Ankara Yüz Germe Klinikleri

ANKARA YÜZ GERME KLİNİKLERİ

Ankara yüz germe kliniği

Ankara yüz germe kliniği

Ankara Yüz Germe denildiğinde akla ilk gelen önemli klinikler arasında ilk sırada yer alan Dr. Buket Yıldırım, Ankara’da uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan ünlü bir kozmetolog ve doktordur.  Biliyorsunuz ki son dönemlerde yüz germe tedavileri arasında en çok ilgi çeken ve özellikle de ameliyatsız olmaları neticelerinden dolayı tercih edilen tedavi yöntemleri bulunmaktadır.  Bu yöntemlerden en çok tercih edilenler ise genellikle V Shape, Ultheraphy, ClearLifft uygulamalarıdır.  Bahsettiğimiz bu uygulamalar sayesinde cerrahi bir müdahaleye gerek olmadan kısa süreli seanslar ile istenilen neticelere kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkün olabilmektedir. Ancak burada önemli olan noktalardan biri doktorunuzun size tavsiye ettiklerini ve seans düzenine mutlaka uymanız gerektiğidir.

Botoks Tedavisi Ankara bölgesine yine Dr. Buket Yıldırım sayesinde çok daha fazla tanınan bir hal almakla birlikte, bayanların ve son dönemlerde beylerin bile tercih ettikleri bir uygulama halini almıştır. Yaşa bağlı ya da genetik olarak ciltte meydana gelen çökmeler ve yaşlanma belirtilerinin ortadan kaldırılmasında kullanılan bir uygulama olan botoks tedavisi Ankara gibi büyük şehirlerde son derece fazla rağbet görmektedir. Botoks uygulamasının genellikle tercih edildiği bölgeler ise, kaş arası, dudak kenarları, göz kenarları ve çevresi, kaz ayağı görünümlerinin giderilmesi ve en önemlisi de mimik çizgilerinin giderilmesinde tercih edilmektedir. Burada eğer mimik çizgilerini aşırı ise ve göçmeler de çoğunlukta ise mutlaka botoks işlemlerini dolgu ile desteklemek faydalı olacaktır.

Dolgu Botoks Ankara ve çevre illerinde de yine biraz önce söz ettiğimiz gibi sıklıkla tercih edilen bir yöntem olup, yine mimik çizgilerinde, botoks uygulamalarına destek amacı ile kullanılabilen bir uygulamadır. Dolgu botoks uygulamasından aslında çok da farklı bir işlem olmamakla birlikte sadece çökmüş olan bölgeleri doldurmakla yükümlüdür. Örneğin göz altlarınızdaki çökmüş görünüme aslında dolgu uygulamaları ile son verebilir ve istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Sizler de Ankara’da iseniz ve hala Dr. Buket Yıldırım ile tanışmadıysanız acele edin ve dilediğiniz uygulamalar için uzmanımız ile görüşün.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir