Sevgili Sözleri

KİM HAKLI SEVGİLİM?

Karşıma ilk çıktığıngün ki umut ettiğim noktanın çok uzağındasın. Güzel Sözler ve Aşk Sözleri sitesi buguzelsozler.net sitesine girerek sizde birbirinden güzel sözleri öğrenebilirsiniz. Tam bir hayal kırıklığı ve boşa zaman harcamasın. Karşılıklı sevgi ve saygımızı kaybetmemiz için hiç bir fırsatı geri çevirmedik senle. Her defasında ağız dalaşıyla dil yarasıyla kırgın bıraktık birbirimizi.

Sen hep istedin durdun, tek sorun benim sana devamlı “Evet” demememdeydi.Her zaman haklı olamazsın güzelim. Seni sürekli onaylamamı bekleme. Sevgili sözleri ve sevgi sözleri için ve de aşk sözleri için sizde buguzelsozler.net sitesine girebilirsiniz. Dünyanın merkezinde sen yoksun. Sanki sana mecburmuşum gibi bitip tükenmez bilmeyen kaprisler içindesin. Bana kattıkların bir elin parmaklarını geçmez, benden de fazlasını alamazsın. Bu haklılık münakaşası bitmedi gitti. Birgün bana “haklısın” demedin. İşlediğin hiçbir kabahatten dolayı özür dilemedin.

aşk sözleri

Güzel Sözler – Aşk Sözleri

Yaptığın hatalarını örtmek için ortaya attığın bahaneler ne kadar bencil olduğunun bir kanıtı. Eleştirilmeye gelemiyorsun. “Sordukta hata mı ettik” deme bana; sorarsan cevabına hazır olmalısın. Ben dobra biriyim, harbiyim; belki bu yüzden hiç sevilmedim ve pek az dostum oldu. Olsun! çıkarcı biri gibi yavşamaktan ve aşşağılık bir karaktere bürünmekten iyidir. Derler ya: “Göbeğin benle kesilmedi ya”. Aynen onun gibi herkes nasıl hayatına bir şekilde devam ediyorsa ve herkes nasıl benim dostluğuma ve sevgime muhtaç ve mecbur değilse ben de öyleyim. Bundan daha doğal ne olabilir.

Etrafımı genişletmek ve kendine arkadaşlar edinmek hususunda bir gayretin içinde mi olmalıyım. Benimle olan yakınlığına verdiğin ad ne olursa olsun. Benim dostluğumu taşımak ve sevgimi kazanmak için daha fazla gayrete ihtiyacın var. Yaratılışım, haksızlığı ve yanlışı kaldırmıyor. Hatanı pervasızca yüzüne vurur. Diğerleri gibi arkandan atıp tutmam. Hayatta hiç bir ucuz dostluğa ve ilişkiye tav olmadım. Herkesle yürürüm ama herkesle devam etmem yoluma. Beni az çok anladın, şimdi yaptıklarını ölç, biç ve tartıya koy. Söylediklerimin içinde hangisi yanlış git aleme sor.

Seni bir kalemde çizmem, seni bir nesefte yok sayarım. Olmamışsın gibi hayatıma girmemişsin gibi davranırım. Yokluğun benden birşey almaz zaten varlığının bana kazandırdığı bir şey yok. Özleneceğini ve aranacağını düşünerek sen avuna dur. Vazgeçilmez olmadığın gibi sensizde devam ediyor hayat. Ben yine kendimi bulduğum o güzel mekanıma kurulmuş çayımı yudumluyorum ve inan ki hiç bir şey umrumda değil.

Bu içerik bu güzel sözler sitesi yani buguzelsozler.net sponsorluğunda hazırlanmıştır.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir