Gülben Ergen

Gülben Ergen

Gülben Ergen şarkıcılığı ile ve oyunculuğu ile dünyada çok tanınan bir ünlü bayandır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Herkesin tanımış olduğu Gülben Ergen yirmi beş ağustos bin dokuz yüz yetmiş iki yılında İstanbul ve Erenköy de dünyaya gelen bir ünlü bayandır. Gülben Ergen İstanbul Erenköy de bir kız lisesinde okumuştur. Gülben Ergen üniversite ikinci sınıftayken sinema yıldızı adlı yarışmada ikinci olarak seçilmıştir. Bu sinema yıldızı yarışması ve bu zamanlarda hürriyet gazetesi tarafından düzenlenmiştir. Bu yapılan yarışma sayesinde de Gülben Ergen çok tanınan bir bayan haline gelmiştir. Gülben Ergen lise mezunu olduktan sonra mankenlik yapmaya karar vermiştir. Gülben Ergenin biraz kariyer hayatından bahsedelim. Gülben Ergen lise öğretimini ticaret lisesinde bitirmiştir. Daha sonrada lise hayatı bittikten sonra kariyer hayatına artık ilk adımı atmaya başlamıştır.

Gülben Ergen konservatuvar eğitimi görmemiştir. Ama özel eğitim almak için kurslar alarak eksikliklerini tamamlamış ve başarılı olmaya adım atmıştır. Gülben Ergen kariyerine ilk olarak mankenlik ile başlamıştır. Daha sonra da Gülben Ergen deniz yıldızı adlı film ile sinema hayatına geçiş yapmıştır. Gülben Ergen ile filmi olan deniz yıldızı ile sinemaya başlamış ve hayranlarının karşısına işte bu şekilde çıkmıştır. Gülben Ergen ilk kariyer yıllarında taverna da çalışmaya başlamıştır. Bu tavernanın sahibi olan İlyas Atak adlı biri ile aşk yaamaya başlamıştır. Gülben Ergen iki bin on dört tarihinde Anadolu Ateşi adlı buna benzer organizasyonlarda görev yapmış ve sonrasında da Yılmaz Erdoğanın kardeşi olan Mustafa Erdoğan ile evlenmeye karar vermiştir.

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan iki bin yedi yılında Atlas adında bir erkek çocukları da dünyaya gelmiştir. İki bin dokuz yılında da Güney ve Aras adlarında ikiz çocukları da dünyaya gelmiştir. Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan iki bin on iki yılında evliliklerine son noktayı koymuşlardır. Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan evliliklerinde bir takım anlaşmazlıklar yaşanıyordu. Bu yüzden de bu çift evliliklerine son noktayı koymaya karar vermişlerdir. Gülben Ergenin sesi oldukça büyüleyici ve bir çok hayranları tarafından da sesi çok beğenilmektedir. Gülben Ergenin yapmış olduğu tüm albümler insanlar tarafından severek dinlenmektedir. Gülben Ergen albüm yapmaya da ve şarkı söylemeye de hala kaldığı yerden devam etmektedir. Bunu sakın unutmayınız.

Gülben Ergen yirmi sekiz eylül ıki bin on dört yılında sunuculuk işi yapan Erhan Çelik ile evlenmiştir. Gülben Ergen ve Erhan Çelik İzmir şehrinin Şirince köyünde düğünlerini yapmıştır. Aynı zaman da Gülben Ergen tv8 kanalında yayınlanan rising star adlı şarkı yarışmasında jürilik görevi yapmaya başlamıştır. Gülben Ergenin aldığı bazı ödülleri sizlere bahsedelim ve bunlardan bazıları, ilk olarak bın dokuz yüz seksen yedi yılında sinema güzelliği ödülü, iki bin yılında iyi bir televizyon yıldızı ödülü, iki bin yılında altın kelebek ödülü, iki bin iki yılında en iyi kadın oyuncu ödülü, iki bin on yılında en iyi pop kadın şarkıcı ödülü, aynı zaman da iki bin on yılında en çok indirilen şarkıcı ödülü, son olarak iki bin on üç yılında yılın kadın sanatçı ödülü, yılın vakıf ödülü, en iyi sosyal sorumluluk alan prpje ödülüdür.

Gelelim Gülben Ergenin çıkardığı şarkı albümlerine ve bin dokuz yüz doksan yedi yılında merhaba adlı albüm, bin dokuz yüz doksan dokuz yılında uçacaksın albümü ve bu albüm bu yıllarda en çok dinlenen ve en çok da indirilen bir şarkı olmuştur. İki bin sekiz yılında albüm ve iki bin on üç yılında da sen adlı albünmü de olmuştur. Gülben Ergenin rol aldığı filmlerden de bazılarını sizlere söyleyelim. Bunlardan bazıları bin dokuz yüz seksen sekiz yılında deniz yıldızı, bin dokuz yz doksan yılında hanımın çiftliği filmi, bin dokuz yüz doksan yedi yılında dadı adlı dizi de yer almıştır. Aynı zaman da iki bin altı yılında gönül adlı dizide de bulunmuştur. Gülben Ergenin yer aldığı diziler o yıllarda çok izlenen diziler olmuştur. Gülben Ergen iki bin sekiz yılında talk show da sunmuştur. Bununla birlikte iki bin dokuz yılında da popstar alaturka da jüri görevini üstlenmiştir. Gülben Ergen iki bin on iki yılında bir gündüz programında sunuculuk yapmaya başlamıştır. Gülben Ergen televizyon programlarında çok iyi bir sunuculuk yapmış ve yaptığı sunuculuk programlarında da çok başarılı olduğu söylenmiştir.

Gülben Ergen bin dokuz yüz doksan dört yılında İstanbul Maksim adlı gazinoda ünlü şarkıcı İbrahim Tatlısesin alt kadrosunda yer almıştır. Ayrıca Gülben Ergen haydi söyle isimli şarkının da klibinde yer almıştır. Bununla birlikte de yine bin dokuz yüz doksan dört yılında İbrahim Tatlısesin de yer aldığı Fırat adlı dizide de Gülben Ergen burada da rol almıştır. Yalnız bilmeniz gereken bir bilgi de Gülben Ergen fırat adlı dizide çok zor anlar yaşamıştır. Gülben Ergenin oyunculukta olduğu gibi şarkıcılıkta da çok yeteneği vardır. Gülben Ergen bin dokuz yüz doksan yedi yılında merhaba adlı albüm çıkarmıştır. Sonra da bu merhaba adlı albümü oldukça başarılı olmuştur. Gülben Ergen Bostancı gösteri merkezinde Seyfi Dursunooğlu ile birlikte show sergilemişlerdir. Sonra da televizyon ekranlarında izleyicileri kahkahaya boğmuşlar. Gülben Ergenin şöhret basamakları işte bu şekilde yükselmeye başlamıştır.

Gülben Ergen hayran kitlesine ulaştıktan sonra gümbür gümbür gülbence adlı programı sunmaya başlamıştır. Bu gümbür gümbür gülbence adlı program sayesinde Gülben Ergen önemli bir izleyici kitlesine ve önemli basamaklara da tırmanmış oldu. Gülben Ergen Kadir İnanır ile birlikte iki bin bir yılında marziye adlı dizi de yer almış ve bu dizi de izleyenleri ekranlara kilitlemiştir. Gülben Ergen bir kaç tane komedi dizilerinde de bulunmuştur. Bunların isimleri dadı ve gönül adlı dizilerdir. Bu saydığımız diziler izlenme rekoru da kırmıştır. Gülben Ergen iki bin iki tarihinde tgrt kanalında Gülbence adlı gündüz programı da sunmuştur. Gülben Ergen on bir adet anaokulu yaptırmıştır.

Gülben Ergen her gün mutlaka meyve yemektedir. Ayrıca ünlü bayan hazır yemeklerden daha çok ev yemeklerini tercih etmektedir. Aynı zaman da Gülben Ergen daha çok sulu sebze yemeklerini yemektedir. Kızartma olarak da patates ve köfte kızartmasının yanında domates çorbasına bayılır. Tüm bunları şık bir yemek olarak görmektedir. Gülben Ergenin en sevdiği yemekler köfte ve patatestir. Ayrıca sabah kahvaltılarında mutlaka domates ve peynir yemektedir. Gülben Ergen domates ve peynirin cildi güzelleştirmekte ve cildi gençleştirmek de olduğunu söylemektedir. Gençleşmek ve güzelleşmek isteyen tüm bayanlar sabah kahvaltılarında mutlaka peynir ve domates yemelidirler.

Gülben Ergen Resimleri

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir