Esra Erol

Esra Erol

Sevilen yüzü ve sevilen ünlü bayan sunucularından olan Esra Erol hayranları tarafından oldukça sevilmektedir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Esra Erol sizlerinde bildiği gibi sunuculukta oldukça başarılı bir bayandır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Esra Erol evlilik programı sunan ve bu evlilik programı sunuculuğunda gösterdiği başarı sayesinde hala günümüzde de ekranlarda evlilik programı sunmaya devam etmektedir. Bunu sakın unutmayınız. Esra Erol on iki mayıs bin dokuz yüz seksen iki yılında İstanbul Eyüp de doğmuştur. Bu güzel bayan toplam kendisi ile birlikte beş kardeştir. Esra Erol İstanbul şehir doğumlu ama aslen Sinop şehirlidir. Esra Erolun babası polis kendisi Kütahya da lise öğretimini bitirmiştir. Esra Erolun babası polis olduğu için sürekli şehir değiştirdiği için liseyi Kütahya bitirmiştir.Esra Erol lisenin Kütahya da bitirdikten sonra Açık öğretim fakültesine kayıt olmuştur. Açık öğretim fakültesinde mezun olmuş ve belgesini de almıştır. Diksiyon almak için de Maltepe üniversitesinde eğitimler almıştır. Eğitimini de aldıktan sonra daha iyi eğitimden geçmek için Radyo ve televizyon bölümünü okumak istemiştir.

Esra Erol tv ekranlarında fazla sunuculuk yapmaya başlamıştır. Ayrıca sunuculuk başarısı da dilden dile dolaşmaya başlamıştır. Annesinden, babasından ve kardeşlerinden Esra Erola sonuna kadar destek vermiştir. Esra Erol da bu sayede destek sayesinde hem eğitiminde hem de tv ekranlarındaki sunuculuğu da hep başarılı olmaya başlamıştır. Esra Erolun başarısı ve güzelliği ekranlarda da çok dikkat çekmektedir. Esra Erol ilk kez Turkuaz adında bir programı sunuculuğu yaparak adını duyurmuştu. Sonrasında da Esra Erol tv ekranlarında evlilik programı sunmaya başlamıştır. Esra Erol ilk kez flash tv de desti izdivaç ismindeki evlilik programı sunmaya başlamıştır. Zaten ilk kez evlilik programı sunan ilk bayan sunucu da Esra Erol olmuştur. Bu yıllarda Esra Erol tv ekranlarında izleyenleri ekrana kilitlemeyi başarmıştır. Hem evlilik programındaki sunuculuğuyla ve hem de tv ekranındaki izleyenleri büyülemiştir. Her zaman gülen yüzüyle, sempatikliğiyle ve güzelliği ile dikkat çekmeyi başarmıştır.

Esra Erol flash tv de sunduğu evlilik programı çok tutulmuş ve bu kanaldan sonra da star tv de ekranlara kendini göstermeye başlamıştır. Star t de yine evlilik programı sunmaya devam etmiştir. Star tv de Esra Erol evlilik programı ile rekor kırmayı başarmıştır. Esra Erol star tv ekranından sonra evlilik programı sunmaya atv ekranlarında devam etmeye karar vermiştir. Star tv ekranlarında bayan sunucu akşam saatlerinde evlilik programı sunmaktaydı. Ama atv ekranlarında ise gündüz saatleri arasında evlilik programını sunmaya devam etti. Ünlü sunucu atv ekranlarında yayınlanan evlilik programı ile en çok izlenen programı haline gelmiştir. Esra Erolun sunduğu evlilik programında evlenmek isteyen adaylar gelir ve o adaylara telefon bağlantısı kurarak canlı görüşme ve sonra da stüdyo ya davet etmektedirler. Esra Erolda elen benimle adlı program ile atv kanalında kendini ispatlamış ve başarısını herkese duyurmuştu. Daha sonra bu program ile yönetmenler

Esra Eroun kişiliğini, karakterini ve başarısını beğenerek bir çok dizilerden de teklif vermiştir. Esra Erol iki temmuz iki bin on yılında mafya babası olan lakap ile tanınan kişinin oğlu Ali Özbir ile evlenmiştir. Ali Özbir ile Esra Erolun nikahı canlı yayında gerçekleşmiştir. Ali Özbir ile Esra Erolun evliliğinden bir yıl geçtiğinden sonra Ömer adında bir erkek çocuğu dünyaya geldi. Esra Erol doğumdan sonra ekranlara bir ay boyunca ara vermiştir. Daha sonra oğlu bir aylık olduğundan sonra tekrar ekranlara sevenlerin karşısına evlilik programını sunmaya kaldığı yerden devam etmeye başlamıştır. Esra Erolun yer aldığı film ve dizilere de gelecek olursak bunlar, kanal-i zasyon , başkan, cennet mahallesi, tuzak ve kalp gözüdür. Bütün bu saydıklarımızı Esra Errol başarı ile tamamlamıştır. Atv ekranlarından sonra Esra Erol fox tv de evlilik programına kaldığı yerden devam etmiştir. Fox tv kanalında Esra Erolun sunduğu evlilik programı yalnızca bir yıl sürdü. Bir yıldan sonra tekrar atv kanalına dönmek istedi.

Esra Erol fox kanalında yapımcısı ile anlaşamadığı için bir yıldan fazla fox kanalında evlilik programını sunmak istemedi. Esra Erol atv kanalına tekrar evlilik programı ile geri dönmüştür. Esra Erolun sunduğu evlilik programı yıllardır izlenmekte ve tam tamına on yıl olmuştur. Bir çok kişiyi evlendirmiş ve evlendirdiği bir çok çiftin çocuğu da dünyaya gelmiştir. İnsanlar evlilik programını her gün hiç kaçırmadan keyifli bir şekilde izlemektedirler. Televizyon ekranlarında en çok sevilen en çok evlendiren ve en çok izlenen evlilik programı Esra Erolda evlen benimle programıdır. Tamamen evlilik programı gerçek ve içeriğinde asla şiddet, küfür dahi hakaretler bulunmamaktadır. Başarılı sunucu ve yapımcısı tüm kötü olayları canlı yayında gerçekleştirmesine izin vermektedir.

Esra Erol kariyerini hep evlilik programı sayesinde sunarak gerçekleştirmiştir. Sunduğu evlilik programı ile televizyonda yıldızı parlamıştır. Hatta Esra Erol en iyi kadın sunucu ödülünü de almıştır. Esra Erolun evliliği de çok iyi gitmektedir. Yani kendisinin gerçekten de çok iyi bir evliliği vardır. İki bin on altı yılında ikinci erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. İkinci erkek çocuğunun ismi ise İdris olmuştur. Esra Erol iki tane erkek çocuğu ile mutlu ve mesut bir hayatı vardır. Zaman, zaman diğer kanallarda başarılı sunucuya kıskançlık ve fesat duygular belirsede hayranları Esra Erolu asla yalnız bırakmamaktadır. Esra Erolun hayranları çok büyük ve televizyon ekranlarında da en çok izlenen evlilik programı olduğundan dolayı Esra Erola diğer evlilik programları zaman, zaman kıskançlık yaratmaktadırlar.

Esra Erol hakkında bilmediğiniz ne varsa ve bilmediğiniz gerçekleri bu yazımızda okuyarak bilgilenebilirsiniz. Esra Erol on yılda tam üç yüz çifti evlendirmiştir. Bu sıra da sadece evlendirmekle de kalmayıp şiddet gören ve yardıma muhtaç olan insanlara sonsuz bir şekilde yardım etmeye çalışmaktadır. Kendisi bir çok umut evleri projesinde bin altı yüz şiddet gören kadınlara umut vermeye çalışmaktadır. Televizyon ekranlarında çok kişi evlilik programında çöpçatanlık yapmaktadır. Ama Esra Erol hem programda çiftleri evlendirmekte ve yardıma muhtaç olan insanlara da yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda da Esra Erol kitap da yazmıştır. İli il de dolaşıp hayranlarına yazdığı kitabı kendi elleriyle imzalamıştır.

Esra Erol röportajlarında her zaman polis kızı olmanın zorluklarını anlatmaktadır. Esra Erol çocukluğunda babasından çok ayrılmadığını ve ödevlerini bile babasının yanında yani karakolda yaptığını söylemiştir. Kütahya karakolunda babasının arkadaşları olan polislerle birlikte büyüdüğünü açıklamıştır. Eşi Ali beyle arkadaşları tarafından tanıştırıldığını söylemiştir. Beş yıllık bir beraberlikten sonra Ali Özbir ile evlenmiştir. Sunduğu evlilik programı ilişkisine çok yararı olduğunu da söylemiştir. Özel hayatın hep saklı tutmaktadır. Kendisinin ne kadar şanslı biri olduğunu her seferinde yalnızca iki kişi program yapmakta ve bunlar yalnızca Müge Anlı ve Esra Eroldur.

Esra Erol Resimleri

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir