Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım?

Merhabalar, Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım? Eğer ne yapacağınız bilmiyorsanız doğru yere geldiğinizi söyleyebilmekteyiz. Facebook en çok kullanılan sosyal paylaşım ve online konuşma bir sistemdir. facebook hesabı nasıl Silinir? İçin Tıklayınız. Eğer anlamadığınız bir konu varsa bizlere yorum atarak sizlere yardımcı olabiliriz. Facebook ve Twitter günlük hayyatta en çok kullanım haline gelmiştir. Bazı arkdaşlarımız Şifre değiştirirken ertesi günü girince facebook şifresinin unutmaktadır. bizlerde hesaplarınızı bulmanıza yardımcı amaç olarak Facebook Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım? göstereceğiz. Şimdi aşağıda Facebook şifrenizi geri almak için yöntemler göstereceğim.

  1. Telefon Numaranız Kayıtlı ise Facebook şifreni Yenilebilirsiniz.
  2. Diğer e posta hesabınız kayıtlı ise Şifrenizi yenileyebilirsiniz.
  3. Hotmail hesabı varsa kod isteyip alabilirsiniz.
  4. Facebook sizlere gösterdiği arkadaşlarınızın ismini gösterip tanıyıp tanıyamadığı uygulaması yapıp şifrenizi yenileyebilirsiniz. Eğer yapamazsanız facebook adresiniz saatlik ban yemiş olur.

Eğer konumuzu iyi dinlemişseniz facebook hesabınızı aşmışsınızdır. facebook hesabınız açılmadıysa yenisi kurabilirsiniz çünkü facebook hesabı açmak bedavadır. sizlere önerim facebok hesabınızın yedek olmasını tercih ederim çünkü facebook hesabınızın şifresini unutursanız bide açmazsanız yeni facebook kurup diğer arkadaşlarınızı tekleyip tekrardan sohbet edebilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Comments: 2

  1. musi stefanov Ekim 7, 2015 at 4:47 am Reply

    epostamin bide facebook cifremi unutum yeni cifre bana gonderin

  2. numan kartal Ekim 17, 2015 at 11:59 am Reply

    şifrem 123456789 olsun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir