Savaşçı Dövmeleri Ve Anlamları

 Savaşçı Dövmeleri Ve Anlamları

Samuray: Eski Japonyada Samuray soylu asker ve hizmet eden asker anlamına gelen bir anlamdır. Japonya’da verimli toprakların azlığı nedeniyle klanlar arasında büyük savaşlar yaşanıp, bu savaşların kaderlerini değiştirenler dinsel, fiziksel ve mücadele açısından en fazla gelmiş samuraylardır. Samuraylarda asla korku olmaz. Eski Japonya’da korkusunu yenen kişilere samuraylık görevi verilmiştir. Samuraylara asla silah ve at üstünde dövüşme eğitimi verilmemiştir.

Samuray

Samuray

Viking: Viking dövmesinin yapılmasının nedeni viking halkı ömrünün büyük bir bölümümü denizde geçirip savaşarak bir çok yer feth etmelerinden kaynaklanır. Genellikle viking dövmesi yapan kişiler denizi çok seven kişilerdir. Günümüzde çok beğenilerek yapılan bu dövme tüm ülkelerde en çok yapılan dövmeler arasında yer almaktadır.

Viking

Viking

Kırmızı Hint Warrior Dövmesi: Eğer Cesur, Güzel, Çarpıcı ve çekici bir dövme arıyorsanız Kırmızı Hint Warrior dövmesini sizlere tavsiye edebiliriz. Güzel ve renkli tasarımı ile güzel bir görünüm sağlıyor. Eğer dövme arıyorsanız kesinlikle bunu yapabilirsiniz.

Kırmızı Hint Warrior Dövmesi

Kırmızı Hint Warrior Dövmesi

Roma Dövmesi: Roma savaşçısı dövmesi eski zamanlardan beri bir sanat olarak kabul edilmiştir. Ağırlıklı ceza sembolü olarak’da kullanılmıştır. Şimdi’ki dönemlerde yapılan bu dövme gurur verici olarak tanımlanır. Ve bu dövme olan kişiler’de aynı zamanda gurur dövmesi olarak’da tanımlanır.

Roma Dövmesi

Roma Dövmesi

Dövüşçü Kadın Dövmesi: Kadınlar Bu dövmeler ile güzel ve görkemli olarak görülür. Gaddarlığı ve zorlayıcı bir görüntü veren çiğlik ve seksilik bir şekilde kaplanmış harika bir dövme diyebiliriz. Eğer dövme arıyorsanız kesinlikle bunu deneyin.

Dövüşçü Kadın Dövmesi

Dövüşçü Kadın Dövmesi

Dövme Tasarım Fikirleri İçin Öneriler:

Dövme Tasarım Fikirleri

Dövme Tasarım Fikirleri

Dövme Tasarım Fikirleri

Dövme Tasarım Fikirleri

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir