Zeynep Dörtkardeşler

Zeynep Dörtkardeşler

Alp Kırşan iki bin on dört yılında Alp Kırşan İzmir şehrine gıdip Zeynep Dörtkardeşleri ailesinden istemiştir. Yani Zeynep Dörtkardeşler ve Alp Kırşan ilk olarak nişanlandılar. Zeynep ve Alp evlilik yolunda ilk adımı atmış oldular. Zeynep Dörtkardeşler yirmi altı ağustos bin dokuz yüz seksen dokuz yılında İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Kendisi lise eğitimini grafik ve tasarım bölümünde okumuştur. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Zeynep Dörtkardeşler Karşıyaka da yedi yıl boyunca voleybol spor klübünde oynamıştır. Daha sonra da mankenlik yapmaya başlamak istemiştir. Zeynep Dörtkardeşler iki bin beş tarihinde best model of turkey yarışmasına katılmış ve o yarışmadan da ödül aldıktan sonra İzmir şehrinden İstanbul şehrine taşınmıştır.

İstanbul şehrine taşındıktan sonra kariyerine oyunculuk olarak devam etmiştir. Aynı zaman da Zeynep Dörtkardeşler bir çok dizilerde rol aldığını söylemek isterim. Zeynep Dörtkadeşler şu dizilerde yer almıştır. Bunlar umutsuz ev kadınları, akasya durağı, kader ve doktorlar adlı dizilerde rol almıştır. Dinle sevgili dizisi hayranlıkla izlenen bir dizi olmuştu ve Dinle sevgili dizisinde Hande rolünü canlandırmıştı. O yıllarda en çok izlenen ve en çok sevilen dizlerden bir tanesi olmuştur. Hatta Zeynep Dörtkardeşler bir çok tv programında da yer almıştır. Zeynep Dörtkardeşler ve Alp Kırşanın evliliğinin ardından genç çiftlerin bebekleri de dünyaya gelmiştir.

Alp Kırşan ve Zeynep Dörtkardeşlerin bebekleri doğduğu zaman çok büyük bir mutluluk ve coşku dolu anlar yaşadılar. Zeynep Dörtkardeşler İzmir de lise eğitimini grafik tasarım bölümünü bitirip mezun olduktan sonra devamı olarak açık öğretim fakültesinden kamu yönetimi bölümünü okuyup bitirmiştir. Zeynep Dörtkardeşlerin katıldığı fizik yarışmasını kazanıp ödülü aldıktan sonra adını herkese duyurmayı başarmıştır. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Zeynep Dörtkardeşler v Alp Kırşan iki bin on dört yılında dünya evine girmişlerdir. Zeynep Dörtkardeşler iki bin on beş yılında anne olmuş ve oğlunu dünyaya getirmiştir.

Zeynep Dörtkardeşler televizyon ekranlarında en son seyirciler tarafından izleme rekoru kıran Dinle sevgili dizisinin başrolde oynamıştır. Bunu sakın unutmayınız. Zeynep Dörtkardeşler yaz aylarında Antalya, Marmaris, Bodrum ve İzmir de tatil yapmayı çok sevmektedir. Zeynep Dörtkardeşler adeta televizyon ekranlarında parıldayan bir yüz olmuştur. Zeynep Dörtkardeşlerin kilosu altmış boyu ise bir yetmiş sekizdir. Ayrıca ayakkabı numarası da otuz dokuz ve kırk numaradır. Beden ölçülerine de gelecek olursak otuz altı ve otuz sekiz olduğunu söyleyebiliriz. Zeynep Dörtkardeşlerin burcu ise Aslandır. Göz rengi kahverengi ve saç rengi de kahverengidir. Zeynep Dörtkardeşlerin hobileri ise voleybol oynamak, alışveriş yapmak, kitap okumak, müzik dinlemek ve spor yapmaktır.

Zeynep Dörtkardeşlerin meslekleri fotomodel, manken ve oyunculuktur. Zeynep Dörtkardeşler oynadığı tüm dizilerde çok başarılı olmuştur. Zeynep Dörtkardeşler başarılı olduğu için sempatikliği,kibar tavırları ile ve güzelliği ile çok dikkat çekmektedir. Zeynep Dörtkardeşlerin kariyeri modellik ile başladı ve oyunculuk mesleği ile de devam etmiştir. Hem de Zeynep Dörtkardeşleer en çok izlenen ve rekor kırılan dizilerde yer almıştır. Ayrıca Zeynep Dörtkardeşler sunuculuk konusunda da çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Zeynep Dörtkardeşlerin yer aldığı dizilerde hep usta oyuncu kadroları yer almıştır. Zeynep Dörtkardeşlerin başrolde oynadığı yalnızca bir dizi vardı ve o da Dinle sevgili dizisidir.

Sonrasında Zeynep Dörtkardeşler başka dizilerde yer almamıştır. Ama Zeynep Dört kardeşlerin oynadığı diziler sayesinde hayranlarının gönüllerini fethetmiştir. Zeynep Dörtkardeşler diziden başka bir sinema filminde yer almamıştır. Zeynep Dörtkardeşlerin yine başka bir dizide projeye imza atıp atmayacağı da gerçekten de çok merak konusudur. Zeynep Dörtkardeşler samimi olmasıyla ve doğal güzelliği çok dikkat çekicidir. Sitemize girip Zeynep Dörtkardeşler haakkında çok kez araştırma yapılmaktadır. Binlerce insan Zeynep Dörtkardeşlerin hayatını ve resimlerini araştırmaktadır. Zeynep Dörtkardeşler ile eşi Alp Kırşanla hayranları bu çifti çok yakıştırmaktadır. Hayranları sürekli Alp Kırşan ile eşi Zeynep Dörtkardeşleri sosyal medyadan takip etmektedir. Bu çiftin neler yaptıklarını ve nerelere gezdiklerini incelemektedir.

Zeynep Dörtkardeşleri sosyal medyadan da takip edebilirsiniz. Resimleri ve videolarını sosyal medyadan da bakabilirsiniz. Zeynep Dörtkardeşlerin eski sevgilisinin ismi Burak Özçivittir. Ama bu sevgililik uzun sürmüştür. Zeynep Dörtkardeşler ve Burak Özçivitin sevgililik dönemleri beş yıl sürmüştü. Zeynep Dörtkardeşlerin oynadığı Dinle Sevgili dizisinde Burak Özçivit sevgilisini çok kıskanmıştır. Ayrılmanın nedeni de Zeynep Dörtkardeşler gece arkadaşı ile dizi setinden sonra kutlama yaptıkları için Burak Özçivit bu duruma çok sinirlenmiş ve iki çift şiddetli kavgalar etmiştir. Bu çift haftalar boyunca ayrı kalmış ve sonunda da ilişkilerini bitirdiler. Zeynep Dörtkardeşler ayrılığın ardından hiç bir şekilde başka kişiler ilişkisine dahil olmadıklarını söyledi. Ardından da Burak Özçivit hemen başka bir sevgili bulmuştur.

Şimdilerde ise Alp Kırşan ile birlikte harika bir evlilikleri var ve devam ediyordur. Alp Kırşan ve Zeynep Dörtkardeler umut kanatlarının kıydığı belediye de nikahları kıyılmıştır. Alp Kırşanın şahitliğini ise Acun Ilıcalı yapmıştır. Alp Kırşan ve Zeynep Dörtkardeşlerin nikah törenlerine Acun medya ekibide beraberinde katılmıştır.Zeynep Dörtkardeşler manken ve eşi Alp Kırşan ise sunuculuk yapmaktadır. Zeynep Dörtkardeşler hakkında daha çok ve daha da fazla bilgiler almak için sitemize girip bilgiler edinebilirsiniz. Bir çok kişi ünlüler hakkında bilgileri sitemizden okumaktadır. Zeynep Dörtkardeşlerin eşi Alp Kırşan iki bin on altı yıllarında sunuculuk yapmak için Dominik cumhuriyetine giderken eşi sosyal medyada duygusal mesaj yazdı.

Zeynep Dörtkardeşler Alp Kırşan için sosyal medyada duygusal mesaj yazmıştır. Zeynep Dörtkardeşler hakkında merak ettiklerinizi bu siteden rahatlıkla bulabilirsiniz. Zeynep Dörtkardeşler İzmir şehrinde Neşe ve Ahmet çiftinin tek çocuğudur. Zeynep Dörtkardeşlerin babası spor klübünün alt yapısının eski futbolcu olmaktadır. Ayrıca Zeynep Dörtkardeşlerin annesi ise bankacıdır. Zeynep Dörtkardeşler voleybol oynamayı çok sevmektedir. Zeynep Dörtkardeşlerin ailesi spor ile uğraşmayı sevdiği için kendisi de spor ile uğraşmayı çok sever.

Zeynep Dörtkardeşler İstanbul şehrine taşındıktan sonra Uğurkan Erezin aşansında da modellik yapmaya başlamıştır. Sonrasında da Zeynep Dörtkardeşler çok beğenildiği için oyunculuğa da devam etmiş ve artık dizilerde de yer almaya başlamıştır. Zeynep Dörtkardeşler iki bin sekiz yılında Akasya durağı adlı dizide yer almıştır. Akasya durağında diğer oyuncular ile birlikte kadroya katılmıştır. Zeynep Dörtkardeşler iki bin on iki tarihinde Umutsuz ev kadınları dizisinin ikinci sezonunda yer almıştır. Sonrasında ise Sine8 diye bir programı sunmuştur.

Zeynep Dörtkardeşler Resimleri

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir