Pelin Öztekin

Pelin Öztekin

Pelin Öztekin bin dokuz yüz seksen yedi yılında dünyaya gelmiştir. Pelin Öztekinin mesleği ise tiyatro oyuncusu ve dizi oyuncusudur. Bu oyuncu bayanın doğum yeri ise İzmit şehridir. Aynı zaman da Pelin Öztekin Rasim Öztekinin de kızı olmaktadır. Pelin Öztekin ilk okul ve orta okulu İstanbul şehrinde Nurettin Teksen okulunda okumuştur. Daha sonra da lise için güzel sanatlar lisesinde tiyatro eğitimi almak istemiştir. Ayrıca bu lise döneminde iken Fransa ülkesinde dil eğitimi almıştır. Pelin Öztekin liseyi bitirdikten sonra iki bin beş yılında hayat bilgisi adlı dizide Demet rolünü canlandırmıştır. Pelin Öztekin ilk televizyon ekranına o zaman çıkmıştır. Pelin Öztekin hayat bilgisi dizisinde rolü ile oldukça beğenilen bir oyuncu olmuştur. Daha sonra da Pelin Öztekin iki bin altı yılında BKM mutfak atölye oyuncuları ile birlikte görev almaya başlamıştır. Pelin Öztekin BKM mutfak atölyesinde çok iyi bir eğitim almaya başlamıştır. Bu dönemlerde de Pelin Öztekin bir demet tiyatroda da roller almıştır.

Pelin Öztekin iki bin on iki tarihinde de star tv kanalında benzemez kimse sana adlı yarışmada yer almıştır. Pelin Öztekin iki bin on dört yılında ve mart aylarında fazla kıloları yüzünden mide ameliyatı olmuştur. Pelin Öztekin altı ayda tam elli kilo vermiş ve kendisinin yüz ellli üç kilodan yüz kiloya düşmüştür. Hatta iki bin on beş yılında da yirmi beş kilo verip kendisi yetmiş beş kiloya kadar düşmüştür. Pelin Öztekin şubat ayında Kıvanç Boran Arslan adlı kişi ile nişanlandılar ve dört ay sonra da temmuz ayında Pelin Öztekin ve Kıvanç Boran Arslan ayrılmak zorunda kaldılar. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Pelin Öztekinin yer aldığı filmleri ve dizileri sizlere bahsedelim ve hayat şarkısı dizisinde Zeynep rolünde, doksanlar dizisinde Neşe rolünde, çok film hareketler bunlar adlı sinema filminde, neşeli hayat sinema filminde, çok güzel hareketler bunlar tv programında pelin karakterinde, hayat bilgisi dizisindeki demet rolünde ve son olarak da bir demet tiyatro da kendisi yer almıştır. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

Pelin Öztekinin göz rengi mavi ve saç rengi ise kahverengidir. Burcu ise oğlak ve şimdiki kilosu ise yetmiş altı kilodur. Pelin Öztekinin facebook hesabı, instagram hesabı ve twitter hesabı vardır. Pelin Öztekin çok başarılı ve çok da yetenekli bir oyuncudur. Bundan sonra da kariyerinde ona başarılar dileriz. Ayrıca Pelin Öztekinin bulunduğu dizi ve filmler çok başarılı geçmiştir. Pelin Öztekinin şu an sevgilisi yoktur. Son olarak Kıvanç beyde ayrılmışlardır. Ondan sonra da Pelin Öztekinin fazla kilolarını verdi ve şu an kendisi çok mutludur. İstediği kıyafeti giyebildiği için Pelin Öztekin eskisinden daha mutludur. Bunu sakın unutmayınız. Pelin Öztekin Hülya Avşarın programına konuk olarak gitmiştir. Hayatı, fazla kiloları ve ameliyatı ile ilgili açıklamalar yapmıştır. Pelin Öztekin hakkında daha detaylı bilgiler almak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Pelin Öztekinin katıldığı Hülya Avşarın tüm sorularını yanıtladı. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

Pelin Öztekin aşık olduğu zamanlarda tam otuz altı kilo verebildiğini açıklamıştır. Pelin Öztekin fazla kilolarından dolayı mide ameliyatı olurken çok korktuğunu da açıklamıştır.Pelin Öztekin fazla kilolarını verdikten sonra yürürken kendisini çok rahat hissettiğini de ifade etmiştir. Pelin Öztekin eskiden yürüdüğü zaman nefes, nefese kaldığını ve kilo verdikten sonra artık nefes, nefese kalmadığını ve artık rahat hareketler yapabildiğini de söylemiştir. Başarılı genç bayan oyuncu Pelin Öztekin fazla kilolarını verdikten sonra sanki yeniden doğdu ve yeniden hayata başladığını da ifade etmiştir. Pelin Öztekin daha zor bir rolde oynamak istiyordur. Pelin Öztekinin babası da oyuncu Rasim Öztekindir. Pelin Öztekin oyuncu olan bir insan her rolü oynamak zorunda diye de her seferinde röportajlarında dile getirmiştir. Pelin Öztekinin en çok istediği rol de ters köşe rollerdir.

Pelin Öztekinin çok güzel hareketler bunlar adlı program da kendisine çok şeyler kattığını da söylemiştir. Pelin Öztekin çok güzel hareketler bunlar programında bulunduğu için çok mutlu ve Yılmaz Erdoğandan da eğitim alması da ne kadar önemli bir şey olduğunu da belirtmiştir. Pelin Öztekinin babası Rasim Öztekin sayesinde kendisine bir çok arılar kattığını da söylemiştir. Hatta Pelin Öztekinin babası Rasim Öztekin ile birlikte aynı mesleği yapması da çok gurur verici olduğunu da söylemiştir. Pelin Öztekinin hayatında hiç keşkeler olmamıştır. Pelin Öztekin kendisinin çok eğlenceli bir karakteri olduğunu da sürekli dile getirmektedir. Kendisiyle çok barışık bir insan olduğunu asla kimsenin kalbini kırmadığını ve kolay, kolay hiç kimseyle küsmediğini de söylemiştir.

Pelin Öztekin evlilik için çok genç olduğunu söylemektedir. Pelin Öztekin karşı cinsin dişlerine bakım yapmasını çok ister ve bu konuda da kendisi çok hassas da olmaktadır. Pelin Öztekin hayat şarkısı dizisine katıldı ve dizi başarılı bir şekilde geçmektedir. Hayat şarkısı dizisi severek izlenen bir dizi olmuştur. Pelin Öztekin hayat şarkısı dizisinde çok beğenilen bir karakteri oynamaktadır. Pelin Öztekin İzmit doğumlu ve İzmit de iyi bir tiyatro eğitim aldıktan sonra İstanbul şehrine taşınmıştır. Pelin Öztekinin babası Rasim Öztekine çok benzemektedir. Pelin Öztekin çok fazla kilolarından kurtulduktan sonra fiziksel olarak ve yüz hatları oldukça değiştiğini söylemek isterim. Pelin Öztekinin eski hali ve yeni halini incelemek için sitemize girip bakabilirsiniz. Pelin Öztekini sosyal medyada da takip ederek paylaştığı resimleri ve paylaştığı videoları izleyip görebilirsiniz.

Gelin sizlere hayat şarkısı dizisindeki Pelin Öztekinden bahsedelim. Pelin Öztekin hayat şarkısı dizisiyle ekranlara ve hayranlarının karşısına dönmüştür. Pelin Öztekin çok iyi bir televizyon oyuncusu olmuş ve gün geçtikçe de çok tanınan bir yüz olmuştur. Pelin Öztekinin arkadaş çevresi de çoktur. Etrafındakiler tarafından çok sevilmete ve çok da değer verilmektedir. Hayatındaki Kıvanç bey vardı ve onunla da çok güzel bir ilişkileri vardı. Daha sonra da ayrıldılar. Pelin Öztekin mide küçültme ameliyatı olmaya karar verirken çok korkmuştu ve babası Rasim Öztekin bile kızı Pelin Öztekinin geçirdiği mide küçültme ameliyatından çok korkmuştu. Pelin Öztekin çok kıskan bir kadındır. Bu durum etrafındaki ve çevresindeki arkadaşları da farkındadır. Ama Pelin Öztekinin kıskançlık durumu o kadar da kötü bir durum olmadığını da söylemektedir.

Pelin Öztekinin hayatı boyunca hep bazı insanları karşılıksız sevmiştir. Hayatı boyunca da asla insanlarla kavga dahi etmemiştir. Pelin Öztekin arkadaşlar kendisine çok saygılı olmaktadır. Pelin Öztekin hakkında ne magazinlerde ne de sosyal medya da kötü bir olay kendisi hakkında bilgiler yoktur. Pelin Öztekin eğlenceyi ve eğlenmeyi de çok seven bir bayandır. Pelin Öztekin eğlence mekanlarına gitmeyi ve türlü, türlü eğlencelere gitmeyi çok sevmektedir. Pelin Öztekin yaz aylarında yüzmeyi de çok seven bir bayandır. Her yaz Pelin Öztekin rkadaşları ile birlikte ve ailesi ile birlikte denize gidip yüzmeyi çok sever. Pelin Öztekinin annesinin ismi ise Zeynep Aslıhan adlı bir bayandır. Pelin Öztekin kendisi hakkında röportajlarında her zaman samimi bir şekilde sorulara cevap vermeye çalışmaktadır.

Pelin Öztekin Resimleri

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir