Top Eleven da Hile Yapmak Kolaymı

Top Eleven’da Hile Yapmak Kolay mı?Top-Eleven-Oyunu

Öncelikle top eleven hilesi kolay yapılabilen bir hile değildir. Bu hileyi yapma fırsatı bulunduğunda değerlendirmekte de fayda vardır. Hilelerin piyasaya çıkması ile çok sayıda kişi top eleven hilesi yapmakta ve tokenlerini hesaplarına eklemektedir. Yapılan hileler bir süre sonra sistem tarafından fark edildiğinde ise bu hile yapma programları ve kaynakları bulunmakta ve bunlar etkisiz hale getirilmektedir.

Top eleven oyununda hile yapmak için bir tek yol vardır o da, top eleven için kurulmuş olan veri tabanına ulaşmak ve bu veri tabanı içerisindeki bilgileri değiştirmektir. SQL adı verilen bu veri tabanında kişilerin bilgileri e-mail adresleri gibi tekil bilgilere göre tutulur.

Günümüzde oldukça popülerleşmiş oyunlardan birisi olan top eleven’da token ve sanal para oldukça yetersiz miktarda veriliyor. Bunları kazanmak için gösterilen fazla çabanın ise değmediği görülüyor. Bu noktada hile yöntemlerine başvurmak çoğu oyuncunun seçeneğidir.

Top eleven’da hile yöntemleri uyguladığını iddia eden çok sayıda site var. Bunlardan hangilerine güvenilmesi gerektiği konusunda oldukça dikkatli olmak lazım. Bu tür siteler eğer sizden kişisel bilgilerinizi istiyorlarsa bu siteleri hemen terk etmeniz gerekir.

Top eleven hile hizmeti verdiğini iddia eden siteler aracılığıyla bir bilgisayar programı indirmek de söz konusudur. Bu tür programları indirmeden önce bilgisayarınızda anti virüs programı olduğundan emin olun. Top eleven hilesi diye indirdiğiniz programın key logger şeklinde çalışma olasılığını da göz önünde bulundurarak bir de anti key logger indirmekte fayda vardır.

Top eleven hilelerini çalıştırmak için yazılmış programlar ve web siteleri tamamen kısa süreli çalışan sistemlerdir. Çünkü bu programlar oyunun yapımcıları tarafından bulunarak etkisiz hale getirilirler. Oyun için hile yazanların top eleven veri tabanlarına erişmek için nasıl bir yöntem kullandıkları ise belirsizdir.

Top eleven’ın yapımcısı olan şirket olan Nordeus’un hile yöntemlerini el altından verdiği de söylentiler arasındadır. Oyuna olan talep düştükçe Top eleven hileleri piyasaya daha fazla çıkmakta bu sayede oyunu takip eden kişi sayısı da artış göstermektedir. İster hileli ister hilesiz top eleven arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz kaliteli bir menajerlik oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir