Deniz Baysal

Deniz Baysal

Deniz Baysal çok sevilen ve çok da güzel bakımlı oyuncu bayanlardan bir tanesidir. Bu güzel oyuncu bayanın bulunduğu diziler çok izlenmiştir. Deniz baysal beş nisan bin dokuz yüz doksan bir yılında İzmir şehrinde doğmuştur. Aynı zaman da Deniz Baysal ailenin de en küçüğü olmaktadır. Deniz Baysal anne ve babası boşanmış ve ayrı yaşamaktadırlar. Deniz Baysal iki bin dokuz tarihinde Manisa celal bayar üniversitesinde ticaret eğitimi almaya karar vermiştir. Ayrıca Deniz Baysal on yaşından itibaren İzmir şehrinde Karşıyaka belediye tiyatrosunda oyunculuk eğitimi almıştır. Bu arada on yıl boyunca belediye tiyatrosunda oyunculuk ve palyaçoluk yapmıştır. Daha sonra da kendisi çocuk oyunlarında da oynamıştır. Tiyatro hocası Deniz Baysal oyunculuk konusunda çok desteklemiştir. Tiyatro hocasının da desteği sayesinde oyunculuğa başlamış oldu.

Deniz Baysal çocukken basketbol oynamayı da çok severdi. Deniz Baysal arkadaşlarıyla basketbol oynarken burnuna çok şiddetli bir şekilde top çarpmıştır. Sonra da Deniz Baysal burun estetiği yaptırmıştır. Deniz Baysal reklam filmlerinde ilk defa yer almaya başlamıştır. İki bin on bir tarihinde Deniz Baysal derin sular adlı dizide yer almıştır. Genç oyuncu bu dizide tanınmaya başlamıştır. İki bin on iki tarihinde de Deniz Baysal Mahsun Kırmızıgülün senaryosu olan Babalar ve evlatlar filminde oynamıştır. İki bin on dört yılında aşk ekmek ve hayaller dizisinde de kötü rolü canlandırmıştır. İki bin on dört tarihinde ise kaçak gelinler adlı dizide başrol oynamıştır. Deniz Baysalın yer aldığı dizi ve filmleri sizlere bahsedelim. Bunlar, iki bin on bir yılında derin sular, iki bin on iki yılında kayıp şehir, iki bin on dört yılında aşk ekmek ve hayaller, iki bin on iki yılında sinema filmi olan babalar ve evlatlar son olarak da iki bin on dört yılında kaçak gelinler adlı dizide başrol de yer almıştır.

Deniz Baysal koç burcudur. Deniz Baysalın sevgilisi ise Furkan Andıçtır. Deniz Baysal ilk olarak ekranlara reklam filmi ile çıkmıştır. Bu reklam filmin de de çok başarılı olmuştur. Genç ve güzel oyuncunun kilosu elli altı boyu ise bir altmış yedidir. Deni Baysalın facebook hesabı yoktur. Yalnızca twitter hesabı ve instagram hesabı vardır. Deniz Baysal hakkında bilmediklerinizi bu yazımızı okuyarak bilgi alacağınızdan kesinlikle emin olabilirsiniz. Deniz Baysal on yıl İzmir şehrinde tiyatro eğitimi almış ve çok başarılı olmuştur. Sonrasında ise Deniz Baysal oyuncuğuna devam etmek için İstanbul şehrine gitti ve kaçak gelinler dizisinde başrol de bulunmuştur. Ama Deniz Baysal tiyatro eğitimi alırken okulunu da asla ihmal etmemiştir. Yine de üniversitede istediği bölümü okuyup bitirmiştir. Oyunculuk konusunda Deniz Baysal gerçekten de çok yeteneklidir. Bu yüzden de gelecek olan dizi ve film projelerinde de genç ve yetenekli oyuncuyu görmek isteriz.

Deniz Baysalın hayranları çok olmakta ve sosyal medyadan da oldukça takipçisi vardır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Deniz Baysalın sevgilisi Furkan Andıç ile çok mutlu ve evliliğe de giden bir aşk ilişkileri olduğunu söylemek isteriz. Bunu sakın unutmayınız. Deniz Baysal son yıllarda yıldızı çok parlamıştır. Kendisi estetik yaptırmıştır. Deniz Baysal burnundaki etten dolayı nefes almada çok zorluk çektiğini söylemektedir. Bu yüzden de Deniz Baysal burun estetiği yaptırdığını söylemiştir. Deniz Baysal iki defa burun estetiği olmuştur. İlk olarak çocukluğunda yaşadığı basketbol topu yüzünden de burnundan ameliyat olduğunu söyledi. Deniz Baysal burnundaki iki tane kemik kırıldığı için burun estetiği operasyonu yaptırmak zorunda kalmıştır. Sitemize girip Deniz Baysalın resimlerini görüp inceleyebilirsiniz. Deniz Baysal kaçak gelinler dizinde herkes tarafından çok tanınan bir oyuncu olmuştur. Deniz Baysal kaçak gelinler dizisinde kainat rolünü canlandırmıştır.

Deniz Baysal çocukluğundan beri mankenliğe ve oyunculuğa çok merakı vardır. Deniz Baysal gelecekte ki kariyerine başarılar ve başarılarının da devamını dileriz. Deniz Baysal hep böyle başarılı olduğu sürece daha bir çok dizi ve filmlerde göreceğiz demektir. Sevilen dizilerden biri olan kaçak gelinler dizisinde oldukça oyunculuk yeteneğini ve başarısını göstermiş bulunmaktadır. Deniz Baysal ilgi çekilen oyuncu bayanlardan bir tanesidir. Deniz Baysal ve Furkan Andıç ile birlikte resimlerini de sitemizden eğer isterseniz inceleyebilirsiniz. Aynı zaman da sosyal medyada Deniz Baysal ve Furkan Andıçıın çektikleri videoları da izleyebilirsiniz. Hem sosyal medyada hem de magazinde Deniz Baysal ve Furkan Andıçın aşkları çok konuşulmaktadır. Zaten bu tatlı çift aşlarını gizlememektedir. Bu çift dışarda el, ele her zaman dolaşmaktadır. Deniz Baysal ve Furkan Andıç çifti kaçak gelinler dizisinde birlikte rol almışlardı. Bu kaça gelinler dizisinde Furkan Andıç ve Deniz Baysal birbirlerine aşık olmuşlardı. Gerçekten de bu çiftin arasında su sızmıyordu.

Bu çift İstanbul cihangirde birlikte el, ele görüntülenmişlerdi. Furkan Andıç ve Deniz Baysal uzun süredir bu şekilde sevgili iken son zamanlarda ayrılık haberleri gelmişti. Sebebi ise Furkan Andıçın yer aldığı Kırgın çiçekler dizisindeki partneri olan Hazar Moton ile ilişkilerinin olduğu iddaa edilmişti. Magazinde zaten Furkan Andıç ve Hazar Moton ile bir cafede yan yana oturdukları görüntülenmişti.Ayrıca Furkan Andıç ve Deniz Baysal taktıkları sevgililik yüzüğünü de bu çift çıkarıp atmıştı. Furkan Andıçın yanağında bordo renkte ruj izi vardı ve Hazar Motonun dudağında da bordo ruj vardı. Bu resmi paylaşan Arif D ise bu fotoğrafı sosyal medyada da paylaşmıştır. Bunu gören Deniz Baysal hemen ayrılık kararı almıştır. Deniz Baysal Furkan Andıçın kendisini aldattığını düşünmüştür. Bunu yapan Furkan Andıçın hayranları bu yakışıklı oyuncuyu pek sevmemeye başlamıştır. Bu arada şu anda Furkan Andıçın başka bir sevgilisi var ama Deniz Baysalın ise Furkan Andıç ile ayrıldıktan sonra hala daha bir sevgilisi yoktur.

Son dizide yer alan sevda kuşun kanadında adlı diziden ayrılmıştır. Deniz Baysal sevda kuşun kanadında adlı diziden neden ayrıldığı ise gerçekten de çok merak konusunda olmuştur. Trt 1 kanalında yer alan sevda kuşun kanadında dizisinden Deniz Baysal ayrılmıştır. Hem de başrol oyuncusu olarak yer alan Deniz Baysalın dahil olduğu diziden ayrılmak istediğini açıklamıştır. Bunun nedeni ise daha sonra meydana çıkmıştır. Deniz Baysal fox kanalında yer alacak olan rüzgarın kalbi dizisinde başrol de oynamak için sevda kuşun kanadında dizinden ayrılmak istemiştir. Deniz Baysalın er aldığı rolün yerine Sevtap aldı oyuncu almıştır. Rüzgarın kalbi dizisinin başrol de yer alan Deniz Baysal Zeynep adlı rolü oynamaktadır. Bu güzel oyuncu çok yetenekli ve oynadığı rollerin hepsi çok başarılı geçmektedir.

Deniz Baysal Resimleri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir