçlarınıza hayran kalacaktır. Sizin zerafetinizi ortaya çıkaracak bu saç şekli ile sizi adeta bir prensese çevirecektir.

Örgü Kısa Saç Topuz Şekli Modeli

Özelikle bu senenin modasında olacak gibi görünen örgülü saç modeli kısa saçlı genç bayanlara fazlasıyla yakışacaktır. Örgülü modelin hem sportif hem de asil bir görünüme kavuşturmak sizin elinizdedir. Saç renginiz örgüde çok önemlidir özellikle sarışın kişilere yakışıcak bu örgü modeli kısa kesim saçlarınızda çok şık duracaktır.

Burgu Topuz Saç Şekli

Bu modeli özellikle şık davetlere, şık mekanlara giderken kullanmanız gittiğiniz yerlerde dikkatleri üzerinize toplamanıza yardımcı olacaktır. Saçlarınızı içe doğru yuvarlayarak elde edebileceğiniz bir saç şeklidir. Kullanım olarak çok rahat ve hemen bozulmayan bir saç modeli burgu topuzlar…

Kısa Saç Dağınık Topuz Şekli Modeli

Kısa saçlarda dağınık topuz olur mu demeyin harika duruyor. Kısa kesim saçlarınızda yaptığınız bu salaş dağınık topuzlar sizi harika bir görüntüye kavuşturabilir. Dünya starları tarafından da tercih edilen bu model asimetrik kesim kısa saçlarda da kullanılabilir.

Arkaya Taranmış Topuz Saç Şekli Modeli

Saçlarınızı arkaya doğru tarayarak hafif krepe atarak elde ettiğiniz vintage görüntü kısa kesim saçlarınızı alışılmışlıktan çıkararak başka bir şıklığa sürükleyecektir. Kesimi kısa olan saçlarınızın daha doğal durmasını sağlamak için krepe kullanmadan saçlarınıza bir aksesuarda ekleyebilirsiniz.Kısa-Sac-Topuz-Model

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir