Zeynep Tunuslu

Zeynep Tunuslu

Yirmi yedi mayıs bin dokuz yüz altmış iki yılında Ankara şehrinde doğmuştur. Zeynep Tunuslunun dedesi Niyazi Zekeriya bey Tunustan gelmedir. Sonrada Niyazi Zekeriya bey Arnavutluk da yerleşmek istedi. Niyazi Zekeriya bey elendikten sonra Bursa şehrine göç etmiştir. Zeynep Tunuslunun babası ise bir Albaydır. Zeynep Tunuslunun annesi de İngiliz öğretmenidir. Adı ise Ayla Tunusludur. Zeynep Tunuslunun abisi Ahmet Zekeriya Tunuslu olmaktadır. Zeynep Tunuslu hakkında daha fazla bilgi ve biyografisi hakkında bilgilerini sitemizden bulabileceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Zeynep Tunuslu beş yaşında iken yani bin dokuz yüz altmış altı tarihleri arasında babanın Moskovaya tayini çıktığı için tüm aile de Moskovaya gitme kararı alır.

Zeynep Tunuslunun babası yine tayini için bin dokuz yüz altmış sekiz tarihinde Diyarbakır şehrine tüm aile yine birlikte gitmişlerdir. Bunu sakın unutmayınız. Daha sonra Ankara şehrine bin dokuz yüz yetmiş tarihinde tayini çıktığı için gittiler. Zeynep Tunuslu Ankara şehrinde Maltepe ilk okulunu okumak için başlamıştır. Babasının yine tayini için İzmire gittiklerinde Zeynep Tunuslu İzmir hakimiyeti milliye ilkokulunu orada bitirmiştir. Bura da ilkokul ve ortaokulu bitirdiği zaman Ankara kolejinin bursunu kazanmıştır. Zeynep Tunuslunun babası bu sefer tayini İstanbul çıktığı için İstanbul da okulunu yatılı okulda okudu. Sonrasında da İstanbul Hacettepe üniversitesini okudu ama bir yıl sonra da bırakmıştır. Zeynep Tunuslu on bir yaşında iken elbise dikmeyi öğrenmiştir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Zeynep Tunuslu üniversite eğitimine son verdiği zaman kendisi Moskovaya gitmek istemiştir.

Zeynep Tunuslu Türkiyeye döndüğü zaman moda fuarına gitti ve Mustafa Tazioğlu ile tanışmıştır. Zeynep Tunuslu küçük yaştan itibaren elbise dikme merakı başlamıştır. Bu sayede Zeynep Tunuslu moda fuarında Mustafa Tazioğlu ile tanıştıktan sonra moda dünyasına yolu açılmış oldu. Zeynep Tunuslu üç yıl boyunca vitrin dekoratörlüğü yapmıştır. Sonra da Zeynep Tunuslu Mualla Özbek ile birlikte çalışmıştır. Sonrasında kendi işini büyütmek ve kendi işinin patronu olmak için Zeynep Tunuslu İstanbul da minik bir yer kiralayıp ve kendi işini kurarak yeniiş hayatına başlamıştır. Zeynep Tunuslu bin dokuz yüz seksen altı İzmirşehrin de ve Ankara şehrinde mağazalar açmıştır. Hatta Zeynep Tunuslunun açtığı mağaza sayısı in dokuz yüz doksan altı yılında otuz adet olmuştur.

Zeynep Tunuslu bin dokuz yüz doksan altı tarihinde gazetecilik yapmıştır. Zeynep Tunuslu haber extra adlı bir dergide yazı yazmaya başlamıştır. Zeynep Tunuslu bin dokuz yüz doksan beş tarihinde bir kitap yazmıştır. Zeynep Tunuslu hayatı boyunca üç adet evlilik yapmıştır. Zeynep Tunuslunun üç evliliğinden de evlilikleri hep kısa süreli olmuştur. Zeynep Tunuslu üç evliliğinde de çok mutlu olamamış ve istediği gibi bir mutluluk yakalayamamıştır. Zeynep Tunuslunun ilk evliliği bin dokuz yüz doksan üç tarihinde Uzay Hepari adlı kişi ile evlenmiştir. Zeynep Tunuslunun eşi Uzay Hepari altı ay sonra motosiklet kazası yaparak hayatını sonlandırmıştır. Zeynep Tunuslunun ilk evliliğinden bin dokuz yüz doksan beş tarihinde Uzay Kanat alı da bir oğlu dünyaya gelmiştir. Zeynep Tunuslunun ikinci evliliği iki bin on bir yılında gerçekleşmiştir.

Zeynep Tunuslunun ikinci eşinin ismi Ahmet Ağoğludur. Ahmet Ağaoğlunun yaptığı iş ise fotoğrafçılıktır. Zeynep Tunuslu iki bin bir tarihinde boşanmıştır. Zeynep Tunuslunun üçüncü evliliğinden de bahsedecek olursak iki bin beş yılında yapmıştır. Zeynep Tunuslu o yıllarda iş adamı ile evlenmiştir. İş adamının ismi Hüsnüdür. Zeynep Tunuslu ve Hüsnü bey ile nikahlarını açık bir denizde ve bir teknede yapmıştır. Hatta bu teknede de bir tane kaptan vardı. Zeynep Tunuslu iki bin on beş tarihinde survivor yarışmasında ünlüler takımında iken erken elenen isim Zeynep Tunuslu olmuştur. Zeynep Tunuslu survivor yarışmasına katılmadan önce çok spor yapmış ve bu konuda kendini çok iyi geliştirmiştir. Zeynep Tunuslu survivor yarışmasında ünlüler takımında iken çok puan aldığın da söylemek isteriz. Zeynep Tunuslu üçüncü evliliğinden de yine nikahının resmi yani gerçek olmadığını da uzun süre boyunca konuşulup durmuştur. Zeynep Tunuslu üçüncü evliliğindeki eşini çok sevdiğini ve evliliğinin de her seferinde gerçek olduğunu da dile getirmiştir. Zeynep Tunuslu hem modacı hem de gazeteci olmaktadır.

Zeynep Tunuslu adlı bayan yaptığı işi çok sevmekte ve her zaman da yaptığı işin arkasındadır. Zeynep Tunuslu yalnızca ilk evliliğinden bir oğlu vardır. Zeynep Tunuslu çocukluğundan beri çok renkli bir hayatı olmuş ve sürekli babasının tarihinden dolayı il, il dolaşmak zorunda kalmıştır. Zeynep Tunuslu iş hayatında çok başarılı olmuş ve istediği başarıya ulaşmıştır. Zeynep Tunuslu üniversite mezunu değil ama modacılık konusunda ülkemizin en iyi modacısı olmuştur. Aynı zaman da Zeynep Tunuslu çok iyi ve çok başarılı gazete yazıcısıdır. Zeynep Tunuslu hakkında bilmediklerinizi ve duymadıklarınızı bu siteden rahatça bulabilirsiniz. Zeynep Tunuslu insanlar tarafından da çok sevilmekte ve çok saygı duyulan bir bayan olduğunu da söylemek isterim. Zeynep Tunuslu çok çapkın bir bayan olduğu da söylenmektedir. Zeynep Tunuslu magazinlerde ve gazetelerde çok haberi verilmiştir.

Zeynep Tunuslu Bennu Geredenin eşi olan Cem Büyükhanlı ile Beyoğlunda öpüşerek yakalanmıştır. Zeynep Tunuslu hakkında magazinde eski arkadaşı ve eski eşi olan Bennu Gerendeden intikam almak için Bennunun eski eşiyle birlikte olduğu da söylenmiştir. Çünkü Zeynep Tunuslunun eski arkadaşı olan Bennu Gerede Zeynep Tunuslunun eski eşi olan Ahmet Ağaoğlu ile yakınlaşmıştır. Zeynep Tunuslu Ahmet Ağaoğlu ve Bennu Geredenin yakınlaşmasına şok olmuştur. Zeynep Tunuslu da inat ve intikam uğruna Bennu Geredenin eski eşi ile birlikte olmuştur. Zeynep Tunuslu Bennu Gerede ile dostluğunu bitirdi ve Ahmet Ağaoğlu hakkında da yanlış adam diye yorum yapmıştır. Bu haberlerden sonra Ahmet Ağaoğlu ve Bennu Gerede evlenmiştir. Ama Ahmet Ağaoğlu ve Bennu Geredanın iki bin dokuz tarihinde evliliklerini bitirmiştir. Boşandıktan sonra Bennu Gerede ve Ahmet Ağaoğğlu kavgalı bir şekilde ayrıldı ve düşman gibi olmuşlardır.

Bennu Gerede Ahmet Ağaoğlundan şiddet gördüğünü de açıklamıştır. Bennu Grede iş adamı Cem Büyükhanlıyla evlendi ve bu evlilik uzun sürmedi. Daha sonra da Zeynep Tunuslu Cem ile yakınlaştı ve hatta Bodrum da tatil yapmışlardır. Zeynep Tunuslu daha sonra da Cem Büyükhanlıyla evlenmiştir. Cem Büyükhanlı evlenmeden önce öpüşerek görüntülendiği Zeynep Tunusluyla çekilen resimleri yakınlaşmalarının resmidir. Zeynep Tunuslu hayatı boyunca Cem Büyükhanlıyla daha büyük bir aşk yaşadığını da belirtmiştir. Zeynep Tunuslu Cem Büyükhanlıya aşık olduğunu da belirtmiştir. Zeynep Tunuslu Cem Büyükhanlıya aşık olduğunu da o yıllarda oldukça dile getirmişti. Zeynep Tunuslunun sitemizde resimlerini de inceleyebilir ve sosyal medyadan da Zeynep Tunusluyu takip edebilirsiniz. Zeynep Tunuslunun geçmişi geleceği gibi çok parlaktır. Zeynep Tunuslu o yıllardan sonra hiç bir bayan ıle çok samimi olmadı ve arkadaşlık dahi yapmamıştır. Zeynep Tunuslu eskiden yaşadığı kötü olaylar yüzünden hiç kimseye güvenmemiştir. Zeynep Tunuslu hayatı boyunca çok hayal kırıklıkları yaşamıştır.

Zeynep Tunuslu Resimleri

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir