Hare Sürel

Hare Sürel

Yetenekli ve güçlü bir oyuncu bayandır. Kendisinin beş mart bin dokuz yüz seksen üç yılında İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Ama Hare Sürel aslen Samsunlu olmaktadır. Hare Sürelin annesinin ismi Deniz ve babasının ismi ise Hüsredir. Hare Sürelinin babası iki bin on üç tarihinde dünyaya gözlerini yummuştur. Hare Sürelin bir ablasın vardır. Ablasının ismi ise Müjdedir. Hare Sürel orta okul yıllarında okulunda tiyatro koluna girdi ve oyunculuğa bir adım atmıştır. Daha Sonra Hare Sürel oyunculukta yeteneğini tiyatro kolunda farketti. Hare Sürel İstanbul üniversitesinde tiyatro bölümünü okudu ve mezun olmuştur. Sonra da Hare Sürel Marmara üniversitesinde sinema bölümünden yüksek lisans yapmıştır. Hare Sürel iki bin on dört tarihinde medcezir dizisinde Leyla karakteri ile rol almıştır. Aynı zaman da kendisi iki bin on beş tarihinde de bir varmış bir yokmuş adlı bir filminde de rol almıştır. İki bin on beş yılında poyraz karayel adlı dizi de iki yıl dizide rol aldı.

Hare Sürel poyraz karayel dizisinde karakterini canlandırmıştır. Hare Sürelin oynadığı film ve dizilerden sizlere bahsedelim. Hare Sürelin sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. Hare Sürelin yer aldığı dizileri ve filmlerden sizlere bahsedelim. Hare Sürel iki bin on beş yılında bir varmış bir yokmuş adlı sinema filminde yer almaktadır. Aynı poyraz karayel adlı dizide yer almıştır. İki bin on dört tarihinde oynadığı pek yakında sinema filmi ve aynı tarihte fakat müzeyyen bu derin bir tutku, iki bin on üç ve iki on dört yılında en çok izler ve en çok izlenen dizi medcezir dizisinde yer almıştır. İki bin on iki bin on bir yılında da burada laf çok adlı programın sunucusu olmuştur. İki bin dokuz yılında canımın içi adlı adlı dizide ve iki bin on bir yılında da burada laf çok adlı programın sunucusu olmuştur. İki bin dokuz yılında çok izlenen dizi elveda rumelinin sezon finaline dahil olmuştur. İki bin yedi tarihinde senden başka dizisinde oynamıştır.

Hare Sürel iki bin on yedi yılında kabadayı adlı sinema filminde de çok izlenmiştir. İki bin altı yılında yine kız babası adlı dizide bulunmuştur. İki bin beş yılında da ödünç hayat dizisinde çok tanınmıştır. Hare Sürelin ilk dizisi bin dokuz yüz doksan dokuz yılında ayrılsak da beraberiz adlı dizide çok tanınmış ve ve çok sevinmiştir. İşte Hare Sürelin kariyeri ve oyunculuk hayatı bu şekilde başlamıştır. Hare Sürel şimdilerde çok tanınan ve çok takip edilen oyunculardan bir tanesidir. Hare Sürelin yeni dizi ve film için hayranları yeni bir proje daha beklemektedir. Sitemizde Hare Sürelin tüm resimlerini inceleyip bakabilirsiniz. Hare Sürelin daha yeni ve daha da eski fotoğraflarını da sitemizde bakabilirsiniz. Hare Sürel gerçekten de çok güçlü ve hobilerden de hep yetenekli izler bırakmıştır.

Hare Sürel her zaman başarının sırrı mutluluk ve kendine güvenmekten geldiğini söylemektedir. Ayrıca Hare Sürel her zaman doğal ve her zaman kendi gibi göründüğü için başarılara imza atmıştır. Hare Sürelin sevgilisi Celil Nalkasandır. Celal Nalkasan ile mutlu bir aşk yaşamaktadır. Gündemde de yerini almıştır. Şimdilerde de Hare Sürelin sevgilisi yoktur. Eski sevgilisi olan Celal Nalkasan ile ayrılmışlardır. Daha sonra Hare Sürel ile Cem Yılmaz büyük bir aşk yaşamaya başlamışlardır. Hatta bu çift uzun bir beraberlik de yaşadılar. Ama aşk kısa sürdü ve ayrıldılar. Hare Sürel Cem Yılmazdan bu yıl ayrılma kararı almıştır. Hare Sürel ve Cem Yılmaz ayrılığına üzüldük ama onlara hayatlarında mutluluk dilemekten başka yapabileceğimiz hiç bir şey yoktur. Bu yüzden de Hare Sürelin şu an sevgilisi yoktur. Bu yüzden de Hare Süreli şu an sevgilisi yok ama olursa zaten mutlaka sitemizde ve gündeme geleceğinden kesinlikle eminj olabilirsiniz. Bize de bu konuda güvenebilirsiniz.

Hare Sürel ayrıldığı her ilişkisinden güçlü bir şekilde atlatmıştır. Bu sayede eski aşklarını daha çabuk unutmaktadır. Hare Sürelin ileriki aşk hayatını şu an tahmin edemiyoruz. Sadece en son ayrıldığı sevgililerinin isimlerini verebiliriz. Çünkü Hare Sürelin şu an hayatında bir erkek dahi yoktur. Hare Sürel televizyon ekranlarında çok sevilen oyuncularından bir tanesidir. Hare Sürelin kariyeri ve oyunculuk hakkında her bilgiyi bu siteden rahatça bulabilirsiniz. Hare Sürel beş kardeş dizisindde iken ses sanatçısı olan bir bayanı canlandırmıştır. Hare Sürelin sesi efsane ve çok güzel performans sergilemektedir. Hare Süreli sesinden sürünüyorum adlı şarkıyı kendi yorumuyla çok güzel seslendirmiştir. O yıllardan sonra Hare Süreli oyunculuğu ile ve beş kardeş dizisinde gösterdiği sesi ile çok tanınmış ve çok da sevilmiştir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz.

Hare Sürelinin boyu tam bir yetmiş beş ve kendisi eli üç kiloda olmaktadır. Hare Süreli bu güne kadar ondan fazla dizi ve filmde yer almıştır. Hare Süreli poyraz karayel dizisinde çok asi ve cesur bir bayanı canlandırmıştır. Aynı zaman da bilgisayar korsanı olmaktadır. Hare Sürel ayrıca saçlarını kısa sever, sakın, çekici ve oyunculuk konusunda da çok başarılıdır. Hare Süreli bunalıma girdiği zaman saçlarını kısaltmaktadır. Hatta bazen Hare Süreli oyunculuk için her rolü oynayabileceğini de söylemiştir. Ayrıca oyunculuk için fiziksel değişime her an hazır olduğunu da söylemiştir. Hare Sürel poyraz karayel dizisinde oynadığı Meltem rolü ile çok mutlu olmuştur. Hare Süreli oynadığı poyraz karayel dizisinde kendisine çok enerji verdiğini de söylemiştir.

Hare Sürel pek yakında adlı filimde Cem Yılmaz ve Erdal Beşikoğlu ile birlikte filmde yer almıştır. Hare S ürel bu güne kadar oynadığı film ve dizilerdeki karakterini her zaman beğenmiş ve severek rollerini başarıyla gerçekleştirmektedir. Hare Sürel siyah giyinmeyi tercih eder. Hare Sürelin tarzı güzel ve çok da şıktır. Hare Sürel renk olarak da siyahı çok tercih eder. Hare Sürel çok sıcakkanlı, çok sevecen ve çok da iyimser bir bayan oyuncudur. Hare Sürel son zamanlarda dizilerden ve filmlerden gösterdiği başarıyla ön planda bulunur. Hare Sürel hakkında bilinmeyenleri öğrenmek için sizleri sitemize bekleriz. Hare Sürel oldukça bakımlı ve çok da güzel bir bayandır.

Ayrıca poyraz karayel dizisinde oynadığı rol sayesinde gösterdiği başarıdan dolayı çok beğenilmektedir. Hare Sürel facebook, instagram ve twitter sosyal medyaları bulunur. Hare Sürel beyaz perdeye ilk iki bin beş yılından sonra başlamıştır. Sonrasında da oyunculuk kariyerindeki başarıları çok artmıştır. Hare Sürel medcezir dizisinde iken yamanın eski sevgilisini canlandırmıiştır. O yıllardan itibaren Hare Sürelin takipçisi ve hayranları çoğalmaya başlamıştır. Hare Sürel kahve içmeyi ve ayrıca sabahları kahve içmeyi çok sever. Hare Sürel kahvaltı yapmadan önce mutlaka kahve içer.

Hare Sürel Resimleri

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir