Facebook Profil Doğrulama (Resimli Anlatım)

Facebook Profil Doğrulama (Resimli Anlatım)

Facebook Profil Doğrulama

Facebook Profil Doğrulama

Merhaba Arkadaşlar, Bugün sizlere herkesin pek çok merak ettiği ve yapmadığı Facebook hesap doğrulama kısmıdır. Facebook hesabınızı doğrulamanız için sizlerden bir kaç bilgi isteyebilir. Bunları doğru olarak girmeniz gerekmektedir. Eğer bunları doğru olarak girerseniz. Facebook hesabınız en yakın zamanda isim kısmında yanında bir daire içinde V işaretli yani doğrulanmış olduğunu fark edebilirsiniz.

Kimler Facebook Hesabını Doğrulayabilir?

Facebook hesabınızı doğrulamanız için öncelikle kriterleriniz uyması gerekmektedir. Yani facebook hesabınızı doğrulamanız için Ünlü veya farklı bir konuda tanınmış olmalısınz. Yoksa normal bir facebook profili doğrulamayazsınız. Bunu bilmeniz gerekmektedir. Ama bir facebook sayfası’da açıp doğrulayamazsınız. Bunu dediğim gibi diğer etkinliklere’de geçerlidir. Bir konuda iyi ve ünlü olmanız gerekmektedir. Malesef normal bir kişi yapamaz.

Facebook Hesap Doğrulama Nasıl Yapılır?

Sizlere facebook hesabınızı doğrulamanız için bazı bilgiler gerekmektedir. Bunlar ise sizlere aşağıda maddeler halinde belirteceğiz. Aynı zamanda Resimli anlatım yaparak sizlerin hemen anlaması için ellerimizden geleni yapacağız.
Kimlik, Telefon Numarası, Nereli Olduğunuzu ve bazı gibi sorular sormaktadır. Aynı zamanda yapacağınız doğrulama kesinlikle ücretsizdir. Hiç bir ücret alınmadan yapabilirsiniz. Sadece bir farklı konuda tanınmış olmalısınız.

Bugünkü konumuz bu kadar umarım sizlere yardımcı olduk. Eğer takıldığınız yerler veya merak ettiğiniz yerler olursa bizlere yorum bölümünden yardım isteyebilirsiniz. Aynı zamanda sizlere yanlış bilgiler verdiysek’de en yakın zamanda makalemiz güncellenecektir. İyi günler.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir