Candy Crush Saga Altın Hilesi

Candy Crush Saga Altın Hilesi

Merhabalar, Günümüzde Android Ve Facebook Oyunları Günümüzde pek çok popüler olmaktadır. Bu oyunlar en çok oynanıp sevilende Candy Crush Saga’dır. Candy Crush saga oyunu bildiğiniz gibi level olarak gittikçe zorlaşan bir oyundur. Bu nedenle’de arkadaşlarımız bu yüksek levelleri geçmek için bazı programlar kullanarak levelli geçmektedirler. Ama biz sizlere programsız şartsız tek tuşla kendinize Candy Crush hilesi yapabilirsiniz. Çok kolay ve seri bir şekilde’de yapabilirsiniz. Arada saatlik ban yiyebilirsiniz. Ama geçicidir. Ban geçtikten sonra aynı şekilde seriyi bozmadan hilenize devam edip devam edebilirisiniz.

Candy Crush Saga Sonsuz Altın Hilesi Ne Yapar?

  • Şimdi Bu kısmı sizlere önerimiz özellik en çok sıkıntılı yer olduğunu belirtmek istiyorum. İlk olarak SeassionKey’i Her girdiğiniz sefer 5 altın kazanma şansınız olmaktadır. Arada Fazla Vermektedir.
  • Bazı bölümleri geçebilmemiz için kilit açmak gerekmektedir. Bu hile aynı zamanda kilidi açmaktadır. Bu hilenin özeliği daha çok vardır. Hileniz İle kilidi açtırarak seviyenizi daha yükseltebilirsiniz.

Candy Crush Saga Hilesi Nasıl Yapılır?

İlk olarak yapılması gerekenler şunlardır:

  • İlk olarak Hile Sayfasına Gidiniz. TIKLAYINIZ
  • Ve Oyunu Açınız. Sağ Tıklayıp ‘’Çerçeve Kaynağını Görüntüle’’ Yazılan Yere Tıklayacağız.
  • Ve Tekrardan Hile Sayfamıza Gitmemiz Gerekir. Zaten Yukarıda Vermiştim Yukarıdaki Linke tıklayarak hile sayfasına gidebilirsiniz.
  • Ve çerçeve kaynağını görüntüledikten sonra SessionKey’i Bulacağız. Ve Sonra Bulduğunuzda SessionKey kopyalayınız. Hile sayfasına gidip ‘’Session’’ Denilen yere yapıştırmaktayız.
  • Eğer SessionKey bulmakta sorun çekiyorsanız sizlere kısaca CTRL + F Tıklayarak SessionKey yazıp kolaylıkla bulabilirsiniz.
  • Hile sayfasına dönün aldığınız SessionKey’i Session yere yapıştırınız.
  • Ve Sonra Captcha’yı Girip Hilenizi Aktif Yapmış Olursunuz.
  • Ve ‘’Submint’’ Tıklayıp Hilenizi İstediğiniz kadar yapabilirsiniz.

Not: Eğer Hileyi Çok fazla kullanırsanız hesabınız yanı candy crush saga oyununa girmez. Ve bu girmemezlik geçici bir süre için konulmuştur. Örneğin en fazla yarım saat veya bir saat şeklinde olabilmektedir. Bu banlar geçici bir süreliğine ban yersiniz. Her 10 seferde bir sayfayı yenileyip SessionKey alıp tekrardan SessionKey yapıştırıp seri şekilde devam edebilirsiniz.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir