Öykü Serter

Öykü Serter

Televizyon ekranlarında çok sevilerek izlenen ünlü bayan sunucularından bir tanesidir. Öykü Serter yirmi beş şubat bin dokuz yüz yetmiş beş doğumlu ve balık burcudur. Öykü Serter sunuculuk ve oyunculuk yapmaktadır. Doğum yeri ise Ankara şehridir. Öykü Serter Ankara ve Sakarya da dünyaya gelmiştir. Bu bayan Ankara ted adlı kolejden mezun olmuştur. Bununla birlikte latin ve edebiyat dilini okumuştur. Sonrasında da galatasaray üniversitesin de radyo ve televizyon bölümünü lisans yapmıştır. Bundan sonra da Öykü Serter bahçe şehir üniversitesinde sinema ve medya bölümünde devam etmiştir. Aynı zaman da Öykü Serter milli takımda yarışmış iyi bir yüzücü olmaktadır. Öykü Serter yüzme de sekiz yüz adet madalya kazanmıştır. Öykü Serter sportif ve atletik bir vücuda sahiptir. Oldukça da Öykü Serter çok kaslı bir yapıya da sahiptir.

Öykü Serter medyada radyo ve dj yaparak medyaya adım atmıştır. Sonrada cine5 kanalında beşte beş program ile televizyon ekranlarn da ilk kez çıkmış ve çok da dikkat çekmiştir. Sonra da çeşitli belgesel programları sunmakta başarılı olmuştur. Öykü Serter show tv kanalında yayınlanan biri bizi gözetliyor yarışmasını da finaline kadar sunmuştur. Bu yarışma sayesinde kendini ve başarısını göstermeye çalışmıştır. Bu yarışma sayesinde çok başarılara imza atmıştır. Tüm dünyaya sunduğu programlar ile birlikte çok ünlü olan bir sunucu bayan olmuştur. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Öykü Serter osmanlı diline de çok merakı vardır. Bunu sakın unutmayınız. Öykü Serter biri bizi gözetliyor yarışmasından sonra atv kanalında yayınlanan akademi Türkiye yarışmasını da sunan Öykü Serter olmuştur. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Akademi Türkiye en çok izlenen ve sevilen bir şarkı yarışmasıydı. Bu yüzden de akademi Türkiye yarışması sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Öykü Serter oyunculuk bölümünde okuduğu için bir çok dizi ve filmlerde de yer aldığı olmuştur. Öykü Serter bin dokuz yüz doksan dokuz ve iki bin beş yılı arası ile yani beş yıllık Koray Candemir ile uzun süreli arkadaşlıkları olmuştur. Sonrasında da iki yıl da Levent Altınay ile birlikte olmuştur. İki bin altı yılında Ragga Oktay ile bilimsel uygulama merkezi adlı yarışmayı birlikte sundular ve izleyiciler tarafından da çok ilgi çektiler. Öykü Serter iki bin yedi yılında komşusunun pitbull köpeği tarafından saldırı görmüştür. Bu saldırıdan Öykü Serter çok yaralanmıştır. İki bin on yılında trt1 kanalında bak asya ve show tv kanalında yayınlanan masterchef adlı yarışma çok uzun süre izleyenleri etkilemiş ve büyük ilgi görmüştür. İki bin on yılında da star tv de kanalında star akademi adlı yarışmasını da Öykü Serter sunmuştur.

Öykü Serter sunuculuk konusunda oldukça başarılı ve her yarışmayı da sunup dillere dolanmıştır. Bir çok yarışmayı sunan ve sunduğu yarışmaları çok başarılı geçtiği için iki bin on dört tarihinde bu tarz benim yarışmasının sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. Şimdilerde de hala benim stilim yarışmasının sunuculuğunu yapmaktadır. İki bin on dört tarihinde bu tarz benim yarışmasını başarılı dört jüri ile birlikte Öykü Serter de sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. Bir yıl boyunca bu tarz benim yarışmasın sunduktan sonra tv8 kanalında bu tarz benim yarışmasını aynı jüriler ile birlikte Öykü Serter de sunuculuğa devam etmiştir. Ayrıca Öykü Serter tv8 kanalında bu tarz benim yarışmasını sunarken ikinci sezonda Kemal Doğulu ile jürilik yapmaya başlamıştır.

Öykü Serter iki bin on beş yılında rsing star yarışmasını sunmaya başlamıştır. İki bin on altı yılında Öykü Serter işte benim stilim ünlüler adlı yarışmasını da yine sunuculuk yapma görevi almıştır. Öykü Serter yine iki bin on altı yılında fenomen adlı yarışmasının da sunuculuk görevini yaptı ve bu yarışmayı da diğer yarışmalar gibi sunuculuğunu başarılı bir şekilde tamamlamıştır. İki bin on altı yılında yedinci sezonunu sunmak için işte benim stilim yarışmasını sunmaya kaldığı yerden devam etmektedir. Öykü Serterin yer aldığı filmlerin isimlerinden de bahsedecek olursak iki bin dört yılında İstanbul şehrindeydi ve iki bin altı yılında da ah bir polis olsam dizisinde de rol almıştır. Öykü Serter iki bin altı yılında çok sevilerek izlenen dizilerden biri olan ah bir polis olsam dizisinde yer alarak hayranlarını da bu sayede çok fazla çoğalmaya başlamıştır. Bu komedi dizisi Öykü Serterin rolünü aldığı karakterde oldukça sert ve komiktir. Böylece izleyenleri ekranlara yine kilitlemiştir.

Öykü Serter ah bir polis olsam dizisinin finaline kadar yer almıştır. Öykü Serterin yarışma programlarından da bahsedecek olursak biri bizi gözetliyor, bu tarz benim, işte benim stilim, akademi Türkiye, fenomen ve acemi birlik gibi buna benzer daha da yarışma programlarını sunmuştur. Öykü Serter uzun süreli aşk ilişkileri yaşamış ama hiç bir ilişkisinde mutlu olmamıştır. İki bin on beş tarihinde Öykü Serterin sevgilisi Kemal Doğulu olmuştur. Sonrasında da bu iki çift iki bin on beş tarihinde yayınlanan işte benim stilim yarışmasında birlikte jüri görevini almışlardır. Kemal Doğulu ve Öykü Serter gece hayatları da çok renkli ve keyifli geçmektedir. Ayrıca çok sık da magazinlerde görüntülenmişler. Öykü Serter bu güne kadar hiç evlenme teklifi almamıştır. Öykü Serter magazinlere görüntülenmeyi pek sevmez. Öykü Serter her röportajlarında insanlar tarafından çok kıskanıldığını söylemektedir. Dizilerde de Öykü Serter çok başarılı olduğu için televizyon dünyasına da çok sık görünür.

Öykü Serterin karakteri biraz da erkek gibidir. Magazinlerde bir zaman Öykü Serterin annesinin Nur Serter olduğunu söylemişlerdir. Daha sonra da Öykü Serte bu durumunun yalan olduğunu Nur Serterin kesinlikle annesinin olmadığını özellikle vurgulayarak belirtmiştir. Öykü Serter Nur Serteri tanımadığını dile getirmiştir. Öykü Serter ve Kemal Doğulu çok tatlı ve çok da eğlenceli bir çift olduklarını hem sosyal medyada hem de magazinlerde çok konuşulmaktadır. Öykü Serter hakkında bilinmeyenler ve bu bayan hakkında bilmek istediğiniz ne varsa bu sitede fazlasıyla bulabileceksiniz. Öykü Serter daha çok bu tarz benim yarışmasında kendini çok iyi göstermiştir. Öykü hanım sunuculukta başarılı olduğu gibi oyunculukta da başarılı olduğu söylenmektedir.

Öykü Serterin şimdiye kadar en uzun ilişkisi Koray Candemir olmuştur. Öykü Serter Koray Candemir ile harika bir ilişkisi olmuştur. Öykü Serter televizyon ekranlarına ilk olarak müzik programının sunuculuğunu yaparak başlamıştır. Öykü Serter de bu sıralarda çok tanınmaya başlamıştır. Öykü Serter her zaman çok şık ve çok da tarz giyinen bir bayandır.Severek izlenilen ve çok da saygı duyulan bir ünlü sunucudur. Öykü Serter sunuculuk konusunda çok yetenekli ve sunuculuk konusunda çok ustalaşmıştır. Öykü Serter hala daha bekar bir bayandır. Öykü Serter hayatı boyunca hiç evlenmeyi düşünmemiştir. Ama Kemal Doğulu ile birlikte evliliği düşünüyor mu bu da merak konusu olmaktadır.

Öykü Serter bildiğiniz gibi her zaman farklı yarışma programlarında izlemekteyiz. Son olarak da Öykü Serter göz 6 yarışmasını da iki bin on altı yılında sunuculuğunu yapmaya başlamıştır. Öykü Serter genellikle en çok izlenen yarışma programlarının sunuculuğunu yapmıştır. Öykü Serter daha çok tv8 ekranlarında yarışma programlarının sunuculuğunu yapmaya karar vermiştir. Öykü Serter bakalım daha hangi yarışma programlarında izleyeceğiz.

Öykü Serter Resimleri

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir