Hande Erçel

Hande Erçel

Bin dokuz yüz doksan üç yılında Balıkesir şehrinde dünyaya gelmiştir. Hande Erçel iki bin on iki yılında Azerbaycan da güzellik yarışmasına katılmıştır. Hande Erçel Azerbaycan da yapılmış olan güzellik yarışmasında ikinci olmuştur. Hande Erçelin boyu bir yetmiş kilosu ise elli altı kilodur. Hande Erçel oyunculuğu çok sevmekte ve hayatını oyunculuğa adamıştır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Hande Erçel gece hayatını hiç sevmemektedir. Anı zaman da Hande Erçel sosyal medyada da pek gözükmemektedir. Sadece kendinı oyunculuğa adamıştır. Hande Erçel ilk olarak çılgın Dersane filminde gençlik dizisinde yer almıştır. Hande Erçel bu dizisinde güzelliği ile çok beğenilen bir bayan olmuştur. Hande Erçelin ilk yer aldığı dizi trt 1 kanalındaki hayat ağacı adlı dizi olmuştur.

Hande Erçel çılgın dersane üniversite adlı dizide ise Meryem karakterini oynamıştır. Daha sonra Hande Erçel kanal d kanalında güneşin kızları dizisinde Selin adlı rolü canlandırmıştır. Hande Erçelin oynadığı diziler çok sevilmiştir. Hande Erçel en çok izlenilen dizilerde yer almayı başarmıştır. Hande Erçel yay burcudur. Kendisinin göz rengi kahverengi saçları ise siyah olmaktadır. Hande Erçel dokuz eylül üniversitesinde tiyatro bölümünü okumuştur. Hande Erçelin sevgilisi ise Burak Şenoldur. Hande Erçelin facebook hesabı yoktur. Ama instagram hesabı ve twitter hesabı vardır. Eğer isterseniz Hande Erçelin instagram ve twitterda hesaplarından hemen takip edebilirsiniz. Hande Erçelin bu güne kadar yer aldığı diziler çalıkuşu, güneşin kızları, hayat ağacı ve çılgın dersane üniversitede rol almıştır.

Şimdilerde ise oynadığı yeni dizi aşk laftan anlamaz dizisinde yer almıştır. Hande Erçel kanal d kanalında yayınlanan güneşin kızları dizisinde daha çok yıldızı parlamıştı. Bu dizide Hande Erçel oyunculuğu çok başarılı yaptığı için güneşin kızları dizisi daha çok izlenmeye başladı ve bu sayede hayranları da artmaya başlamıştır. Ayrıca Hande Erçel kırk ikinci kelebek ödülünü bile kazanmıştır. Bununla birlikte kırk ikinci pantene altın kelebek ödülünde ise en yakışan çift Ali ve Selin ödül almıştır. Bununla da kalmayıp en iyi kadın oyuncu ödülünü de kazanmıştır. Hande Erçel medya ödüllerinde en iyi çıkış yapan dizi oyuncusu ödülünü kazanmış oldu. Hande Erçel bütün bu ödülleri güneşin kızları dizisindeki oynadığı rol sayesinde kazanmıştır. Bunu sakın unutmayınız. Hande Erçel hakkında bilinmeyenler ve bilmediğiniz ne varsa bu yazımızı okuyarak bilgilenebilirsiniz.

Hande Erçel şimdilerde çok tanınan ve hayranları tarafından da çok takip edilen bayan oyuncudur. Hande Erçel televizyon ekranlarında çok sevilen bir yüz haline gelmiştir. Hande Erçel güneşin kızları dizisinden sonra yeni dizisi olan aşk laftan anlamaz dizisiyle ekrana gelmeye hazırlanmıştır. Hande Erçelin yeni dizisi sayesinde de hayranlarını yine ekranlara kilitlemeyi başarmıştır. Kanal d kanalında final yapan güneşin kızları dizisinden sonra Hande Erçel show tv de yayınlanan aşk laftan anlamaz dizisiyle yine ekranlara geri dönmüştür. Hande Erçel çocukluğundan beri oyunculuk konusunda çok iyi bir eğitim almış ve çok da yetenekli olan bir bayan oyuncudur. Hande Erçelin oyunculukta bu başarısı ile onu daha bir çok dizi ve filmlerde de göreceğiz. Bu döneminde en başarılı genç bayan oyuncularından bir tanesidir. Hande Erçel yeni dizisi olan aşk laftan anlamaz dizisinde hayranlarının karşısına çıkmıştır. Hande Erçel daha bir çok dizi ve filmlere imza atacak gibi görünmektedir.

Hande Erçel aşk laftan anlamaz dizisinin kadrosuna katılmadan önce yaz aylarında tayland tatili yapmıştır. Eski dizisi final yaptığını ve yeni diziye de enerjik katılmak için iyi bir tatil yapmayı hak kazandığını düşünmektedir. Hande Erçel yaz aylarında taylanda gitmiş ve iyi bir tatil yapmıştır. Bu sayede Hande Erçel yorgunluğunu ve strestini atmış oldu. Daha sonra ağustos ayında aşk laftan anlamaz dizisi izleyicilerle buluşmuştur. Aşk laftan anlamaz dizisinin ılk imzasını Hande Erçel atmıştır. Hande Erçelin yeni dizisi olan aşk laftan anlamaz çok keyifli ve çok da romantik bir dizi olmuştur. Aşk laftan anlamaz dizisinin konusu ve kadrosu da çok harikadır. Aşk laftan anlamaz gerçekten de konusu çok anlamlı ve aşk laftan anlamaz dizisinin oyuncuları da oldukça başarılı insanlar yer almaktadır. Aşk laftan anlamaz dizisi izlemeye değer olan bir dizidir. Romantik dizi seven herkese bu aşk laftan anlamaz dizisini tavsiye etmekteyim. Aşk laftan anlamaz dizisi hem konusu ile hem de oyuncu kadrosu ile hem de oyuncu kadrosu ile bu yaza damgasını vurmuştur. Aşk laftan anlamaz dizisi yaz aylarından itibaren çok izlendiğinden dolayı hala dizi devam etmektedir.

Hande Erçel hakkında yeni haberlerini de sitemizden takip edebilirsiniz. Genç oyuncu Hande Erçel dizi setlerinden dolayı spora vakit bulamadığı için formunu diyet yaparak koruduğunu da belirtmektedir. Hande Erçel bir dergide kendi hakkında bilinmeyenleri ve formunu nasıl koruduğunu en ince ayrıntısına kadar belirtmiştir. Hande Erçelin hayranları da kendi hakkında merak ettikleri her şeyi bulabilirler. Hande Erçel deneyimini aldığı tiyatro eğitimine dayandığını söylemektedir. Hande Erçel güneşin kızları dizisinde yönetmenler kendisinde farklı bir ışık yakalamışlardır. Hande Erçel sevimli olması ile seyircinin gözüne girmeyi başarmıştır. Hande Erçel güzelliğinin sırrı nedir diye sorulduğunda sadece gülümsüyorum lafı olmuştur. Hande Erçel samimi olmasıyla ve sıcak kanlı davranışlarıyla herkes tarafından çok sevilmektedir. Hande Erçel hep kendi gibi ve içten olduğu için çok sevilmektedir.

Hande Erçel üniversite de güzel sanatlar bölümünü okuduğu için çizim konusunda yeteneği de vardır. Resim yapma ve çizim yeteneği Hande Erçelin hobileri arasında yer almaktadır. Hande Erçel mimar Sinan üniversitesinde okudu ve türk sanatlar bölümünde de iyi bir eğitim almıştır. Hande Erçel boş vakitlerinde hep çizim yapmaktadır. Hande Erçelin hayali ablasıyla birlikte atölye kurmaktır. Ama hayalinde de oyunculuk olmak da vardı. Hande Erçel güzelliği ile ekranlarda göz kamaştırmaktadır. Hande Erçel gün geçtikçe beğenileri ve hayranları da artmaktadır. Hande Erçelin oyunculuğu yeteneği ile günden güne de konuşulmaktadır.

Hande Erçel Haluk Bilginer ile de çalışmayı çok istemektedir. En çok istediği rol şizofren rolü ve bunun için saçlarını bile kazıtmaya hazırdır. Hande Erçelin hayalleri arasında Hollywood da Anna ve Ryan ile çalışmaktır. Hande Erçel kedileri çok sevmekte ve kediler her zaman onun kalbinde ayrı bir yeri vardır. Bir de Hande Erçelin iki tane kedileri vardır. Bu kedilerinin de isimleri gri olmaktadır. Hande Erçel kedilerini oldukça sevmektedir. Hande Erçel kedileri konusunda çok hassas olduğunu da söyleyebiliriz.

Hande Erçel Resimleri

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir