En İyi Anti-Virüs Programları (2015, 2016)

En İyi Anti-Virüs Programları (2015, 2016)

Artık her bir bilgisayar kullancısı İnteternet‘teki virüslere dikkatli olmalıdır. Her İnternet çevirimcisi ise internet’teki tehditlere karşı bir Anti-Virüs programu kurmalıdır. Aynı zamanda telefon ve tabletlerde’de geçerlidir. Bugün’de sizlere bilgisayarınızı ve telefonlarınızı korumanız için en iyi anti-virüs programlarını bir araya getirerek ücretli ve ücretsiz Anti-Virüs programlarını listeleyeceğiz.

Ücretli ve Ücretsiz Anti-Virüs yazılımı sizler için daha iyi olanları ve iyi olan programların özelliklerini sizlere açıklayacağız. Aynı zamanda kullanışlı ve güvenlik duvarı sağlam olan yazılımlar sizler ile.

Çok iyi bir anti-virüs yazlımı son dönemlerde oldukça özellikleri değişmeye başladı. Bir anti-virüs programının görevi sadece virüslere ve tehditlere karşı koruması yeterli değildir. Aynı zamanda, Arka planda sessizce çalışır ve herhangi bir kullanıcı müdahalesi gerektirmeden mümkün olduğunca sık olarak kendisini güncellemek, az kaynak tüketmek gerekir İnternetin gelişimi ile, malware herkesin bildiği esnek ve daha yaygın hale gelmiştir. Şimdiki günümüzde Anti-virüs programları her gittikçe artmakatadır. İyi bir anti-virüs programı donanımlı ve full özellikli olmalıdır. Aynı zamanda güven vericide olması geremektedir. Anti-virüs programları kötü yazılımları yok etmek için donatılmış bir yazılımlardır.

Şimdi Sizlere aşağıda Mobil ve Pc için sizlere Güvenli ve donanımlı anti-virüs programlarını sizlere aşağıda yazımların özelliklerini yazarak sizlere bilgi vereceğiz.

Mobil Anti-Virüs Yazılımları:

Symantec: Symantec’in Norton etrafında eski ve en tanınmış bilgisayar koruma yazılımlarından biridir. Bu antivirüs iyi bir program olduğuna göre ve bu alanda Symantec’in geniş deneyimi olan ve iyi bir yazılımdır. Backup ile Norton Security PC’niz dahil olmak üzere tüm kişisel cihazlarını kapsayacak şekilde tasarlanmış 10 lisans olmak üzere toplam sunuyor Mac, vb dizüstü bilgisayar, tablet, akıllı telefon, aynı zamanda, ayrı düzenli antivirüs özelliklerinden Norton aynı zamanda anti-spam, kimlik koruması, iki yönlü güvenlik duvarı, PC Tuneup ve yedekleme olanağı sunuyor.

Android Telefonlar İçin Mobil Anti-Virüs:

Avast: Android tabanlı telefonlar’da artan malware sayısı çok artmıştır. Çoğumuz güvenli olması için, bu cihazları kullanarak, banka işlemleri ve e-posta mesajlaşma da dahil olmak üzere online iş ilişkilerinde bir sürü yapmak eğiliminde olduğundan, onlar virüssüz olduğundan emin olmak için en iyisidir. Android antivirüs uygulamalarının yüzlerce arasından sadece Avast! Android için Mobile Security Android cihazlari için virüslere karşı birebirdir. Dosya güvenliği ve URL taramaları bu antivirüs’de diğer yararlı özellikleri vardır. Anti-hırsızlık ve köklü telefonları ve cihazlar için bile Yararlı bir uygulamadır. Böylece, mükemmel malware koruması ve anti-hırsızlık ve gizlilik koruma özelliklerini bir bolluk sayesinde, Avast Android antivirüs için en iyi seçimdir.

Ücretsiz Pc İçin Anti-virüs Programı:

Avira: önce de belirtildiği gibi, bir ücretsiz bir antivirüs yazılımı ücretli olanlar tarafından sunulan koruma düzeylerini ve özelliklerini arasında olamaz. Böyle vb çocukların korunması, mobil koruma, tarama zamanlayıcı gibi birkaç diğer kullanışlı özellikleri ile birleştiğinde çok iyi malware koruması sağlar. Avira kullanıcı arayüzü çok minimalist ve alışmak biraz sürer. İyi bir antivirüs programlarıdır.

Yazar: Abdullah Selli

Etiketler: , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir