İçerde Dizisi Konusu ve Oyuncuları

İçerde Dizisi Konusu ve Oyuncuları

 

Senaryosunu Ertan Kurtulan’ın yazdığı ve Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği dizi her pazartesi akşamı Show TV’de saat:20.00’da yayına giriyor. İçerde Dizisi Konusu ve oyuncularıyla yönetmen Uluç Bayraktar, genç oyunculardan Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Bensu Soral ve Damla Colbay gibi son zamanlarda yıldızı parlayan genç oyuncularla çalışmayı tercih etmiş ve usta oyuncu Çetin Tekindor’u ve Mustafa Uğurlu’yu da dizinin kadrosuna ekleyerek kaliteli bir yapım olarak karşımıza sunmuştur. Bensi Soral ve Nihal Koldaş’da dizinin diğer oyuncuları olarak yerini almıştır. İçerde Dizisinin Konusu ve oyuncuları ile daha detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İçerde Dizisinin Konusu kısaca şöyle:

Sarp karakteriyle karşımıza çıkan Çağatay Ulusoy dizide, polis akademisini birincilikle bitirmiş başarılı bir polistir. Dizi, okulda düzenlenen mezuniyet töreni görüntüleriyle başlıyor. Sarp, babasının yıllar önce işlediği suçların bir bir ortaya dökülmesinden dolayı Hocası Yusuf tarafından polislikten atılır. Bu durumu kaldıramayan Sarp mezuniyet töreninde Yusuf müdüre silah çeker ve hapse atılır. Sarp’ın yıllar önce kaçırılmış ve öldüğü sanılan bir erkek kardeşi vardır. Aslında Umut olan ama sokalar da büyüdüğü için geçmişini hatırlamayan Mert’te aynı polis okulundan mezun olur. Mert karakterini de başarılı genç oyuncu Aras Bulut canlandırmaktadır. Mert sokaklarda tanıştığı Melek (Bensu Soral) sayesinde hayatı değişmiş ve iyi bir eğitim alarak oda polis olmuştur. Sarp hapse düştüğünde ona yardım etmek için gelen avukat daha öncede kardeşi Umut’u sokaklardan kurtaran Melek’ten başkası değildir. Hapisten çıkan Sarp artık suç dünyasının en gözde adamlarında biri haline gelirken, artık Yusuf müdür için köstebeklik yapmaya başlar. Sarp’ın polislikten atılmasının ardından Mert’te Emniyet Müdürlüğünde göreve başlar. Sarp ve Mert arasındaki çatışmalar ve Sarp ile Melek’in aşkının anlatıldığı polisiye bir dizidir.

İçerde Dizisi Oyuncularının dizide canlandırdıkları karekterleri ve hayatları hakkında kısa bilgiler:

Sarp Karakteri: Çağatay Ulusoy Medcezir dizisinde Yaman olarak tanıdığımız yakışıklı ve genç oyuncu, İçerde dizisi ile genç kitleye hitap edecek. 1990 İstanbul doğumlu olan Çağatay Ulusoy 2010 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında birinci olarak şöhret basamaklarını hızlıca tırmanmaya başlamıştır. Adını Feriha Koydum dizisinde gösterdiğ oyunculuk performansıyla da izleyicinin gönlünü kazanmayı başarmış bir oyucu. En son oynadığı sinema filmi olan Deli Bal’da söylediği “Uyu Aşkım” şarkısı çok beğenilmiş ve en çok dinlenenler arasına girmiştir.

Mert Karakteri: Aras Bulut İynemli Muhteşem Yüzyıl Dizisinde şehzade Beyazıd karakteriyle tanıdığımız ve çok sevdiğimiz Aras Bulut’ta25 Ağustos 1990 İstanbul doğumludur. İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği bölümünü bitirmesine rağmen oyunculuk yapmayı tercih etmiştir. Son oynadığı Dizi Maral’da Hazal Kaya ile başrolü paylaşmıştır.

Melek Karakteri: Bensu Soral 1991 Bursa doğumlu olan genç oyuncu hala Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde öğrencidir. Tatlı Küçük Yalancılar, Boynu Bükükler ve Yol Ayrımı dizilerinde yer almış ve kendi gibi oyuncu olan Hande Soral’ın da kardeşidir.

Celal Duman(Kebapçı Celal) Karakteri: Çetin Tekindor 1945 Sivas doğumlu olan usta sanatçı, Zerrin Tekindor ile evli ve Hira isminde bir kızı vardır. Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olan oyucu, Hacettepe ve Bilkent Üniversitelerinde “Diksiyon ve Sahne” dersleri vermiştir. En son, canlandırdığı Nazif karakteriyle Karadayı dizisinde rol almıştır. Bir İstanbul Masalı, Yılan Hikâyesi, Küçük Ağa, Deli Saraylı, Bir Çocuk Sevdim ve Asiye diğer rol aldığı dizilerdir.

Yusuf Karakteri: Mustafa Uğurlu Usta oyuncu Ahmet Uğurlu’nun kardeşi olan Mustafa Uğurlu 1955 Karaman doğumludur. Galip Derviş, Umutlar, Bir Zamanlar Osmanlı, Kader ve Düşler isimli dizilerde rol almıştır. Davut Karakteri: Rıza Kocaoğlu 1979 İzmir doğumlu olan oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Ezel, Karadayı, Kuzey Güney gibi dizelerde rol alan genç oyuncu en son TRT 1 ekranlarında yayınlanmış Filinta dizisinde Celal karakteriyle dikkatleri üzerine geçmiştir.

Eylem Karakteri: Damla Colbay 1993 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu, staj yapmak için geldiği İstanbul’da “Kara Para Aşk” dizisinde rol alarak tanınmıştır. “Hayat Mucizilere Gebe” adlı dizide başrol oynayarak dizi sektöründe adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Füsun Yılmaz(Sarp’ın annesi): Nihal Koldaş 1956 Ankara doğumlu olan tecrübeli oyuncu, “Kuma” filminde başrol oynamış ve Bıçak Sırtı dizisinde rol almıştır.

Alyanak Karakteri: Yıldıray Şahinler 1968 İstanbul doğumlu olan usta oyuncu, birçok film ve dizide rol almış ama daha çok tiyatro oyunları ile ilgilenmiştir. İntikam, Elveda Rumeli, İntikam, Ulan İstanbul ve Hayat Yolunda rol aldığı bazı dizilerdir.

Minik Karakteri: Seyithan Özdemir 2 metre 5 santimetre boyundaki oyuncu, 34 yaşındadır ve Muş doğumlu’dur. Daha önce “Sarmaşık” adlı sinema filminde rol almıştır. Uzun boyu ve sert bakışlarıyla herkesin dikkatini çekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir