Sevimli Panda TV Eğlenceli Çocuk Videoları

Sevimli Panda TV Eğlenceli Çocuk Videoları

Sevimli panda TV eğlenceli çocuk videoları youtube kanalında kolay bir şekilde ulaşım sağlanarak her yaşta çocuğun seyretmesine uygun eğlenirken eğiten programlar olmaktadır. İnternet ortamında ve diğer sosyal ağlar vasıtası ile videolara erişim sağlamak mümkündür.

İnstangramdan kolaylıkla takip ederek sürekli geliştirilen eğitici çocuk videolarına ulaşım sağlayabilir çocuklarınızın oyun saatinde aynı zamanda eğitebilirsiniz. Sevimli panda TV eğlenceli çocuk videoları çocukların gelişim çağında duydukları ve gördükleri her şeyi kayıt altına alabilecekleri düşünülerek hazırlanan videolar her yaşa uygun düzenlemeler olmaktadır. Çocukların en çok sevdiği karakterler günlük yaşam içerisinde çocukların yapabilecekleri davranış biçimlerini en doğru şekliyle nasıl yapacaklarını canlandırmalar yapılarak çocukların anlayacağı bir şekilde videolar oluşturulmuştur.

Cruz Ramirez İle Şimşek Mcquenn Araba Yarışı

Sevimli panda TV eğlenceli çocuk videoları içinde yer alan bu oyun videosu Disney cras arabalar oyuncağı kurulumu yapılarak arabaların nasıl yarıştırıldığını yarışmalarda liderin nasıl belirlendiği konusunu işlemektedir. Bu oyuncak kuruluşunda arabalar yan yana konularak itici bir mekanizma yardımı ile aynı anda hareketi sağlanarak yarışın başlama şekli bitiş noktasında ise ilk gelenin birinci olduğu öğretilmektedir. Böylelikle çocuklar ileriki yaşlarında herhangi bir yarış niteliğinde bir ortamda bulunduklarında ne yapmaları gerektiğini öğrenmektedirler. Aynı zamanda yarış esnasında diğer oyun karakterleri olan Masha, Güçlü Şirin, Scooby Doo, Nick, Angry Birds Red, Judy Hopps ve Fred de tanıtılarak daha sonra seyredeceği videolardaki karakterler hakkında bilgisi olması sağlanmaktadır.

Suda Renk Değiştiren Arabalar Videosu Seyret

Suda renk değiştiren arabalar videosu seyret diyerek yapacağınız video seçimlerinde Sevimli panda TV eğlenceli çocuk videoları içinde yer alan araba yarışı videosunun devamı olarak bu yarışta kullanılan arabaların buzlu su ve ılık su içerisine girdiğinde nasıl renk değiştirdiği gösterilmektedir. Burada asıl amaç renklerin tanınması ve renk değişimlerinde farklı renklerin nasıl ortaya çıktığı anlatılmaktadır. Burada öncelikle ana renkler olan mavi, yeşil, kırmızı, kahverengi, turuncu renkleri gösterilerek çocukların en çok dikkatini çeken renkler ön plana çıkarılmaktadır. Sevimli panda TV eğlenceli çocuk videoları seyretmek için internet sitesine üye olarak daha çabuk ulaşım sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir