BİZ ÜÇ KİŞİYİZ

BİZ ÜÇ KİŞİYİZ
Keyfine düşkün olanlar , kendi ile ilgili bir çok şeyi merak edenler , keyfinin kahyasıyla tanışmak isteyenler … Bir yıldız doğdu , bu yıldız yani bizuckisiyiz . com sitesi internet kullanıcısına kendisi ile merak ettiği sorulara yanıt bulabilme şansı tanıyor . Biz Üç Kişiyiz sitesine yani bizuckisiyiz.com a sizde girmelisiniz

Hatta sevgilisi ile de merak ettikleri varsa o soruları da yanıtlıyor . Karakter analizleri , günlük burç yorumları ve bu güne kadar duyulmamış bir takım renkli testlerle bunu başarmak kullanıcıdan sadece bir tık uzaklıklta olup , bir girenin bir daha çıkmak istemeyeceği bir site bu . Keyif alarak gezilebilecek sitenin her yanında işe yarar , kullanıcıların ilgisini çekecek bir çok bilgi mevcut .

Aktif olmayı seven Türk internet kullanıcısı bir konuyu öyle sadece okuyup geçmek istemiyor , bu ona elleri kolları bağlanmış , dayatılmış bilgiler olduğunu düşündürerek ve hatta saçma bularak bir daha o siteye geri dönmek istemiyor ve lakin bu sitede okuduğu bir bilgiden hoşlanmayan veya o bilgiyi çok haklı bulan kullanıcılar bunlarla ilgili yorumlarını mesaj olarak yazabilecekleri gibi kendi özgün yazılarını da bu sitede rahatlıkla paylaşabilirler . Burada bir şeyi söylemek gerekecek ki paylaşımda bulunan kullanıcının email adresi kesinlikle sitede görünmüyor .

teknoloji-bagimliligi-nedir

Buradan anlıyoruz ki site yöneticileri için gizlilik de yine ön planda .
Edebiyat alanında da kendisini kanıtlayan Biz Üç Kişiyiz internet sitesi , kullanıcısına müthiş bir bilgi ziyafeti sunuyor .

Mercan Dede kimdir ?

Cahit Zarifoğlu ‘nun öz geçmişi ve eserleri , diksiyon nedir ve tiyatroda akustiğin önemi , senaryo nasıl yazılır gibi özgün ve detaylı bilgileri edinmek isteyenler bu siteyi gönül rahatlığı ile gezebilir , aradığı bilgilere ulaşabilir . Bir hayal dünyası gibi , herşeyden habersiz internet üzerinde sörf yaparken renkli bir dünyaya adım atılıyor ve o renkler kullanıcının benliğinde yeniden hayat buluyor . İçerisinde gereksiz ve güncel olmayan hiç bir bilgiyi barındırmayan site daha çok günlük hayatta başarılmak istenen pratik bilgilerle kullanıcısının beğenisine sunuluyor .

Makyaj yapma teknikleri , yemek tarifleri , psikolojik makaleler , bir erkek , bir kadın gibi başlıklarla kullanıcının adeta ışığı oluyor .
Güncel ve merak edilen demişken , hemen bir konuya daha değinerek kullanıcıyı bununla ilgili bilgilendirmekte bir görev. Hayatın bir parçası haline gelen magazin haberlerini günlük olarak takip edenler mutlaka vardır , özellikle yine ev hanımları ve gençler . Öyle ise Biz Üç Kişiyiz internet sitesinde aradığı magazin haberini bulacaklardır . Ünlülerin merak edilen hayatları , yaşam şekilleri , nerede doğdukları , kim oldukları artık bir sır olmadığı gibi bu bilgilere ulaşmak da sadece televizyonla sınırlı değil . Anlatmak için kelimeler yetersiz kalıyor .

Bakmadan , görmeden yorum yapması ve öğrenmesi zor . Sadece bilgi ağı olan bu site bir sosyal paylaşım sitesi fakat içeriğinde sadece bilgiler , fotoğraflar ve videolar paylaşılabiliyor , diğer sosyal ağlar gibi herkes birbirine laf sokamıyor veya gönderimde bulunamıyor , sadece site içerisinde bilgi paylaşımları yapılıyor bu da siteyi diğer sosyal paylaşım sitelerinden daha kaliteli kılıyor .

Bu içerik Biz Üç Kişiyiz sitesi bizuckisiyiz.com sponsorluğunda hazırlanmıştır.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir