Ayta Sözeri

Ayta Sözeri

Hayatında buz pateni yapmayı çok sevmektedir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Aynı zaman da Ayta Sözeri yemek yemeyi de çok sever. Bununla birlikte boş zamanlarında yemek yapmayı çok sever. En severek yaptığı yemeklerden biri ıspanaklı gözleme olmaktadır. Ayta Sözeri arkadaşları ile birlikte gezmeyi ve eğlenmeye oldukça bayılan bir insandır. Ayta Sözeri yemek kokusu duyduğu zaman asla dayanamaz. Oldukça şakacı ve oldukça espirili bir insandır. Ayta Sözeri kış aylarında mutlaka Uludağ gibi kalı yerlere gitmeyi sever. Ayta Sözerı kendini tam bir aşk insanı olarak tanımlamaktadır. Ayta Sözeri arkadaşlarının yaptığı yemekleri çok severek yemektedir. Bunu sakın unutmayınız. Ayta Sözeri asla çok kıskanç bir insan değildir. Hatta kıskanmaktan ve kıskanılmaktan da hiç hoşlanmaktadır. Ayta Sözeri kendi çevresine karşı kendinı ok iyi ifade etmektedir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Boş zamanlarında Ayta Sözeri spor yapmayı, koşu yapmayı ya da yürüyüş yapmayı çok sever.

Ayta Sözeri aşkı çok iyi bilmektedir. Ayta Sözeri televizyon ekranlarında çok sevilen bir yüz olmaktadır. Daha önceki aşk ilişkilerinde saygı görmediği için aşk ilişkilerini bu yüzden hep bitirmiştir. Bu yüzden de Ayta Sözeri ilerde olacak olan ilişkilerinde saygı ve sevgi aramaktadır. Saygı Ayta Sözeri için çok büyük bir şeydir. Çünkü Ayta Sözeri her insana ayırım yapmadan saygı göstermektedir. Ayta Sözeri çok iyi bir müzısyen olan bir bayandır. Ayrıca Ayta Sözeri bazı dizilerde de yer almıştır. Ayta Sözerı televizyon ekranlarında yer aldığı bazı diziler ise paramparça, kayıp şehir ve ulan İstanbul dizilerinde yer almıştır. Ayta Sözeri en kısa zaman da Rüzgar Erkoçlar ile birlikte projelere birlikte imza atacaklarını söyledi. Yani Rüzgar Erkoçlar ve Ayta Sözeri sinema filmi ile televizyon ekranlarına birlikte çıkacaklarını söylemiştir.

Ayta Sözeri otuz bir mart bin dokuz yüz yetmiş altı yılında Almanya da doğmuştur. Daha sonra Ayta Sözeri bin dokuz yüz seksen yıllarında ailesi ile birlikte İzmir şehrine yerleşmişlerdir. Sonrasında da Ayta Sözeri dokuz eylü üniversitesinde türk sanat müziği kadrosuna katılarak türk müzik eğitimi almayı başarmıştır. Ayta Sözeri iki bin on üç tarihinde en sevdiği kız arkadaşlarından biri olan Sezen Aksuya konserinde eşlik etmiştir. Ayta Sözerinin yer aldığı filmler güneşi gördüm, kadın krallığı ve teslimiyet adlı adlı filmlerde bulunmuştur. Ayta Sözeri hem oyunculukta hem de müzisyenliğinde çok yetenekli ve çok başarılı bir bayandır. Ayta Sözeri yakın zaman da Rüzgar Erkoçlar hakkında detaylar vermiştir. Bu verdiği detayları sizler ile de paylaşmak isterim. Öncelikle Rüzgar Erkoçlar hiç bir zaman kadın gibi olmadığını söylemiştir. Ayta Sözeri Rüzgar Erkoçlar trans bir erkek olduğunu iddaa etmiştir.

Ayta Sözeri çok güzel bir aşk şarkıları söylemektedir. İnsanlar Ayta Sözerinin aşk dolu şarkılarını çok beğenmekte olduğunu biliniz. Ayta Sözerinin şu an hayatın da bir erkek yoktur. Ayta Sözeri aşk şarkılarından çok ayrılk şarkıları daha ağırlıklı söylemektedir. Ayta Sözeri hayatımda biri olsa zaten söylerim dedi. Ayta Sözeri en yakın arkadaşı olan Sezen Aksuyla birlikte çok iyi anlaştığını söylemektedir. Ayta Sözeri Sezen Aksuyla sık aralıklarla görüştüklerini söylemektedir. Ayta Sözeri gerçekten de çok dobra bir bayan olduğunu da söylemek isterim. Ayta Sözeri hafta sonu olarak her cumartesi İstanbul şehrindeki Etilerde sahne almaktadır. Ayta Sözerinin son rol aldığı Koca dünya filmi Adana da ödüller kazandırdı ve Ayta Sözeri de Adana film festivalinde koca dünya filminde rol aldığı için ödüller kazanmıştır. Ayta Sözeri arabesk şarkıları, türk sanat müziğinde çok yetenekli ve çok da başarılıdır.

Ayta Sözeri hakkında daha detayl bilgiler almak isterseniz sitemize girip bilgileri okuyabilirsiniz. Ayta Sözerinin sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz. Ayta Sözeri daha çok instagram da yer almaktadır. Ayta Sözerinin yer aldığı sahnelere de gidip dinlemeniz mümkündür. Ayta Sözeri Bülent Ersoyla tanışmayı çok istediğini de sizlere belırtmek isteriz. Ayta Sözeri cumartesi günlerinde club vivon sahnelerde de yer almaktadır Ayta Sözeri tabi ki daha fazla etkinliklerini de görebilirsiniz. Ayta Sözerinin etkinliklerine katılanların sayısı gerçekten de fazladır. Ayta Sözerinin yer aldığı sahneler çok popüler sahneler olmaktadır. Dilerseniz Ayta Sözerinin bulunduğu etkinliklere katılmak için sitemizden biletlerde alabilirsiniz. Ayta Sözeri bazı hafta sonları etkinliklerini meyhanelerde de şarkı söylemektedir. Ayta Sözeri hürriyet gazetesinde çarpıcı röportajlar yapmıştır. Ayta Sözeri ilk olarak her türlü rolü oynayabileceğini söylemiştir. Hatta dizilerde hem öpüşüp hem de sevişebileceğini de dile getirmiştir. Ayta Sözeri şimdilerde Sezen Aksunun yeni albümü ile çok sık çalışmaktadır.

Ayta Sözeri çocukluğunda çok renkli bir hayatı olduğunu da söylemektedir. Ayta Sözerin çocukluğunda maddi durumu normaldir. Ayta Sözeri dört kardeş olmakta, bir küçük kız kardeşi ve iki tane de kendinden büyük ablası vardı. Ayta Sözeri çocukluğunda eş cinsel olduğunu hissetmiştir. Bu durumu da önce annesine anlatmaya başlamıştır. Daha sonra da ailesi psikiyatriste götürmüştür. Annesi Ayta Sözerinin bu durumu babasından saklamalarını istemiştir. Sonra da babası Ayta Sözerin bu durumunu öğrendikten sonra babası kibarca Ayta Sözeriyi korumuştur. Okul hayatında da arkadaşları Ayta Sözeriyle dalga geçiyordu. Ayta Sözeri yirmi yaşlarında ameliyat olduğunu açıklamıştır. Ayta Sözeri annesiyle görüşmediğini ve babasını ise kaybettiğini söylemiştir.

Ayta Sözerinin en büyük hayranı Emrah olmuştur. Hatta Ayta Sözeri genç yaşlarında Emrahın her dergisini de aldığını söylemektedir. Ayta Sözeri İstanbul şehrindeyken boncuk restorantında çalışırken hayat bağları adlı dizinin yönetmeni Ayta Sözeriyi çok sevmiş ve çok da beğenmiştir. Ayta Sözeri sahne programlarında çok kez taciz edildiğini de söylemiştir. Ayta Sözeri televizyon programlarında hep sevilen dizilerde boy göstermiştir. Ancak Ayta Sözerinin asla havalı bir yanı yoktur. Bu yüzden de diğeroyuncular tarafından da oldukça sevilmektedir. Ayta Sözeri kayıp şehir dizisinde çok tanınmıştır. Kayıp şehirde Aytar Sözeri bir travestiyi canlandırmıştır. Ayrıca Ayta Sözeri dizilerde çocuk oyuncularla asla yer almak istemediğini de söylemektedir.

Ayta Sözeri genç yaşlarında evden kovuldu ve o yıllardan sonra da ailesiyle görüşmedi. Ailesi Ayta Sözeriyi sadece televizyon ekranlarında görünmemektedir. Ama ne ailesi ne de kardeşleri Ayta Sözeriyle görüşmek dahi istemediler. Bu yüzden de Ayta Sözeri eğer ailem beni görmek ve benimle konuşmak isterse tabi ki onları görmek isterim dedi. Ayta Sözeri asla ben kinci bir insan değilim diyerek de belirtmiştir. Ayta Sözeri çok sevecen ve çok sıcakkanlı olan birbayan olduğundan dolayı herkesin dikkatini çeker ve herkese de kendisine çekmeyi başarır.

Ayta Sözeri Resimleri

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir